Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiet nie ciagnie tak do orzecietnych spokojnych facetow

Polecane posty

Gość gość

Jak do kolesi z ewidentna predyspozycja do stwarzania problemow, pozniej tacy je bija, zdradzaja a one ich bronia. One narzekaja ale biegna za takim, w miedzyczasie pojawia sie spokojny fajny koles ktory z gory wiadomo ze nie pozwolilby zeby wlos jej z glowy spadl a one na takiego kreca nosem i gadaja ze "to nie ich typ"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszystkie dziewczyny są GŁUPIE!!! Obudzą się jak będą stare i nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie bałamucić, że jesteście źli, bo myślicie o sexie. krąży powszechny pogląd, że myślący o seksież nie mają uczuć, traktują przedmiotowo itp, w wydaniu płci kobiecej taka postawa wynika z tego, że chcą was wykorzystać, żebyście sie postarali, tymczasem same zgarniają to co lubią czyli seks, do tego w dobrej oprawie... Facetki od najmłodszych lat sie specjalizowały głównie w tym by omotać, a następnie wykorzystać strone drugą. I jestem zdania, że nie jest tak że tzw myślący o sexie nie mają uczuć bla bla bla itd, poprostu są często prawiczkami, są wrażliwsi, a samice jak sie można też dowiedzieć wszechobecnie wybierają zwykle tych patologicznych. Nie, nie było tak, że jedna mnie skrzywdziła a inne były dobre, dla mnie tak wygląda postawa kobieca, a że nie wszystkie sa takie - zawsze sie jakieś wyjątki znajdą. Moim zdaniem stwierdzenie: "A wy faceci tylko o jednym" był lub jest powszechne - jak sie ma czuć z tym prawiczek, który też wie z ust kobiecych że podobno milość sie skończyła. (Typowy związek to transakcja na rzecz kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panne leca na wyglad a jak bedzie 30stka to beda desperacko szukać mniej atrakcyjnego rozwalaja mnie panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, co wy macie z tym prawictwem? Mam kolegów prawiczków po 30-tce i wcale nie traktuję ich jak "gorszych facetów". Szanuję ich za to, że nie polecieli za pierwszą lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest różnica między prawiczkiem, który nie spał z kobietą z powodu światopoglądu (religia mu nie pozwala przed ślubem), a prawiczkiem, któremu żadna nie chciała dać. Tymi drugimi gardzicie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh to nieprawda, wszystko to zalezy od kobiety...! moja mame np ciagnelo do "bad-boy'ow" z tatuazami i problemami. Ja tam wole spokojnych i grzecznych facetow, im grzeczniejszy i bardziej ulozony tym lepszy. Byle tylko nie byl nudny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo na pierwszą gorszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojni są ale nie wiadomo co w duszy siedzi u nich czasem w oczy wystarszy spojzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to u patoli z gory wiadomo co w duszy siedzi a mimo to lgniecie do nich jak pszczoly do miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;50masz sporo racji w tym co piszesz. Ja zalozylam,ze o seksie myślą idioci. Weszlam na czat z kamerkami,poznalam jednego,zaczęło się od tematów seksu,a skoncyylo na tym,ze się we mnie zakochał a ja w nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo to czesto desperacja, lgnie sie jak do wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja tego nie rozumiem, bo oni są przystojni i wysportowani i laski na nich lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dlaczego kobiet nie ciagnie tak do orzecietnych spokojnych facetow<<< x Spróbuj jeść zupę, bez żadnych przypraw, to zrozumiesz :P. x Przeciętny, spokojny facet, bez żadnego hobby i zainteresowań jest jak mętna mamałyga. Głodny ją zje, a normalny wyrzyga :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×