Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rumcajsowa Hanka

Depilacja woskiem prawdy i mity

Polecane posty

Witam Kobietki :) Jutro wybieram się na depilację nóg oraz okolic bikini woskiem Napiszcie kochane, czy da się to jakoś przeżyć ? I co na myśli ma pani kosmetyczka pod pojęciem "okolice bikini "? Jak to wygląda w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaana
Napisz jak było też jestem zainteresowana.Robiłam tylko raz nogi-boolało.I miałam siniaki ale może kosmetyczka była niewprawiona :) a i zeszła mi opalenizna z solarium trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj takie piękne słoneczko i miałam iść się poopalać po pracy, ale wyczytałam, że nie wolno. A szkoda :( Dam znać jak przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnienie
mnie nie boli taka depilacja,ale róznie osoby reagują na wyrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaana
Niestety jestem z tych owłosionych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
wosku nie używam bo nie wyrywa mi włosów, chyba ich po prostu nie łapie... Do depilacji bikini używam pasty cukrowej (nie boli aż tak mocno) do pach używam depilatora(z tym jest duuużo gorzej) a na nogi stosuję zwykłą golarkę, ponieważ ani wosk ani pasta ani depilator nie działa na te włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elnis
do takajednaana chociaż jedna mądra się znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na wrastanie pomaga zwykła gąbka z drapiącą stroną :D i 2x w tygodniu peeling. Na podrażnienia polecam Sudocrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
mi od pasty cukrowej robiły się krwiaki :O :P Jednak szybko przechodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaana
@Elnis - to nie oznacza że teraz się nie depiluję :) golarką mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tajemnicze pojęcie "okolice bikini" ? Trzeba majteczki zdjąć ? Czy Pani będzie wdzięcznie lawirować wokół nich ? :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luterkkaaa
Jak bedziesz po opiszbjak bylo bo tez bym chciala isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przeżyłam :classic_cool: Fakt znam większe przyjemności w życiu, ale i tę udrękę da się znieść. Co prawda w okolicach bikinie było DOŚĆ ciężko :o Właśnie tam 2 małe wybroczyny, ale myślę, że szybko znikną Nie mniej efekt "pupci niemowlęcia" na kopytkach BEZCENNA ! Życzę odwagi I POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaana
A jak to z tą okolicą bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaana
Dzięki Właśnie przypomniałam sobie że miłam ogolić nogi...zrobię to jutro rano Ty już nie masz tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwek38
Oczywiscie, ze sie da. Ale najlepiej robić za pomocą specjalistów, a nie samotnie. Wtedy to masakra jakaś. Jak przejdziesz się do depilconcept.pl, to nie będzie najmniejszego problemu - wszystko zrobią jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snackrite
to co napiszę tylko z mojego doświadczenia wynika, a wiadmomo każdy jest inny dla mnei pierwszy mit to o odrastaniu słabszym wlosów, wcale wlosy nie odrastają coraz słabsze i nie nikną. gdyby tak bylo, po iluś latach kobiety nie musiały by regulować brwi i korzystać z wosku. po prostu po wosku końcówka jest delikatniejsza i to stwarza złudzenie ich słabości. ich wrastania, przynajmniej u mnie, nie uniknie się peelingiem czy grubą gąbką kosmetyczka powinna dać Ci też jakieś kremu do smarowania potem (w ogóle antybiotyk w maści byłby w ogóle dobry) bo jak robisz to pierwszy raz to Cię może wysypać ból na luzie da się przeżyć, ale moje cokolwiek po woskowaniu wgląda gorzej niż przed (czarne kropki np) więc nie stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wosk?? Ojjj nigdy w życiu ;p laser - owszem, ale nie wosk. Mam swój ulubiony salon - Studio Laser - które specjalizuje się w zabiegach laserowych, nie tylko depilacja, ale i fotoodmładzanie, laserowe zamykanie naczynek czy usuwanie przebarwień, endermologia która pozwala na usunięcie cellulitu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak negatywnie jesteś nastawiona na depilację woskiem? Wiesz, że są metody które są równie skuteczne jak laser np. epilFree a do tego nie ma tutaj znaczenia czy włoski są jasne czy ciemne. Wiem że laser usuwa tylko ciemniejsze włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za ból? :O wyrwanie włosów to lekki ból przez 5 sekund, pewnie jak dostałyście piłką na wf to leżałyście w konwulsjach na podłodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta99
Chodzę na depilacje woskiem tutaj http://timeforwax.pl/oferta/depilacja/ i zdecydowanie lepiej jest gdy robią Ci to specjaliści a nie Ty sama w domu. Wszystko da się przeżyć a depilacja nawet okolic bikini nie jest taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję klasyczną depilację woskiem HB od kilku dobrych lat. Jeśli potraficie tą depilację wykonać we właściwy sposób, to nie będzie problemów ze skórą, a efekt utrzyma się na 100% bardzo długo - gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niggellla
Ja na początku bałam się tej depilacji, po prostu źle mi się kojarzyła. Ale po pierwszej wizycie w katowickim prestige spa stwierdziłam, że to jest bardzo skuteczny sposób na to,, żeby pozbyć sie niechcianych włosków. No i jest to całkiem tani zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×