Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkaagnieszka1986

Dlaczego facet nie chce przysłac zdjecia

Polecane posty

Gość agnieszkaagnieszka1986

Kilka dni temu poznałam faceta przez pewien portal(nie randkowy),miałam tam podany nr gg w celu ułatwienia kontaktu i napisał do mnie, świetnie nam się gadało aż do dziś jak zapytałam go czy mógłby mi przysłać zdjęcie, to pytanie tak go zbulwersowało i oburzyło, że stwierdził, że szukam chyba jednorazowego kochanka i moje życie jest strasznie puste skoro chce go zobaczyć a nie patrzę na charakter, a chciałam tylko zobaczyć z kim piszę, nie sądziłam, żę popełniłam kardynalny błąd pytając o zdjęcie:P moje zdjęcie widział na owym portalu więc on jakiś tam obraz mojej osoby miał i chyba nic w tym obraźliwego, że chciałam go zobaczyć??? a on odpalił mi taką wiadomość, że głowa mała...i zerwał kontakt. i zastanawiam się czemu nie chciał przysłac tego zdjecia...jego plecenie o tym, że najwazniejszy jest charakter jakos do mnie nie przemawia...mieliscie moze podobna sytuacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaagnieszka1986
Jeszcze mi napisał, że wszystko tym pytaniem popsułam, bo mogłam z nim mieć życie jak królowa, a on przysyłając mi zdjęcie miałby do stracenia dużo więcej niż ja...cokolwiek miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba co pyta o zdjęcie to suka, a facet co pyta o zdjęcie to zbok który tylko chce zaroohać. Nie pytam nigdy o zdjęcie. Moge pytać o rozmiary np wzrost i wage i jak to w proporcji to nie potrzebuje fotki bo mi nie potrzebna, bo chce poznać kogoś wewnętrznie a fotka tylko w tym przeszkadza. Poważny zwiazek nie zaczyna się od fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo o to pytać , to zupełnie normalne nawet na początku znajomości. Nie było warto i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nawet tego nie wiedzialam ze nie wypada prosic o fotke. ja jednak wolalabym widziec z kim gadam, bo jak nie w moim guscie to umowilibysmy sie nie na randki tylko kolezenskie spotkania. no i obczaika czy z wygladu nie podaje na psychola jak Kajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pal juz licho zdjecie i reakcje, ale taki tekst to jest mega obciach: ''wszystko tym pytaniem popsułam, bo mogłam z nim mieć życie jak królowa" Po takim czyms wyobrazalabym go sobie jako niskiego, okraglawego facecika z glebokimi zakolami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morphy_
Jeśli przysłałby Ci zdjęcie to znaczy ,że nie miałby nic do ukrycia i wyraziłby Ci szczerość intencji i wykazał się zaufaniem do Ciebie którym powinnaś się zrewanżowac.Skro nie przysłał to znaczy ,że coś ukrywa.Proste moim zdaniem.Zapytalas z grubej rury ale słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy wysoki okraglawy z zaakolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis zakompleksiony bezczelny frajer. pewnie z niejedna dziewczyna tak postapil. musi byc naprawde brzydki to chyba normalne ze szukajac osoby do zwiazku chcesz wiedziec jak wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jest paskudny. Piękni ludzie nie szukaja miłości w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się ogłosić światu moją samotność i chęć poznania kobiety w internecie. Część pań, żądała ode mnie zdjęcia , na samym początku korespondencji. Nie nawykłem do upubliczniania swojego wizerunku. Nie wiedziałem też, czy mam ochotę poznawać tą kobietę. Dlatego przerywałem korespondencję z co bardziej nachalnymi pod tym względem paniami. Dopiero po rozmowie telefonicznej, wiedziałem, czy mam ochotę daną panią poznawać i w związku z tym przedstawić jej swoją fizjonomię :). Do czasu konkretnego kontaktu (przez telefon lub Skype) nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie klawiatury. Równie dobrze mógł być to jakiś podstarzały pedał :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko mozna byc do tego stopnia przewrazliwionym na punkcie swojej prywatnosci ale mozna to powiedziec w kulturalny sposob a nie jak zrobil to ten koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo przewrażliwiony, albo w opinii ogółu brzydki, albo jedno i drugie. Jak Ci szkoda znajomości to trzeba było wytłumaczyć że chciałaś tylko zobaczyć, z kim rozmawiasz, bo podoba Ci się jako rozmówca i byłaś ciekawa, tyle. A jak się już śmiertelnie obraził to trudno, widocznie ma problemy na tym tle, nie to nie. Tekst o tym, że ma więcej do stracenia może sugerować, że ma jakieś zobowiązania, podejrzanie to brzmi więc też by trzeba było się dowiedzieć zanim się zaangażujesz. Ogólnie niezbyt logiczne to zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niektórych pań, kulturalne wyjaśnienie nie docierało :(. Nie widzę większego sensu, w wysyłaniu sztucznie przerobionych zdjęć (jak to często panie robią). Zdarzyło mi się nie zatrzymać przy kobiecie, z którą umówiłem się telefonicznie, bo... w niczym nie przypominała osoby z przysłanego mi zdjęcia. Można być piękną kobietą i stracić okazję poznania kogoś, przez źle zrobione zdjęcie, a można też wpakować się w pseudozwiązek, bo zniesmaczony prawdziwym widokiem kobiety facet, poczuje się oszukany i wykorzysta ją tylko w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaagnieszka1986
facet zerwał kontakt całkowicie, stwierdził, że ja to "nie jego poziom":P jakiś w ogóle był uczulony na punkcie swojego wyglądu i tylko pisał, że dla niego ważne jest tylko wnętrze w co nie wierzę do końca bo faceci to przecież wzrokowcy i niech mi nie gada, że nie patrzy na wygląd bo każdy patrzy tak naprawdę w większym czy mniejszym stopniu a po jego pisaniu faktycznie coś z nim nie halo skoro nie chciał ujawnić swego wizerunku, wydawało mi się oczywiste, że skoro on widział moje zdjęcie to ja też chciałam zobaczyć jego...w wieloma pisałam przez neta i jakoś żaden nie miał kompleksów na punkcie swojego wyglądu i bez oporów przysyłali fotki, no ale widocznie są odosobnione przypadki...w ogóle ze stylu jego pisania miałam wrażenie, że on żyje w jakimś baśniowym świecie, w którym ważne jest tylko "wnętrze" co ma się nijak do realnego świata - taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk wczoraj gość dziś poważny związek nie zaczyna sie w internecie smiech.gif Neptyk 26 lat Zgłoś gòwno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Po prostu jest paskudny. Piękni ludzie nie szukaja miłości w internecie. >> totalne bzdury, poznałem bardzo ładne dziewczyny przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sie bał że go odrzucisz za wygląd i pewnie oczekujesz modela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj wam fotki? pogadać bez fotki z miesiąc, jak gadka dobrze idzie to się spotkać i hooj, widać pacjenta na żywo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadza się ładne kobiety nie szukają mezczyzn przez intetnet tylko te brzydule z duzymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszkaagnieszka1986 dziś z wieloma pisałaś i przysyłali fotki i co się z nimi stało? hoojowe poznanie się od doopy strony zamiast coś zbudować, płytkie relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadza się ładne kobiety nie szukają mezczyzn przez intetnet tylko te brzydule z duzymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omijam płytkie suki
gość dziś Bo sie bał że go odrzucisz za wygląd i pewnie oczekujesz modela. Zgłoś Albo jest modelem i nie chce płytkiej laski co leci tylko na wygląd, bo to tępe suki hooja warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odrzucila wszystkich bo nie wygladali jak modele. To sa ksiezniczki z chorymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretyczny ideał
ładni ludzie, faceci jak i kobiety mają trudności znaleźć prawdziwą miłość bo każdy widzi tylko ich urode i za to ich chce, a to doopa a nie związek, kobiety tu niestety mają bardziej przesrane, postrzegane jako ozdoby, no chyba że takie durne że im to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedyś miałam taką sytuację. Poznałam faceta na czacie, później przeszliśmy na email. Zaproponował spotkanie bo miło się rozmawiało. A ja na to, zeby wysłał swoje zdjęcie :D a on się wielce oburzył, że patrze na wygląd itd. Uznałam, że jest jakiś zakompleksiony i brzydki, albo że coś ukrywa np. to jakiś zboczeniec i miał nieczyste zamiary co do mnie i dlatego chciał się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma odbija sukom
gość dziś gość dziś Odrzucila wszystkich bo nie wygladali jak modele. To sa ksiezniczki z chorymi wymaganiami. DDDD taka suka powinna zdychać sama BEZ kota nawet, jèbana księżniczka obsrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tez kiedyś miałam taką sytuację. Poznałam faceta na czacie, później przeszliśmy na email. Zaproponował spotkanie bo miło się rozmawiało. A ja na to, zeby wysłał swoje zdjęcie smiech.gif a on się wielce oburzył, że patrze na wygląd itd. Uznałam, że jest jakiś zakompleksiony i brzydki, albo że coś ukrywa np. to jakiś zboczeniec i miał nieczyste zamiary co do mnie i dlatego chciał się spotkać. Zgłoś taaaa... od razu wciągnie cie w krzaki i wyrooha we wszystkie otwory, ty jesteś CHORA PSYCHICZNIE, lecz się tępa suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×