Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci to robią?

Polecane posty

Gość gość

latał za mną 2 lata, teraz gdy ja chce, on gra niedostepnego co za dziecinada, a my oboje po 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
może znalazł sobie jakąs inną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata latal za Tobą i czego Ty chcesz? Mialas go gdzieś, teraz nagle Ci się zachcialo? Oceniasz jego zachowanie jako dziecinne, ale sama taka jestes. Poza tym urazilas jego dume. I tak dlugo byl cierpliwy. Obecnie facetom odechciewa sie po paru miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to czego chce? skoro latał to mu zalezało, a teraz nagle dumę pokazuje? to co w końcu ważniejsze, duma czy chęć bycia z kimś? słabe wyjaśnienie. Albo chcesz albo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, wielka księżniczka by chciała zeby za nią latami latał a sama miała go w d***e, teraz przynajmniej wiesz jak on sie czuł przez te całe długie dwa lata szloro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
he, jesli baba daje rade to mozna za nią latać nawet 5 lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no jak to czego chce? skoro latał to mu zalezało, a teraz nagle dumę pokazuje? to co w końcu ważniejsze, duma czy chęć bycia z kimś? słabe wyjaśnienie. Albo chcesz albo nie! xxx Ty naprawdę jestes po 30stce/ Bo az wlasnym oczom nie wierzę patrząc na to, co piszesz. Zacznij od siebie kobieto! Zamiast osoądzać czyjes zachowanie, najpierw osądź swoje, a tekst "albo chcesz albo nie" zastosuj do siebie. Albo chcesz albo nie. Skoro nie chcialas, to co nagle Ci sie zachcialo?? No to jemu tak samo nagle moglo się odechciec i nie dziwię mu się wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co on liczył latając za mną?! że w końcu mi się odwidzi i go zechce prawda? gdyby nie chciał to by nie latał, więc teraz nagle zdziwiony, że ja go chce? to po co latał, żeby teraz dać mi kosza? dziecinada, dzisiejsi faceci to dno! więc po co robi teraz takie numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja bym cie olał po miesiącu to i tak długodystansowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie się puknijcie w łeb o ścianę. Umiecie czytać ze zrozumieniem dzieci z gimnazjum? Nie macie nic sensownego do powiedzenia to nie odpisujcie. Skoro latał za mną to chyba chciał być ze mną prawda? Po co latał pytam? Żeby teraz udawać niedostępnego? Pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym latał helikoptrem czy balonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś dno. Każdy ma jakąś granicę ty ja przekroczyłaś. I teraz spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
JAk baba daje rade to latać mozna za nią nawet 5 lat , jak nie daje rady to latanie sie znudzi po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weźcie się puknijcie w łeb o ścianę. Umiecie czytać ze zrozumieniem dzieci z gimnazjum? Nie macie nic sensownego do powiedzenia to nie odpisujcie. Skoro latał za mną to chyba chciał być ze mną prawda? Po co latał pytam? Żeby teraz udawać niedostępnego? Pytam? xx Mowienie do Ciebie, to jak mowienie do sciany. Naprawdę :D Masz myślenie nastolatki. Sama naucz sie czytac ze zrozumieniem. Urazilas jego męską dumę. Wiesz co to znaczy? Tobie się nagle odwidzialo, nagle go chcesz, a on juz Ciebie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDi
Ja miałem podobnie. Latałem za laską rok. Ona wtedy mnie nie dopuszczała blisko siebie choć wiedziała jakie mam intencje. Wręcz zaczęła mnie dystansować. Odpuściłem kontakt niemal całkowicie. Teraz po roku zaczyna szukać kontaktu ze mną ale ja już widzę w niej inną osobę niż tę, którą sobie wyobrażałem, że jest. Zwyczajnie mnie laska już nie kręci, a wręcz w jakimś sensie odpycha. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jassssne, nagle mnie nie chce, dokładnie w momencie gdy ja go chce? co za zbieg okolicznosci hahah? jakoś 2 lata duma mu nie przeszkadzała??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci są mega dziecinni i niedojrzali obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jassssne, nagle mnie nie chce, dokładnie w momencie gdy ja go chce? co za zbieg okolicznosci hahah? jakoś 2 lata duma mu nie przeszkadzała?????????? xxx Widocznie miarka się dla niego przebrala albo tak naprawdę nigdy Cie nie chcial. Moze celem dla niego bylo to, abys ulegla. Jeszcze raz powtarzam - nie osądzaj kogos za nagle zmiany odczuc i zachowan, bo sama je przejawiasz. Skoro Ty mozesz, to inni tez mogą. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty tak rozkminiasz? Czy facetowi nie wolno przejrzeć na oczy i zmienić zdania ? Nie bądź dziecinna. Nie chce Cię i nie musi Ci się chyba z tego tłumaczyć. Wydoroślej staramaleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, masz klapki na oczach.Jak grochem o ścianę , zero samorefleksji.Dziwię się, że tak za tobą latał, ale chyba przejrzał na oczy i dlatego się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające, że autorka jest już po 30stce, a tak rozumuje. Niech koleś ucieka jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona ma rację, jesteście tępi, wszyscy jak jeden mąż. Skoro facet goni za laską to znaczy że mu zależało, więc powinien się cieszyć że teraz ona wykazuje inicjatywę... skoro ją teraz karze i mu się odechciało to znaczy, że to niedojrzały typ...któremu chodziło tylko o gonienie króliczka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2328578327589325325
%%%% no właśnie, ja się zgadzam z Autorką. Też bym była zmieszana o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tylko hejtują a nikt nie udzieli tu normalnych rad. Polacy to zawistny kraj, niektórzy tutaj są tego przykładem:p;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejjjjjjjjj,wszyscy tu odpisaliście jej to samo, że dał sobie spokój, że ma dume, że to, że tamto, ale w sumie nic się kupy nie trzyma Kobieto idź na inne forum, bo tu nikt poważni dojrzały nie udzieli Ci rad, z doświadczenia wiem, że siedza tu tylko dzieci,licealiści, studenci i życiowi nieudacznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym caly jest ambaraz aby dwoje chcialo na raz (czyli w tym samym k***a czasie idiotko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tutaj nie chwali zachowania tego faceta jako wielce dojrzalego, bo owszem nie jest dojrzale. Natomiast problem tez lezy w autorce i jej zachowaniu i toku myslenia. Powinna spojrzec na siebie bardziej krytycznie i dostrzec swoją dziecinnosc takze. Osądzac tylko innych jest prosto. Trudniej przyjrzec sie samemu sobie i wyciągnąc wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo w tym caly jest ambaraz aby dwoje chcialo na raz (czyli w tym samym k***a czasie idiotko!) To aż 2 lata o tym myślał????? mógł po miesiącu zrezygnować, skoro drugie nie chciało!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on się mści teraz za te dwa lata bo wie że ma Cię w garści i Ci się odwdziecza tym samym, żebyś poczuła się jsk on wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze. Dostalas lekcje pokory od życia Autorko. Trzeba umiec doceniac to, co się dostaje. Nie docenialas jego uczucia, a jak Ci się nagle zachcialo, to on juz ma Cię gdzieś i slusznie, bo ilez mozna latac za Księzniczką? Tak dlugo Ci zajelo odkrycie, ze to interesujacy facet, z ktorym chcesz byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×