Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depresja z powodu braku dziewic po 22 roku życia

Polecane posty

Gość gość

Jestem załamany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej stary nie jestem zwolennikiem puszczalskich dziewczyn, ale bez przesady 22 lata to juz niejedna jest zamezna , a ty tu z cnota wyjezdzasz w tym wieku. To nie dziewuszka z podstawowki tylko dorosla kobieta, ktora gdzies juz planuje ulozyc sobie z kims zycie ( nie kazda oczywiscie ) to dlaczego ma sie z tym kims nie kochac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to dziwak prawik i ma 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku powinna być dziewica bo takie jako jedyne się szanują trzymając cnotę do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli kobieta pragnie byc bardzo bisko ze swoim mezczyzna, a nie sa malzenstwem to co ma zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma alzheimera i ciagle te same tematy zaklada :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 lata trzymam sie do slubu poznalam faceta ktory mnie olał jak sie dowiedzial ze jestem dziewica trudno , bede do konca zycia sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalem o kobiecie, ktora ma normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie uprawiac seksu tylko grać w karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po kiego grzyba drogi autorze mamy trzymać to mityczne dziewictwo, skoro mąż, czy nie mąż i tak będzie chciał na przerżnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka która nie jest dziewicą dla przyszłęgo męża prawiczka to puszczalska zdzira i jak można tak się puszczać i nie szanować ciała uprawiając seks z kaźdym w którym jest w związku?!?!!? CHORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica powinna być do ślubu wykluczone jest puszczanie przed ślubem zdziry jak tak można się k***ić?!?!?!?!?!!? nie szanować własnego ciała i być obspermiona przez byłego faceta który roznosi choroby weneryczny bo nie był prawikiem?!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się autorze te puszczalskie k***y i tak zdechną, bo Islamiści nadciągają, więc trochę pocierpisz, ale jak oni już powybijają te puszczalskie to wtedy będziesz mógł szukać normalnej kobiety, która zachowa dla ciebie dziewictwo abyś to ty w noc poślubną odebrał jej niewinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W świetle Tory mężczyzna, który pozbawił kobietę dziewictwa jest jej mężem i tylko on ma prawo do rozwodu a że w tedy małżeństwo to był tylko rytuał na zasadzie jakiejś imprezy z rytualnym przekazaniem panny mężowi yo nic się strasznego nie stało. Jednakże ten rytuał ślubu jest ważny bo okazując wstrzemięźliwość przed ślubem zwiększasz swoje szanse na dobry związek. Jednak jeśli odejdziesz od niego i będziesz współżyć z innym mężczyzną albo jeśli go zdradzisz to powinnaś zostać ukamienowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:39 18:42 Żaden facet nie zasługuje na dziewicę, więc nie ma sensu trzymać dla nikogo, co najwyżej dla świętego spokoju, ale nie dla faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla prawiczka czystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Niewinność, to odbiera gwałciciel, albo pedofil, więc nie używaj tak obrzydliwych określeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 22 letni prawiczek to też już w pełni rozwinięty fizycznie mężczyzna który ma swoje potrzeby i nierzadko z powodu braku partnerki jest zmuszonowy przymusowo żyć w celibacie. Skoro facet może to dziewczyna też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pieprzyć prawiczka czystego, każdy facet to zwierzę, więc każdy bez wyjątku będzie chciał zerżnąć tą dziewicę i będzie zbrukana w ten sposób. J****e zwierzęta chcące przyśpieszać ślub, by się wyżyć! ŻADEN facet nie zasługuje na dziewicę i w bijcie to sobie do łbów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak Piszą puszczalskie lafiryndy albo te które chcą się puszczać a to tylko wymówka i usprawiedliwienie. Oczywiście że są tacy mężczyźni dla których warto czekać na przykład Ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Czy tu umiesz czytać? Nie warto trzymać dla ŻADNEGO faceta, bo każdy z was tylko czeka na to, by pozbawić bestialsko dziewictwa! Najlepiej trzymać ale dla świętego spokoju, ale na pewno nie dla faceta! Żałosny puszczalski *****cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak śmiesz! plugawy pomiocie z feministycznymi bzdetami o bestialskim pozbawianiu dziewictwa. Dziewictwo to piękny dar dla męża który możesz mu ofiarować. W tym niema nic bestialskiego. Seks jest zarezerwowany wyłącznie dla małżonków. A co do zniewagi jaką do mnie wystosowałaś to ja się nie puszczam. Wymagam od innych tego co sam mogę ofiarować. A jeśli jesteś trollem to w*********j pomóc mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma alzheimera i ciagle te same tematy zaklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Obrzydlistwo, darem, to może być miłość, a nie możliwość przerżnięcia! Nie wiem, co ma do tego feminizm, ale jak jesteś taki porządny, to w takim razie penie nie tkniesz kobiety nawet po ślubie, bo to będzie oznaczać, że wy chcecie tylko rżnąć i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Jeszcze jedno, pozbawienie dziewictwa jest bestialskie, bo mężczyznom chodzi tylko o to, by sprawić jak najwięcej bólu kobiecie, bo inaczej wam nie staje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Jesteś obrzydliwy, dowodzisz tylko, że dla Ciebie kobieta to gorsza forma człowieka i nie będziesz jej szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kobieta nie jest gorsza, ale powinna być pod panowaniem mężczyzny tak mówi Tora. I tak będę ją szanował, bo nie po to się ożenię aby robić jej krzywdę no chyba że mnie zdradzi to w tedy jak nakazuje prawo Mojżeszowe ukamienuje ją. Zajżyj do linka który podałem wcześniej to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma alzheimera i ciagle te same tematy zaklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×