Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DJ RAFF _ uważajcie!!!!

Polecane posty

Gość gość

Poszukajcie prawdziwych opinii o tym Panu. Naciąga i MYDLI oczy, ze taki super. A tu katastrofa. Tego nie mam, tego nie znam, tego nie puszczę . Telefonu swojego nie podłączysz , bo u niego nie ma takiej możliwości. Gada cos sam do siebie pod nosem . Ubrany , jakby węgiel szedł przerzucić a nie jak człowiek na weselu. I totalne ZERO wspolpracy , wywalone na gospodarzy i na gości. Ma w d.... to co robi. JEST Okropny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie jestem zadowolona. Umawialiśmy się, że dj zorganizuje dwie zabawy dla dzieci i (tak jak zresztą sam zaproponował) że mamy wybrać 15 ulubionych kawałków, które muszę się pojawić na weselu. Z naszych piosenek zagrał niecałą połowę, a zabawa dla dzieci była tylko jedna i to po godzinie 20.00, kiedy część z nich już miała wychodzić. Często grał monotonnie, za dużo disco polo. Na stronie w repertuarze są wypisane piosenki z lat 70-80 i liczyłam, że sporo się ich pojawi, ale w rzeczywistości było niewiele. Przed weselem zapytałam jakie będą zabawy, ale kiedy miałam dodatkowe pytania i obiecał wysłać mi maila to tego nie zrobił i niewiele udało się ustalić. Jeszcze w sobotę rano stresowałam się czy w ogóle pojawi się na weselu, bo dzień wcześniej miał do mnie napisać i się nie odezwał. Nie widział w tym później nic złego. W knajpie kelnerzy narzekali że ciężko było się z nim porozumieć. Na sali powitał nas chamskim żartem odnośnie sprzątania (tak jakby miała to robić tylko kobieta), chociaż zwróciłam mu uwagę i trzeba przyznać że podobne sytuacje się nie powtórzyły. Kiedy po weselu zgłosiłam jakie mam zastrzeżenia to uznał że się czepiam. Nie polecam, głównie dlatego że nie dotrzymuje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×