Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego 30letni mężczyzna mieszkający z rodzicami jest uważany za nieudacznika

Polecane posty

Gość gość

A 30-letnia kobieta z rodzicami to nic złego???? Dlaczego każdy MUSI mieć samochód, własne mieszkanie/dom, zadłużając się w bankach do końca życia? Naprawdę w życiu najważniejsza jest bezmyślna pogoń za pieniędzmi aż po grób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno taka bieda w Polsce jest ale widzę, że wszyscy siedzą na kredytach, aby kupić drogi telewizor, lepsze auto byleby przed sąsiadami i znajomymi pokazać się. Zdjęcia na facebooku to najlepszy dowód, jaki profil by nie zobaczyć to wszędzie szpan i lans na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze jak syn jest porządny i mieszka z rodzicami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem Ci,jestem kobietą i też mnie to dziwi.Otóz nikt normalny nie będzie w ten sposób oceniał,tylko te ktore bardzo chcą faceta,samodzielnego by wtulic zad i mieć z głowy.Korzystac bez własnego udziału ze wszystkiego.Faceci ktorzy mieszkaja z rodzicami złosliwie sa nazywani maminsynkami gdyz owe lale nie moga czerpac wprost. Mój mąz mieszkał z mama do do 32 roku i nie dlatego ze musiał ale z prostej przyczyny,nie chciał wyrzucać kasy na wynajem i wracać do pustego mieszkania po pracy. Kiedy żeśmy się poznali miał 30 lat ja 27 ,kupiliśmy mieszkanie po ślubie biorąc kredyt i nigdy mi nie przyszlo do głowy nazywać go nieudacznikiem.Wprost przeciwnie,był normalnym facetem który nie przerzucał panienek przez swoje łożko ,dziś ta jutro inna.A one są chętne,traktują to jak sport i złoszczą się ze nie mogą na luzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest trochę inaczej. Ludzie są bezwzględni a niestety nie kazdy na od rodziców pomoc na start. Zarówno kobieta i mężczyzna mieszkający z rodzicami w tym wieku to jakaś tam nieporadnosc życiowa. Łatwo jest narzekać ale coś zrobić żeby iść do przodu to ciężko im jak mają dach i co zjeść. Ja w tym wieku nie chciałabym już mieszkać źle bym się się tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest trochę inaczej. Ludzie są bezwzględni a niestety nie kazdy na od rodziców pomoc na start. Zarówno kobieta i mężczyzna mieszkający z rodzicami w tym wieku to jakaś tam nieporadnosc życiowa. Łatwo jest narzekać ale coś zrobić żeby iść do przodu to ciężko im jak mają dach i co zjeść. Ja w tym wieku nie chciałabym już mieszkać źle bym się się tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta i odpowiem inaczej: albo masz nieuzasadnione kompleksy na punkcie mieszkania z rodzicami albo rzeczywiście ludzie uważają cię za nieudacznika, ale w takim razie z pewnością mają inny powód. To jest biedny kraj i mnóstwo ludzi ma tu problemy z utrzymaniem siebie samego a już tym bardziej rodziny. Każdy radzi sobie jak umie: jeden z rodzicami drugi w mieszkaniu studenckim, trzeci na kredyt. Nieudacznikiem jest ten, kto w ogóle olewa sprawę usamodzielnienia się, dążenia do poprawy swojej sytuacji i zwala koszty swojego utrzymania na innych, a nie ten kto radzi sobie w taki czy inny sposób. Kobiety nie z tego powodu Cię odrzucają, że nie masz samochodu na kredyt i własnego mieszkania (bo wtedy musiałyby połowę Polaków odrzucić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa kulturalno-spoleczne kanony atrakcyjnosci dotyczace mezczyzny. Nic z tym nie zrobisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego każdy MUSI mieć samochód, własne mieszkanie/dom, zadłużając się w bankach do końca życia? Naprawdę w życiu najważniejsza jest bezmyślna pogoń za pieniędzmi aż po grób??? x Nie, nie musi. Nie każdy musi też mieć partnera czy zakładać rodzinę. Aczkolwiek jeżeli chce, to mieszkanie/dom i auto to podstawa, a nie luksus. Oczywiście nie mówię o rezydencji za kilka milionów czy aucie za kilkaset tysięcy. Jednak mieszkać gdzieś trzeba, a auto też się przydaje, jak trzeba dziecko odebrać ze szkoły, a wychodzi się z pracy pół godz. przed zamknięciem świetlicy. Poza tym mężczyźni mieszkający długo z rodzicami mają problem z ogarnięciem obowiązków domowych, ponieważ z reguły robi to mama i później oni liczą na to, że domem zajmie się żona, tylko problem jest jak żona też pracuje i trzeba się tymi obowiązkami dzielić. A i jeszcze odnośnie własnego mieszkania, dobrze jak taki facet mieszkający z rodzicami ma normalną pracę i jakieś oszczędności, wtedy można wziąć kredyt. Ale jeśli zarabia 1500 zł, to o jakim kredycie mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie wiecznym biedakiem pokazuje wady genetyczne czyli upośledzenie psychiczne i nieumiejętność poradzenia sobie w otaczającym nas świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Siedzą z rodzicami, bo po prostu może ich nie stać na dziewczynę, a nie chcą być samotni w swoim mieszkaniu . Dziwią się, bo ludzie sami mają rodziny w takim wieku np po wyżej 25 lat , to się dziwią, proste , chyba się logicznie wypowiedziałem. A tak marginesie , człowiek nie rozumie problemów innych np samotności, bo sam jej nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moim zdaniem to jest trochę inaczej. Ludzie są bezwzględni a niestety nie kazdy na od rodziców pomoc na start. Zarówno kobieta i mężczyzna mieszkający z rodzicami w tym wieku to jakaś tam nieporadnosc życiowa. Łatwo jest narzekać ale coś zrobić żeby iść do przodu to ciężko im jak mają dach i co zjeść. Ja w tym wieku nie chciałabym już mieszkać źle bym się się tym czuła. X Niektórzy mają jednowymiarowe myślenie jak ktoś powyżej. Ja mam 30+ lat, jestem z kobietą i mieszkam z mamą. Nie dlatego, że jestem nieporadna życiowo. Powody są dwa: oszczędność (po co wydawać kasę niepotrzebnie) + mam dobry kontakt z mamą. Nie lubię sama mieszkać. Gdybym miała partnera, zamieszkałabym z nim. To nie jest tak, że nie stać mnie na wynajem. Co więcej mieszkanie w którym mieszkamy jest moje własnościowe ;) i właśnie odkładam na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak cię kochamy, Marcinku!!! :) Nie martw sie, na pewno jeszcze jakąs wyrwiesz, w końcu wakacje, to masz wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, to powiedzcie jak zaoszczędzić kasę na mieszkanie/auto, skoro prawie wszędzie płacą najniższą krajową. To nie Niemcy czy UK, że zwykły robotnik żyje na poziomie, bez brania kredytów. Żeby w Polsce się dorobić to trzeba mieć szerokie znajomości albo przepracować wiele lat za granicą i stamtąd przywieźć oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że faktycznie jest nieudacznikiem i nie potrafi się porządnie zająć swoim życiem. Uważam to za nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę mieszkać z rodzicami i mam już ich dość, chciałabym mieszkać sama, mieć swoje mieszkanie, cisze, spokój, ale niestety nie mam wyjścia i muszę z nimi mieszkać, bo nie mam swojego mieszkania, rodzice mi mieszkania nie kupią bo sami ledwo przędą, babcia/ciocia mi mieszkania nie zostawiła więc co mam robić? Żałuję jednego. Tego że jak miałam 18 lat to nie wyjechałam z tego kraju za granicę do pracy. Teraz w wieku ponad 30 lat na pewno już bym była samodzielna. A tak jestem w czarnej dziurze i nie ma z tego żadnego wyjścia. A naprawdę mam tego dość. Chyba nie ma ludzi, którzy chcą mieszkać z rodzicami w wieku 30 lat, są po prostu do tego zmuszeni i taka jest prawda. Oczywiście są jacyś maminsynkowie co tak kochają mamusię, że muszą z nią mieszkać ale to inna kwestia i może z 5 % jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo dyma nas z kasy konfiskując 80% zarobków i jeszcze macie jakieś wątpliwości dlaczego jest tyle biedaków w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorr
Porada dla autora: weź kredyt i zmień pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w dzisiejszych czasach trzeba ruszyć głową, żeby zarobić na mieszkanie i auto, albo wyjechać i parę lat popracować zagranicą. Chyba, że ktoś faktycznie dostał od rodziców, w spadku itp., to ma łatwiej. Państwo nie gwarantuje pracy, a to, że w lepszych firmach przyjmują po znajomości, to nie wina państwa, tylko innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wywalić na zbitą morde bezproduktywnych urzędasów wtedy podatki będą niższe i będziemy więcej zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy tego nie rozumieją dlaczego jedni mają więcej i mogą być samodzielni a drudzy z rodzicami to bezmyślne matołki. Myślicie że jakby tak było różowo to wszyscy chcieliby mieć swoje M i niewazne czy ma sie partnera czy też NIE.Niestety coraz więcej biedy,brak pracy i dojdzie do tego ze na 60 m2 bedą mieszkać trzy rodziny w zaleznosci od ilośc potomstwa rodziców.To nie ma nic wspolnego z niezaradnością.Nikt nie będzie kradł czy na banki napadał by być atrakcyjnym dla baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×