Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klekot

depilacja dla Panów

Polecane posty

mam pytanie, facet mój ma włosy na plecach wkurza mnie to, ostatnio znajoma opowiadała mi o jakimś kremie do usuwania włosów dla mężczyzn od bielendy- vanity man, że jest niedrogi i wydajny, czy ktoś z was męzczyźni używał? czy usuwa ładnie wszystkie włoski? nawet te najkrótsze? proszę o jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy krem jest taki sam. A i tak będą mu grube włosy odrastały jakichkolwiek by nie miał. Zresztą jak on sam ma sobie plecy ogolić? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nie rosną mi włosy na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet używa tego kremu od bielendy i z tego co widzę nie narzeka ;) ogólnie produkty od tej marki są bardzo dobre i wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiczne, ze jak na plecach, to sam sobie nie zrobi, tylko ja mu zrobie. :D ja się nie znam na kremach do depilacji dlatego pomyslałam, że ten specjalny dla mężczyzn może być dobry :) a to że bielenda ma dobre kosmetyki, to wiem po sobie, bo uzywam, tylko tych kremów do depilacji nie używam, ja nogi sobie depilatorem jadę :P ale on mi pleców pod depilator nie da :D :D chyba zaryzykuje i kupie ten vanity men, bo widziałam go dziś w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem tego kremu na dolną część pleców i na jajka. Polecam, działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ten sam problem ma, ale kupiłam mu golarkę panasonica i tak średnio co tydzień pomagam mu w goleniu pleców - nigdy nie protestował przed tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielenda ma rzeczywiście chyba nową linię produktów do depilacji dla mężczyzn, mój partner niechciane włoski golarką elektryczną, kremu do depilacji, nawet specjalnie dedykowanego dla facetów nie chce używać. Ale myślę, że ta seria Bielendy do depilacji dla panów musi być silniej działająca od serii dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×