Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćula

dlaczego administracja usunęła temat o psach ?

Polecane posty

Gość gośćula

tzn ich durnych właścicielach ? nie było tam ani wyzwisk ani spamu ,ot wymiana doswiadczeń i porady. Czy trzeba było zrobic miejsce na tematy o pedofilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat w dłoń czy też choćby komórkę i jak widzisz właściciela z latającym luzem psem po osiedlu robisz zdjęcie tak żeby widział i mówisz, że zgłaszasz to na policje. Niestety nie ma innej rady na idiotów, którzy myślą tylko o sobie. U mnie takie sytuacje są nie do pomyślenia, jak można narażać innego psa na niebezpieczeństwo. Jak się jest psiarzem to się kocha wszystkie psy a nie tylko własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ie nagrywacie takich zajść, jak nagracie jak obcy pies puszczony luzem się rzuca na waszego to właściciel będzie miał bardzo poważną sprawe karną. Jeden, drugi i wreszcie się durnie nauczą a osiedla staną się bezpieczne. U mnie na osiedlu nawet nie ma opcji by takie sytuacje miały miejsce, wychodzę z bardzo małym psem ale czujemy się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
to pojechałaś ,nie da sie nagrac jak obcy pies rzuca sie na naszego bo zwyczajnie nie ma wolnej reki ani czasu,trzeba ratowac psa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię żeby spokojnie stać i nagrywać, ale wychodząc z domu odpalić kamerke w telefonie i zawsze choć fragment coś się zawsze złapie, ryj właściciela durnego najważniejszy, zdjęcie choć na szybko tylko tym sposobem można walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
u mnie w sumie biega kilka nieszkodliwych psów w tym jedna amstafka,owszem podbiegają ale przyjaznie,jak czują że mój "sztywnieje" to odchodzą,do dzieci nie podchodzą. W sumie to ie wiem co o tym myślec bo nigdy te konkretne psy nie wykazywały zachowań agresywnych,owszem amstafke bym zasmyczyła koniecznie ,ale pinczerka ,s**t zu czy goldena to nie wiem,skoro wszyscy na osiedlu znają te psy a psy łagodne,nie wiem ,ja mam swojego na smyczy bo bywa że się wkurzy na innego samca,a puszczam tylko na odludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
oczywiście jest tez masa psów agresywnych goniacych luzem i to,masz rację ,nalezy nagrać i zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie psy powinny być trzymane na łańcuchu z dala od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pewnie jakaś nawiedzona psiara zgłosiła temat :D i dobrze! niech coraz więcej tematów powstaje i tych je/bniętych psiarach czy psiarzach jak widać, coraz więcej osób oni irytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe bo u mnie lataja bez smyczy amstaffy bernenski pasterski owczarki niemieckie labradory i nie sa agresywne a mnie kiedys bez powodu chcial ugryzc jamnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
15.59 na pewno nie psiara bo temat był "psiarski" raczej osoba anty zwierzęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autor tamtego tematu- też się zdziwiłem, że został usunięty... Co do nagrywania- jest tak jak ktoś napisał- jak mój pies zostaje zaatakowany to ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślał jest nagrywanie tego...ale macie rację, będę nagrywał choćby z daleka, że ktoś idzie z psem, o którym wiem że jest agresywny, może mi się uda złapać kilka sytuacji, jak ten pies się na kogoś rzuca. Żal mi mojego strasznie, zaczyna się cały jeżyć i warczeć jak zobaczy psa z daleka :( nie ma mowy o tym, żeby jakiś do niego podszedł, od razu pokazuje zęby i nimi kłapie, że nie życzy sobie żadnego kontaktu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem o gazie pieprzowym, ale to ma rację bytu tylko wtedy, gdy ma się czas go wyciągnąć i jeszcze tak trafić żeby nie trafiło w mojego psa...ale jak jakiś leci z zamiarem ugryzienia to nie zatrzymuje się ani na chwilę, od razu się wgryza. Mój też nie jest taki, że by się nie bronił jak go ktoś naparza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę w glanach, więc te mendy którym skopałam psa nagle odkryli co to jest smycz i chodzą mi z drogi. Mam chihuahua i serio, tu nie ma miejsca i czasu na rozkminianie czy drugi pies mi go nie zeżre, jak jakiś podlatuje z warkotem i postawionymi kłakami to dostaje z kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×