Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dentysta w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Jaki dentysta w Krakowie jest dobry i bezbolesny? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na forum dentonet. Jest tam watek wstyd i strach ptzed dentysta. Tam dostaniesz sprawdzone namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda dent, dość daleko od centrum bo w Pychowicach. Polecam. Szczególnie panią doktor Karolinę Mazurek-Wójcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszekCafe
może do p. E. Ryszki z racławickiej 48, tel. 503 652 649, rzeczowo, konkretnie, co więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 5555
na ból polecam znieczulenie po prostu :) poza tym to dużo zależy od indywidualnego progu bólu. Ja chodzę do centrum stomatologii Cichoń na Borelowskiego -Lelewela. Spoko dentyści, nie zedrą z człowieka a zrobią porządek z uzębieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangos
Proszę bardzo - http://dentlux.pl/ To okolice Warszawy, ale jeśli problem jest faktycznie złożony, to zdecydowanie radzę konsultację w kilku miejscach, bo rzeczywiście te diagnozy potrafią być w poszczególnych całkiem inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jakiego gabinetu pójść? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, leczę zęby tu - http://www.stomatologiacichon24.pl/ - gabinet może do najtańszych nie należy, ale wolę zapłacić i mieć pewność, że zęby zrobiono dobrze, niż w nocy gnać z bólu na pogotowie :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy na Batorego do studia se+ http://www.studiose.med.pl/ Bardzo dobrzy lekarze z ogromnym doświadczeniem no i co ważne mają też podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastolina55
Stomatologia Cichoń ma jedne z najbardziej przystępnych cen na rynku w krakowie . Poza tymna dobra sprawe za wypełnienia , znieczulenia czy rtg płaci sie praktycznie tyle samo ile w NZOZ , który ma podpisany kontrakt z funduszem. Za znieczulenie płaciłam doładnie tak samo . Na Lelewela do stomatologii Cichoń raz ,ze mam bliżej , dwa mam o wiele krótszy termin oczekiwania na wizytę ,trzy - świetni specjaliści i 4 - stwarzają bardzo miła i swobodną atmosfere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukil
potwierdzam bo jest to na prawdę doskonały dentysta! nie ma bólu, nie ma płaczu, sympatycznie i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelz
Jeżeli bezbolesny to dr Anna Król, tutaj więcej szczegółów http://www.stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl. Ja tam chodzę i sobie bardzo chwalę. Jak zawsze bałem się dentystów i unikałem jak ognia tak teraz idę ze spokojem. Plus taki, ze wszelkie badania robią od razu na miejscu. A ceny typowe jeżeli chodzi o Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżebieta Batory
Jest wieli bardzo fajnych lekarzy w Stomatologii Cichoń. Są to : pan dr Tomasz Dohnal , dr Magdalena Grabowska Jędryczka czy dr Aleksandra Szantyr i wielu innych zktórymi ja już styczności nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roska40
Ja byłam u Pana Tomasza, i tak już zostałam - świetny dentysta w stomatologii cichonia! mega zadowolona z niego jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinna
Jak dla mnie Stomatologia Cichonia jest świetnym miejscem. Leczą dobrze, dokładnie i bezboleśnie. Jestem mega zadowolona z obsługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara_Wiśniewska

Chodzę do dra Stańczaka z Enelmed i jestem zadowolona. Pan dr jest świetnym specjalistą i nie wyobrażam sobie iść teraz w ciemno do kogoś, kto się jeszcze nie sprawdził w praktyce tak jak on. Terminy do niego też są bardzo dogodne zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×