Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZYTALIŚCIE TO ??? :

Polecane posty

Gość gość ność
To jest oczywiście trafne i zabawne, ale ja nie opublikowałbym tego. Gdybym był terrorystą państwa islamskiego, czy jak to się tam nazywa. To śledziłbym sieć. Oni śledzą. Gdyby to przeczytał, poczułbym się obrażony i włączyłaby mi się złośliwość. Zbadałbym sprawę i ustalił miejsce pobytu autora, oraz obejrzał sobie w necie wymienione przez niego miejsca. Przez dwa, trzy miesiące, organizowałbym serię zamachów. Może 2 - 4 ataków jednego wieczoru, nocy. Potem wrzuciłbym w sieć ten list od tego gościa z doklejką z dokonanych ataków. Niestety, ale bezczelność, poczucie bezkarności, oraz wielkie możliwości, jakie daje technika i idiotyzm polityków, wręcz zachęca do tego, co wyżej napisałem i uważam, że TRZEBA TAKI SPOSÓB MYŚLENIA, jaki wyżej przedstawiłem, BRAĆ POD UWAGĘ. Oczywiście gość ma rację, że się nie boi i pisze co myśli. Nie można się dać zastraszyć, ale ta akurat forma, jest moim zdaniem bardzo ryzykowna. Zgadzam się z nim, że akurat Irlandczycy znają się na konspirowaniu, terroryzmie i pobudzeni, nadal byliby trudni do zwalczania. Ale nikt z nas, nie chce ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na allaha koran i tych walikoni z isis. Mizecie mi o******** z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×