Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura34

Dlaczego brzydkie kobiety mają przystojnych mężczyzn ?

Polecane posty

Gość laura34

Nie mogę zrozumieć dlaczego ładni mężczyźni mają brzydkie kobiety i niezbyt inteligentne hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindymindy
Bo przystojni poznali sie na ładnych bo mogli je miec i wiedza ze bywa z takimi róznie, dlatego nie swiruja na widok atrakcyjnych kobiet jak brzydale,zakazany owoc smakuj***ardziej dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wapieniczanka
Mnie nic nie brakuje i mam przystojnego faceta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te brzydsze są wierne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie są gorące w łóżku, pozwalają na więcej i starają się. Te ładne to najczęściej kłody, które potrafią jedynie rozłożyć nogi i z miną cierpiętnicy wpatrywać się w sufit w oczekiwaniu na wytrysk nasienia. Jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wapieniczanka
Haha bajobongo...G***o prawda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj z ostatnią odpowiedzią się nie zgodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankazgarnka
Ja jestem brzydka i mam przystojnego faceta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura 34
oj z przed ostatnią odpowiedzą się nie zgodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maja superosobowosc. Wyglad to nie wszystko. Jest wiele kobiet ladnych czy pieknych ale nic w sobie nie maja. A sa kobiety niezbyt atrakcyjne ale pewne siebie, interesujace i przez to seksowne. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają extra ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że te "brzydkie", które mają przystojnych facetów są interesujące, nie są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza35
znam kogoś kto ma ładnego męża a ona '' brzydka'' ,nie zbyt mądra ,nie ma tego czegoś ,śmierdzi potem, inteligencji brak .no wybaczcie ,ale tak jest ,znam wiele takich kobiet i ciągle zastanawiam się co oni w nich widzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza 35
mężczyźni wytłumaczcie jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znałem jedną brzydką i nudną do bólu, doświadczyłem przy niej tego co wielu ludzi nazywa życiową pomyłką. Później powstają na ten temat dowcipy w stylu "Ile ja musiałem wypić, gdzie ja miałem głowę, etc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ladnego i jestem ladna, pasujemy do siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one wcale nie są brzydkie, tylko wam się tak wydaje. One jedynie odbiegają urodą od suchych plastikowych barbie, ale same w sobie są urocze, a wy tego jeszcze nie jesteście wstanie zauważyć. Zauważycie za 30 lat, wtedy jakoś nie będziecie widzieć brzydkich kobiet, do tego się dorasta. A ci przystojni faceci widocznie dorośli szybciej niż wy, być może znudziło im się patrzeć na sztuczne plastikony , takie jakby z jednej formy , modny chudy lans, a oni widocznie już potrzebują człowieka a nie coś takiego co wam wydaje się atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem mężczyzną, ale sądzę, że nie bez znaczenia jest słynna "chemia", która może zadziałać między ludźmi i na nic wtedy wszelkie kalkulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Asia 24
Też nieraz się nad tym zastanawiałam :) Mężczyzna przystojny-kobieta średniej urody, kobieta piękna-mężczyzna kiepski.. Ale coś w tym jest... Przystojniaczek woli te średniej urody, bo wie, że nie zdradzi, będzie wierna i posłuszna :) A taka pięknotka to nie wiadomo co do główki przyjdzie ;) Mężczyźni ( przystojni ) dlaczego boicie się pięknych Kobiet?? :) Mi się zawsze marzył przystojniaczek z kaloryferkiem, a mam męża z brzusiem :D Chociaż jestem młoda, ładna ( moja skromność ), to nigdy nie miałam takiego ciacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli facet wraca do domu zmeczony po 12h ciezkiej harówy chce dobrze zjesc(co przewaznie potrafi"brzydka") i odpoczać przed tv w swoim rozciagnietym dresie i roczłapanych kapciach.Brzydkiej to nie przeszkadza,bo sama woli poswiecic czas na to,zeby jej facetowi bylo dobrze,niz pacykowac sie 2h przed lustrem.Ladna natomiast mysli,ze po ciezkim dniu,facetowi potzreba w domu wyfikowanego wampa,ale pustej lodowki.I przeważnie takie kobiety mysla,ze ich facet zrelaksuje sie w zatłoczonym klubie,w oparach cudzego potu i halasu. Takie moje skromne zdanie.Jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś brzydka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogą się mężczyźni wypowiedzieć? Dlaczego tak jest? Bo jak na razie widzę to kobiety dyskutują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że na pewno niektórzy z nich to homo... ja mialam w liceum taką koleżankę, ni to urody, ni to seksapilu ani figury, taki kloc, a wyszła za mąż za przystojniaka... choć jakoś rok temu pokasowała nagle wszystkie swoje konta na necie i zdjęcia, więc nie wiem co się u niej stało, może się rozwodzi i się wstydzi? bo dawała tych zdjęć setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak z kilku powodów: a) fetysz brzydkich kobiet b) desperacja, pragnienie bycia kochanym c) nuda i brak innych opcji w myśl powiedzenia: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". I to cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 05.06.2014 Czyli jesteś brzydka?oczko.gif Czy ładna czy brzydka...bo ja wiem... Kilka lat temu bylam mega laską i totalnym pustakiem.Moglam przebierac i wybierac.Jednak kiedy zachorowalam nie bylo nikogo.Skończyły się imprezy i zaproszenia na domówki.Wtedy przekonalam sie,ze nie wyglad sie liczy.Kiedy dowiedziałam sie ze moge miec raka,moje zycie sie przewartosciowalo.Na szczesie mialam tylko niegrozna cyste na piersi,ale to mi uswiadomilo, jakie płytkie jest myslenie ludzi mojego pokroju.Przytylam w czasie terapi,zniknela moja figura modelki i rozmiar XS .Od tego czasu,wieksza wage przywiazuje do "poważnych spraw",a nie paznokci,fryzjera i ciuchów. I nie osądzaj kazdej brzyduli która napotkasz na drodze,bo nie wiesz co ma za sobą.I nie życzę ci podobnych przeżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A...i dodam,ze moja przyjaciółka zawsze byla wieksza,brzydsza i odmóżdżona ogółnie.A zawsze miala samych modeli.Teraz schudła...nikt nawet na nią nie patrzy.Odchudzanie wyprało jej mózg.Teraz cierpi...zostawila fajnego chlopaka i teraz zaluje. Czy jakis z tego morał?Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, coś w tym jest tylko co??? :/ Ja jestem ładna, zadbana, ale też i mądra.. Dlaczego trafiam na samych pajacy? Przystojni i fajni faceci tylko lubią nacieszyć mną oko. Nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale w większości przypadków nie ma w tym żadnej głębi ani miłości. Faceci którzy lecą na pasztety po prostu sa c*****i, sa niemescy, nie rozwinęła się u nich męskość, w szkole zapewne byli niedolegami, nie potrafili grac w pilke , byli kiepscy w męskich dyscyplinach. Nie integrowali się z innymi. Takie cieniasy mimo ze rzystojni zawsze maja brzydkie kobiety. Bo się boja, ida do tych które na pewno nie dadzą kosza. Wybierają najłatwiejsze , swietoszkowate, i takie ktore odstrasza konkurenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś te kafeteryjne "piękności " strasznie jadowite. Co komu przeszkadza, że przystojny facet jest z szarą myszką? Tak was to boli ślicznotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×