Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kulaj czukerek

dlaczego jeszcze nie spicie?????

Polecane posty

Gość pisze co chce
bo czytamy co dzis ciekawego wymyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie, bo niedawno wyszłam z wanny, a jeszce nie chce mi sie łózka scielic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro spotkanie z miłoscia mojego zycia po dluzszej przerwie.Tylko ,ze ja go strasznie kocham , on mnie tez , tyle ze na poczatku naszego zwiazku mial romans i ja mu teraz nie ufam:( Nie moge dłuzej ciagnac niepewnosci ,albo jutro z nim sie rozstac definitywnie albo byc z nim i dalej co noc ryczec w poduszke i walczyc z chorobliwa zazdroscia;(ehh milosne problemy sa banalne ale colernie ciężkie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna
zostałam zdradzona i tak sobie po ciuchutku cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy baby miłość Twojego życia powiadasz? Więc powinnaś dać mu szanse, pewnie o nim nie zapomnisz i zawsze będzie rzucał się cieniem na twoje kolejne związki ale z drugiej strony toż to zniewaga! Zdradził Cie! Ja bym uniosła się honorem i olała faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
jesli facet zdradza juz na starcie, to co bedzie jak do zwiazku wkradnie sie rutyna i szara codziennosc? zrob sobie przysluge kobieto i poszukaj kogos godnego uwagi i zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy baby -> ciezka noc i decyzja przed Toba, cokolwiek nie zrobisz zycze Ci zebys była szczesliwa trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo tych zdradzonych kobitek jest.. faceci sa nienormalni :O zdrada jest nie do wybaczenia.. ale, latwo to tylko napisac.. luźna -> nie placz, zaden facet nie jest wart Twoich lez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie na poczatku traktował miał mnie za nic, zero szacunku itp.a ze z czasem sie zakochał we mnie to zmienił podejscie i teraz sie zmienił ale ja wciaz pamietam tamto:( Teraz ja siedze w domu i rycze a on u siebie gapi sie w sufit godzinami, obydwoje nigdzie nie wychodzimy itp. Bardzo sie kochamy ,gdyby nie ten marny poczatek to bez wahania wzielibysmy ślub;( i co ja mu jutro powiem?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna
honor mam i poczucie własnej wartości też... i odpuszczenie go sobie to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy...ale nie jestem sama, mam dzidzię która strasznie tatusia kocha a i on jest w niej zakochany. Problem w tym że on ma dużo kasy i w Polsce jak to w polsce bywa można przekupić sędziów do przyznania komuś opieki nad dziekiem... więc trzęsę gaciami i myślę co tu wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj czukerek -> o rumaku jeszcze nie marzylam ;) narazie jestem na etapie ksiecia ;) ale rumak powinien byc, najlepiej ogier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa , gdyby to było takie proste :\\ Luzna przygotuj sobie jakies dowody do sądu , np nagraj go jak sie kłocicie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna
niestey nie pracuję..., kończy mi się wychowawczy. Mam już załatwione mieszkanie ale pracy jeszcze nie. Dlatego udaję ze wierzę w zapewnienia o jego niewinności i tak jak mi już doradzono będę zbierać dowody puki nie stanę na własne nogi..., ale to tylko tyle co mi się udało wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wy baby -> moze to tylko poczatek taki ferelny? skoro sie zmienil? zrozumial.. nie wiem co Ci powiedziec. Zycze podjecia slusznej decyzji :) lużna -> przeciez jest jakas sprawiedliwosc.. nie wszyscy sa przekupni. I kobitki w takich sprawach zasze maja wieksze szanse :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white tea
a ja po prostu chciałam dziś komuś pomóc :) bo czasem jest tak, że kiedy jest źle, trzeba zająć myśli czymś innym. posłuchać innych ludzi, postarać się ich zrozumieć. a kiedy ktoś na koniec mówi Ci 'dziękuję', to jest jak taki mały promyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh az sie smutno robi na mysl o takich....., dobrze luźna ze masz corcie masz dla kogo walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźna
dobrze że jesteście... WY. którzy czytacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×