Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Kto chce schudnąć na tej diecie i jets ze mną? Ja mam do schudnieceia około 10 kilogramów. Ważę 61 i chce zejść do 53 przynajmniej. Mile widziane są osoby ktore chca zrzucić i wiecej i mniej! Dalej dziewczyny, razem się wesprzemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Witam ! ja zaczęłam 3 marca wagą 78,400 kg. Po skończeniu 1 fazy/ 5 dni / spadło 3 kg. Dziś 3 dzień 2 fazy , ale się nie ważę bo mam koleżankę @,,,,, Trzymam się dzielnie , nie odpuszczę .... motywuje mnie czytanie Waszych opinii . Pozdrawiam ! Moja wymarzona waga i mój CEL to 69 kg. / mam 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej diecie schudłam duzo schudłam w miesiac ale malo jadlam i duzo pilam wody. Wazylam 81 schudłam do 66 Wszyscy mowili mi ze efekt jo jo bedzie ale nie bylo przez 3 lata wazylam 67 do 70 po 3 latach 73 i teraz jestem w 30 tyg ciazy i juz 10kg przytylam czyli 83kg dobrze ze nie zaszlam wciaze jak wazylam 81 bo teraz by bylo 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nikogo ??? A ja trzymam się , nie odpuszczam , nie ,, grzeszę ,, nigdy nie byłam taka konsekwentna jak przy tej diecie. Może to widmo nadchodzącej wiosny ? możliwość kupienia np. spodni w mniejszym rozmiarze ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Witam! pierwszy raz jesteś na tej diecie?Ja dalej walczę ....łatwiej idzie z serniczkiem i bułkami Dukana,które sobie co drugi dzień piekę . Pozdrawiam Cię , pisz proszę jak sobie dajesz radę i ile chcesz zrzucić kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaczynam od jutra jest ktoś ze mną?:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zalozylam temat i chetnie zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessagość
Witam ! znalazła się zguba ! założycielka. Dziewczyny działajcie ostro, szybki spadek wagi w pierwsze dni bardzo motywuje i zachęca do dalszej walki . U mnie jutro ważenie , po tygodniu ...jestem ciekawa . Bez względu na wynik na wadze , nie poddam się. W czerwcu mam wesele w rodzinie a za rok mój syn żeni się!!!! właśnie wczoraj nas powiadomił.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja wprawdzie mam do pozbycia sie do lata 5 kg , diety nie bede stosowala po prostu zaczne inaczej jesc , uwielbiam makarony wiec bede musiala sie z nimi pozegnac , powiem wam ze ja mam taka dziwna wage ze rano moge wazyc 54 a poznym popolodniem 56 juz a nastepnego ranko znowu np 54,5 , wiec w sumie nie wiem ile waze , normalny czlowiek ro sie cieszy jak 2 kg w ciagu miesiaca schudnie a ja w ciagu naocy tak mam :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladałem 2 filmy o szkodliwosci miesa bedziecie mieli nadcisnienie uszkodzone stawy cholesterol miazdzyce chore serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Witam! mija mój 15 dzień na diecie i 4 kg mniej !!! cieszę się bardzo ! nie odpuszczę , zero grzeszków .....Pozdrawiam! / tylko kogo !? /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jade od niedzieli i juz widze efekty to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
najbardziej skuteczna dieta !! pod warunkiem ,że jesteśmy konsekwentne....ja pierwszy raz na tej diecie i mam nadzieję ,że ostatni. Przeprowadzę ją do końca!!!! 19 -ty dzień ! cieszę się z uciekających kg. a najważniejsze,że nie chodzę głodna. Zawsze mam czas naszykować jedzonka na 2-3 dni . Mam zawsze placuszki otrębowe, serniczek itp. Trzymaj się i melduj o postępach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocka
Już prawie dwa tygodnie i 5 kg mniej. Do tego czuje się lepiej. Biorę witaminy. Jajka ograniczam. Nie używam soli ani cukru. Jeden dzień słabości ze względu na miesiączkę zastapilam dniem bialkowym. Mam lepszą cerę i więcej energii. Początkowe problemy z bólem głowy przeszły po zwiększeniu codziennej dawki wody. Nie mam powodów do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
Witam!! właśnie się zważyłam ....i doszłam do magicznej cyfry 73,800 kg . Cieszę się bardzo ! razem przez 20 dni spadło 4,60 kg. może to nie spektakularny wynik ale ja jestem 50 + ...ciężko jest w tym wieku schudnąć . Pozdrawiam i nie zniechęcajcie się ! to działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja również jestem na diecie ale nie Dukanie. dukana juz przeszłam i jeśli któraś ćwiczy to jest z pewnością z la wybór choć niewątpliwie chudnie się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Posiadam dietę oraz treningi, które pomogą wam zrealizować wasze marzenie. Proszę pisać na mojego e-maila: joanna.kozenek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessa
witam ! ! chwalę się , jestem po ważeniu i minus 5,40 kg ! w 22 dni . Cieszę się bardzo i dalej walczę . Można się przyzwyczaić do jedzenia białkowych produktów . Ja nie mam już łaknienia na inne rzeczy. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatalee
to i ja się dołączam : ) jestem 3 dzień na diecie, na razie nie stanę na wagę, bo się boję :P chciałabym zrzucić ok 15 kg, obecnie ważę 73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam z waga startowa 74-kg:)od 15-tego marca ciągłam 1 faze 6 dni a teraz jestem na 2 fazie do bólu:)Jak narazie nie ważyłam się bo dostałam okres i niema sensu:)widze pomału efekty i super zważe się dopiero z końcem marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg621
Witam.Ja zaczynam od wtorku. Muszę pozbyć się 10-12kg. wiem że nie będzie łatwo ale już postanowiłam. Może wymienimy się przepisami ??? przykładowym jadłospisem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostka białego sera z chudym mlekiem z dodatkiem soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dieta jest zła i nie zdrowa~! Stosujcie zdrowe odzywianie sprawdzice ile możecie jesc kalori na dzien, ograniczcie słodkie po co wam ta dieta co niszczy organizm są mądre książki poczytajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" po co wam ta dieta co niszczy organizm są mądre książki poczytajcie ! " Bo to droga na łatwiznę. Po co zdrowo i rozsądnie, skoro można szybko i bezmyślnie? Tak samo jak z głodówką zamiast ćwiczeń. Po co się wysilać i ćwiczyć, skoro można nic nie jeść i jeszcze się zaoszczędzi czas na gotowaniu. Zróżnicowana dieta? Zapotrzebowanie na różne witaminy i składniki odżywcze? A po co skoro można szybko? A potem takie przypadki lądują w szpitalach (koleżanka brata przez tę dietę wylądowała w szpitalu), bolą je nerki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam z wagi 54kg do 47kg w trzy miesiace. Jadlam mniej i co kazda niedziele w miesiacu nie jadlam nic tylko pilam 3litry wody. Takze wogole nie cwiczylam. Nie bylam na zadnej diecie. Najgorzej wytrwac 1miesiac bo bardzo ciagie by jesc ale da rade sie powstrzymac. takze polecam teraz jem normalnie i nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to fajnie ci poszło z54kg do 47kg bo wtedy najgorzej jest schudnąc ile masz lat? łatwiej się chudnie jak ktoś waż 100 to w miesiąc może i 10 kg schudnąć. ja ograniczyłam cukier i już jest lepiej waże 59 a chciałabym ważyć z 55 kg tylko że mam 40 lat i też to jest już inaczej niż jak się ma 20 czy 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci łatwiej jesli chodzi o przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej chętnie się przyłączę,od jutra zaczynam Dukana.Już kiedyś na nim schudłam. Nie wiem jeszcze ile pociągnę fazę 1.Zamierzam się codziennie ważyć i w momencie kiedy waga stanie przechodzę na fazę 2.Oczywiście nie przekroczę 10 dni żeby była jasność.Mam do stracenia 30 kg. Dziś w ramach pokuty po świętach tylko piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×