Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Facet007

Dermapen opinie, efekty

Polecane posty

Gość Facet007

Cześć, postanowiłem założyć tutaj wątek odnośnie terapii dermapenem. Chciałbym aby osoby, które się poddały zabiegowi podzieliły się swoimi spostrzeżeniami, poradami itp. Ja na razie jestem po 1 zabiegu długość 1mm na całą twarz. Mój cel to likwidacja blizn zanikowych po trądziku. Użyte preparaty to serum na bazie witaminy C i retinol. Twarz po zabiegu jest mega czerwona. Utrzymuje się to jeszcze przez 2 kolejne dni, w następnych skóra robi się różowa, strasznie wysuszona. Trzeba ją nawilżać. Na efekty myślę, że trzeba jeszcze poczekać, i zastosować wile zabiegów. Piszczcie, jak w waszym przypadku to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w zasadzie było podobnie. Zdecydowałam się na dermapen żeby spłycić zmarszczki i zmniejszyć rozszerzone pory skóry. Bezpośrednio po zabiegu czułam gorąco i lekkie pieczenie (zabieg był w znieczuleniu specjalnym kremem). Następnego dnia skóra była zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach zaczęło się złuszczanie. Po ok tygodniu było juz ok. W sumie jestem bardzo zadowolona. Zabieg robiłam w klinice SKJ w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jesteś zadowolona z Dermapenu w Klinice SKJ? Oni są w Wilanowie, mieszkam niedaleko i właśnie się zastanawiałam, czy się do nich nie wybrać. Sporo czytałam o Dermapen, a w SKJ mają teraz promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu Dermapenem. Wszystko dobrze zniosłam, ładnie się wygoiło. W Centrum SKJ - jeśli tam się zdecydujesz - wszystko Ci doskonale wytłumaczą. Ale miejsce jest sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w SKJ na tym zabiegu. W sumie tak jak pisaliście - było w porządku. Troszkę piekło, ale do wytrzymania. Potem trochę łuszczyła się skóra, ale o wiele mniej niż myślałam. W sumie to dopiero pierwszy zabieg, ale już wiem czego sie spodziewać na następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
W styczniu miałem 2 zabieg, długość igieł 1.5mm. Ciężko powiedzieć czy jest jakiś efekt, na pewno nie taki, który by mnie satysfakcjonował. Napiszcie na jakich długościach igieł mieliście robione zabiegi. Piszcie i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami co do zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z Dermapen. Jak było? Zabieg trwa około 30-45 minut. Skórę znieczulają kremem znieczulającym. Bezpośrednio po zabiegu odczuwa sie gorąco i lekkie pieczenie. Można zastosować specjalną maskę łagodzącą. Zabieg skuteczny. Robiłam w SKJ w Wilanowie. Polecam to centrum medyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Witam, miałem 3 zabieg długość 2mm, o efektach na razie nic nie powiem bo za wcześnie. Moja prośba do Was: piszcie jakiej długości igły mieliście podczas zabiegu. Następne zabiegi to już raczej na jesień, bo lato nie jest wskazane do tego typu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kate
Witajcie, jeśli mieliście do czynienia z Dermapenem, podawajcie proszę swój wiek... Ja mam 34 lata i zastanawiam się nad zabiegiem w celu wyrównania kolorytu skóry - czy może jest za wcześnie na tak drastyczne kroki jak zabiegi Dermapen? Czy w tym wieku lepiej wykonać jakiś mniej inwazyjny zabieg? Co Wy na to? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Witam, miałem kolejny zabieg , długość igieł 2mm, co do efektów myślę, że te płytsze blizny zanikowe się spłyciły, te głębokie hmm trudno ocenić, na pewno jeszcze długa droga przede mną, cóż trzeba jeszcze poczekać. Mam 31 lat, wiek raczej nie ma znaczenia, wszystko zależy co chcemy osiągnąć, jaki mamy problem do zlikwidowania :) Najbardziej boli na czole i skroniach, tam gdzie skóra jest bardzo cienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mialam robiony Dermapen 3.03'.bol byl poniewaz znieczulenie trzymal za krotko mam 56lat i pierwszy zabieg, mam twarz Jak po orce Katastrophe lekarza Chirurgie z tego Co wiem nie dodawal w trakcie zabiegu zadnych koktajlow tylko jechal na sucho nawet mnie przygotowal do tego Jeszcze mam strasznie zrysowana twarz, nie zalecil Nic zadnych kremow, odzywki kompletnie Nic nie wiem Co mam robic, mysle ze zniszczyl mi twarz!.mieszkam w Niemczech i robil mi Pan Dr.specjalista Chirurgie Pozdrawiam kobiet, haha a igly na poczatek mialy dl.2,5m jak na pierwszy zabieg to cos nie Tak zrobil Jestem niezadowolona i w stolz, Juz drugiej zabiegu nie zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermapenlady
Cześć, jestem po 3 zabiegach Dermapen (blizny potrądzikowe,przebarwienia były moim głównym problemem) i zauważyłam dziwną zależność. Owszem twarz po zabiegach była odświeżona, nowa, napulchniona i taka ładna że mogłam chodzić bez makijażu. Również zauważyłam zmniejszone wydzielanie sebum. Ale teraz jak coś mi na tej twarzy wyjdzie, jakaś krostka, głównie przed okresem, to ten syf i zaczerwienie zostaje i nie znika! Tzn sam stan zapalny znika, ale pozostaje takie dziwne zgrubienie na skórze, dość dziwne, no i zaczerwienienie - jakby skóra nie potrafiła się już regenerować. Pierwszą krostkę zauwazyłam po I zabiegu i została niemalże do III, potem zniknęła. Ale moja twarz wyglada teraz masakrycznie, nie zapowiada się na to żeby te zmiany skórne (które wcześniej przed zabiegami się pojawiały i znikały) zniknęły. Nie wiem czy mam kontynuować zabiegi, bo miałam zrobić jeszcze czwarty. Znajomy polecał mi Dermamelan, ale on jest nieco droższy (około 2000zł) i robi się go zimą. Też zauważyliście takie powikłania po dermapenie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Ja miałam pierwszy zabieg dermapen 3 dni temu. Długość igieł 2 mm. Jak u wszystkich na poczatku twarz zaczerwieniona, dzisiaj jest 3 dzien, zaczerwienienia prawie wcale już nie widać ale zaczyna się proces luszczenia. Jakie efekty zauważam? - skóra ładnie napięta, pory troszkę zmniejszone, blizny uważam bez zmian ale to dopiero pierwszy zabieg więc spektakularnych efektów się i tak nie spodziewałam bł to za wcześnie. W planie jeszcze trzy zabiegi i myślę że ta seria przyniesie zadowalające efekty. Zabieg nie był bolesny, czułam raczej dyskomfort. Mam nadzieję że każdemu z nas dermapen przyniesie zadowalające efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Ja miałam pierwszy zabieg dermapen 3 dni temu. Długość igieł 2 mm. Jak u wszystkich na poczatku twarz zaczerwieniona, dzisiaj jest 3 dzien, zaczerwienienia prawie wcale już nie widać ale zaczyna się proces luszczenia. Jakie efekty zauważam? - skóra ładnie napięta, pory troszkę zmniejszone, blizny uważam bez zmian ale to dopiero pierwszy zabieg więc spektakularnych efektów się i tak nie spodziewałam bł to za wcześnie. W planie jeszcze trzy zabiegi i myślę że ta seria przyniesie zadowalające efekty. Zabieg nie był bolesny, czułam raczej dyskomfort. Mam nadzieję że każdemu z nas dermapen przyniesie zadowalające efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermapenlady
@facet007 nie mam pojęcia na jakich grubościach były igły, ten trzeci (na razie ostatni zabieg) miałam bardziej inwazyjny i byłam z efektu bardzo zadowolona, ale później pojawił się ten mały stan zapalny na twarzy, który musiałam i tak zaleczyć gdybym chciała powtórzyć dermapen. Zabiegi robiłam w odstępie 5 tygodni. Planuję teraz przed wiosną zrobić czwarty, żeby jakoś wyglądać latem na plaży i móc się czuć komfortowo bez makijażu, ale widzę już że te zaleczone blizny znowu jakby 'wyszły', wcześniej może twarz była bardziej napulchniona i nie było ich tak widać. Chyba zacznę zbierać na ten Dermamelan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zabieg zrobilam dzisiaj..na czolo skronie szyje i dekolt...na policzki nie moglam bo mam cere naczynkowa...zabieg dla mnie byl bezbolesny..nawet przyjemny..czulam ze pobudza mnie do zycia....stosuje alantan..i jest ok...Mam pytanie czy mieliscie naklucia wokol oczu i na powiece? Moja kosmetyczka stwierdzila ze te partie twarzy sa zbyt delikatne.Ja jednak mysle ze mozna delikatnie je pobudzic.Czy ktos mial robione okolice oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi powinny być wykonywane w odstępie 6 tygodniowym więc nie wiem czy nie za wcześnie... Może warto poczekac dłużej. Natomiast stan skóry po zabiegu to sprawa indywidualna, u mnie zaczerwienienie utrzymywalo się 3 dni a po tygodniu już było rewelacyjnie. Jestem po 3 zabiegu i różnice w stanie skóry zauważam na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem właśnie po 3 zabiegu u pani kosmetolog. Było oczywiście ze znieczuleniem kremem emla, jednak jak puszczało znieczulenie odczuwałam wyraźny dyskomfort. Do 3 dni po zabiegu skórę przemywam 2x dziennie preparatem octenisept i smaruję maścią arnikową. Jeśli ktoś nie ma octeniseptu można przemywać wodą przegotowaną. Po 3 dniu można stosować serum z kwasu hialuronowego. Kupiłam w aptece za 40 pln glyskincare hyaluronic serum i ładnie nawilża. Do tygodnia od zabiegu nie można stosować płynu micelarnego. Efekty po 3 zabiegu widać i bedzie jeszcze lepiej bo przebudowa kolagenu i fibriplastów trwa kilka tygodni. Wg mojej pani kosmetolog 3 zabiegi są wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta50
Dermapen robię u lekarz dermatolog raz na pół roku, na jesieni i wczesną wiosną bo tylko wtedy mogę się schować w domu na tydzień. W sumie miałam już ok 6 zabiegów. Po każdym zabiegu mam tak startą skórę, że normalnie wyglądam dopiero 6 dnia. Przy znieczuleniu emlą zabieg jest do wytrzymania, natomiast przy znieczuleniu innym kremem ( dr nie podała nazwy) przy którym nie nakrywa się twarzy folią , boli masakrycznie. Ktoś tu pytał o oczy. Dr robi mi też dermapen pod oczami - te miejsca są potem czerwone dłużej niż reszta twarzy, ale w czasie zabiegu bolą mniej niż czoło. Po zabiegu skóra twarzy jest obolała i przesuszona, trzeba ją często smarować . Ja stosuję krem Cicalfate - koi, odkaża i sprzyja gojeniu. Po ok 4 dniach można spróbować ( jeśli nie bedzie szczypać) krem Cicaplast - działa jak Cicalfate ale ma dodatkowy składnik powodujący równomierny wzrost odnawiającego się naskórka. Oba kremy do kupienia w aptece. Po zabiegu nie wolno opalać się przez 6 - tygodni i smarować mocnym filtrem (50) przed wyjściem na słońce, inaczej zrobia sie przebarwienia. Co do efektów, to wg mnie są podobne lecz lepsze niż po zwykłych mezoterapiach igłowych. Skóra po dermapenie robi się, gładsza, mniej zmarszczek i przebarwień. Jestem po 50-tce ale nie wyglądam starzej niż moje koleżanki po 40-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta50
Mała korekta- opalać się nie wolno przez 6 tygodni po ale smarować kremem z filtrem wolno a nawet trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkaMRAUU
Wskrzeszam temat. Czy roszerzone naczynka są przeciwskazaniem do zabiegu? Mam trochę popękanych tu i tam... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek234
Mogę serdecznie polecić zabieg dermapen. Dużo lepszy od mezoterapii, którą też bardzo sobie chwaliłam. Mniej bolesny, jeśli zrobiony wprawną ręką to praktycznie nie boli wcale Jakby ktoś pytał byłam w Atelier 103 (taki gabinet w Baltiq Plaza, http://atelier103.pl/ - nawet piszą co nieco o tym zabiegu na swojej stronce). Dziewczyny, nie bójcie się igieł, dla piękna warto cierpieć, medycyna estetyczna i kosmetologia też są dla ludzi przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak najbardziej sprawdza się mezoterapia igłowa. Dobry zabieg na twarz szyję i dekolt. Chodzę regularnie do facemedical.pl w Krakowie i nie zamieniłabym się na inny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajkaBajka
Próbowałam pozbyc sie swoich blizn po tradziki masciami i w ogole domowymi sposobami i lekami ale nic. Ostatecznie zdecydowalam sie na zabieg laserem frakcyjnym w Face Medical w Krakowie i teraz dopiero widzialam efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabieg Dermapen wykonuję regularnie. Różnych rzeczy już próbowałam, ale według mnie nakłuwanie to najlepsze co może się przydarzyć naszej skórze :) Ja ten zabieg powtarzam żeby pojędrniać skórę a dodatkowo to jedyny zabieg który pomaga mi w walce z przebarwieniami. Jeżeli chodzi o wsparcie kosmetyczne to polecam Wam kolagen. Ja go nakładam zaraz po zabiegu, szybciej mi się regeneruje zdarta twarz no i efekt się fajnie przedłuża. @dermapenlady jeżeli dalej wychodzą Ci jakieś nierówności czy blizny spróbuj sobie Kolagen...Jest świetny jako wsparcie takich zabiegów jak dermapen. Kolega miał głębokie dzioby po trądziku, twarz mu się świeciła z kilometra, a teraz wszystkie dołki mu się mega spłyciły (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie jest świetne ale trzeba umieć przeprowadzić zabieg, dobrać odpowiednią prędkość, końcówkę dopasować do problemu i wiedzieć jaka głębokość igieł. Ja chodzę do Bella Derma, blisko przystanku Fort Wola i tam jest podobne urządzenie Ultradrive. Mnie na zmarszczki i przebarwienia pomógł idealnie. Niska cena i super męska obsługa :) Warto łączyć ten zabieg z koktajlami. Wracam często żeby zadbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermapenlady
@katrot a gdzie taki kolagen można kupić i jak to się stosuje? I jak często robisz te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrot
Hey Dermapenlady :) Ja mam sprawdzony kolagen naturalny z jednej marki, ale możesz go zamówić tylko przez internet. Ja robię sobie kurację 2-3 miesięczne połączone z dermapenem i codziennie stosuje to serum kolagenowe wieczorem pod krem. No i oczywiście po samym zabiegu żeby się szybciej wygoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet007
Cześć Katrot, czy wykonujesz zabiegi sama, czy w gabinecie? Czy wiesz na jakich długościcach igieł miał Twój kolega przeprowadzane zabiegi dermapenem? Ja stosuje po zabiegu retinol A i serum z wit C z pewnej sprawdzonej marki, przeznaczone są pod rolowanie. Musze spróbować z kolagenem, ale to dopiero na jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×