Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

darmowa nauka językow

Polecane posty

Gość gość

darmowa nauka jest mozliwa? spotkaliscie sie z jakimis stronami ktore są dofinansowane i mozna tam sie szkolic samemu bez koniecznosci wnoszenia jakis oplat? podobno troche takich jest ale poza hanzillą nie znalazlam innych, moze wiecie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat aiesec nie polega glownie na nauce jezyka, tylko jest wlasnie wolontariatem, wiadomo ze na pewno jezyk sie podszkoli, ale nie w tym rzecz w tym przypadku :) Na necie jest sporo takich stronek, na ktorych mozna uczyc sie jezyka- wspominasz o hanzilli, wiec zapewne szukasz czegos do nauki chinskiego. Przetrzepalam internet i sama korzystam z hanzilli- warto sciagnac aplikacje na androida- nie wiem jak ty ale ja sporo czasu spedzam w tramwaju, wiec wole wyciagnac telefon i czegos sie pouczyc niz gapic sie w okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hanzilla jest darmowa w wersji demo, natomiast pakiet miesieczny to jest koszt 70zł (wersja dla dorosłych, dla dzieci jest taniej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka nauka jezyka w necie jest dobra o ile masz do tego rzetelne podejscie :) 70 zl miesiecznie za hanzille rzeczywiscie nie jest ogromnym kosztem, bo kursy chinskiego kosztują czasem i 600-1000 zl za semestr, wiec jednak koszta są o wiele mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70zl miesiecznie to nie jest duzo,... o ile taki program jak hanzilla jest rzeczywiscie porządnie "zbudowany", i masz regularne cwiczenia, powtórki materiału, testy spraqdzające poziom wiedzy i postepy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwircia
jest duzo darmowych stron, materiałów w sieci z któych się można uczyć, i oczywiscie seriali :) każdy chyba lubi to ostatnie, można połączyć z funkcją eukacyjną i oglądać oryginalne wersje, albo z napisami po ang. no ja generalnie preferuję jednak spotkania z korepetytorem, niekoniecznie kurs, bo korepetycje to jednak bardziej elastyczna rzecz, nie jest trudno znaleźć fajną, kompetentną osobę, ja korzystałam z needaschool.com, można wyszukać czego się potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×