Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cristti

Dlaczego kobiety po 30tce nie mają już takiego powodzenia?

Polecane posty

Gość cristti

Wydaje mi się to dziwne, bo właśnie wtedy jesteśmy już wykształcone, niezależne, mamy dobrą pracę, mieszkanie, samochód. Mamy dużo życiowych doświadczeń, możemy opowiadać facetowi o swoich podróżach, przygodach, przeżyciach. W większości jesteśmy już też wyszalałe i w związku z tym doświadczone w pewnych sprawach :P Mimo tych wszystkich atutów widzę, że zainteresowanie kobietami w naszym wieku zamiast rosnąć spada i szczerze tego nie rozumiem. Wynika to chyba z nieśmiałości współczesnych facetów, których po prostu onieśmielają bardzo atrakcyjne kobiety i sądzą że nie mają u nas żadnych szans. Niestety efekt tego jest taki że wybierają głupie niedoświadczone małolaty, a my zostajemy same.. Kobietki poradźcie jak przerwać to błędne koło, bo jak tak dalej pójdzie to chyba nikogo nie znajdę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zakładasz 2 takie same tematy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristti
bo mam taką ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no chyba że tak, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę ganiał za samotną 30stką która co roku sama jeżdzi pod piramidy i inne araby i nie wiadomo co tam wyprawia łajza jedna . Co z tego że ma pracę , dom i auto jak biała rasa została splamiona nasieniem beduina lub innego talmuda z pejsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
cristti Jestem facetem, który ma dokładnie 30 lat. Nie wiem jak Ty to zrobiłaś, że się dorobiłaś mieszkania itd. Nie wnikam już czy pomoc rodziców czy zarabiasz petrodolary. Dałabyś szansę facetowi, który zarabia 2 tyś miesięcznie, mieszka z rodzicami ale za to odkłada jakieś drobne na przyszłośc bo inaczej nie dałby rady przez opłaty. Taki zwykły chłopak, który chce dobrze dla Ciebie. Pasowałby Ci taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz jakis namiar na siebie. Pytam pana z ostatniego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym sobie przechodzonej 30 latki nie wziął, Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobietki poradźcie jak przerwać to błędne koło" x to proste szukaj wśród młodszych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristti
Facet nie może zarabiać mniej ode mnie, nie byłabym w stanie szanować takiego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
Naprawdę chcesz ze mną byc ? :D Nie no żartuję. Jeżeli rzeczywiście masz to wszystko o czym pisałaś to raczej nie byłoby dobrze dla nas abyśmy byli razem. Najlepiej jest jeśli i partner i partnerka prezentują podobny poziom. Tak mi się wydaje. Mam znajomych, którzy sparowali się tak, że była widoczna duża różnica i Ci "lepsi" mają zwyczaj wprowadzania dyktatur i uważania siebie za lepszych. Ja więcej zarabiam to po pracy mogę poleżec a Ty mi gotuj obiad bo i tak nic z Ciebie nie mam albo ... gdy kobieta zarabia więcej to facet ma Jej usługiwac a Ona wielka Pani tylko plotkuje po pracy lub wisi na tel cały wieczór. Nie myślisz, że coś w tym jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pewnie umrzesz samotnie jako stara panna. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
crissti Dlaczego nie szanowałabys takiego faceta, który zarabia mniej od Ciebie ? Z jednej strony narzekasz na brak zainteresowania ze strony facetów a z drugiej odrzucasz w przedbiegach 90% facetów, którzy zarabiają mniej od Ciebie. Szukasz więc spośród tej garstki bogatych, którzy z racji swoich zasobów prawdopodobnie już mają swoje partnerki albo wolą szastac pieniędzmi niż myślec o rodzinie. Powodzenia ale za 5 lat możesz napisac podobny temat tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przeważnie wyglądają starzej niz 20 -stki, skora juz na twarzy nie taka, rysy inne, ciało inne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego nie szanowałabys takiego faceta, który zarabia mniej od Ciebie ?" bo facet zarabiający mniej od kobiety to pizzda? no chyba że tobie to nie przeszkadza ty męska imitacjo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristti
Mylisz się, mieszkam na zachodzie i dorobienie się mieszkania czy samochodu nie jest tutaj żadnym wielkim osiągnięciem szczególnie dla ludzi z dobrym zawodem. Zarobki też mam niewyróżniające się, raczej średnie. Oczywiście na tle Polski to kosmos, ale to inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
cristti a jaki masz zawód jeśli można wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie to zastanawia (dziewczyna, 20 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristti
Jestem lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
W jakiej dziedzinie się specjalizujesz ? Leczenie farmakologiczne czy może raczej alternatywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci leca na mlodsze to naturalne, sama mam juz 25 lat, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat to nie wiem o jakiej starości mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
WEźcie skończcie z tym, że faceci lecą tylko na młodsze. Autorka ma 30 lat ale zobaczcie do czego doszła. Wy mając 30 lat będziecie miały męża, który robi w ochronie a po pracy pije piwo z kumplami a w domu siedzi tylko przed TV. Lepiej Wam będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądżcie poważni już nie ma Elvisa Presleya z nami buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o starosci zadnej, ale faceta nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet to materialista to pewnie że poleci na majątek autorki ale faceci wolą młodsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
Mi tam nie zależy aby miała 20 lat. Taka to nie wie po co żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 25 i tez nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek28
Jak to nie wiesz ? O co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecą za młodymi bo dobrze dają, ciągną laske i są głupiutkie co faceci uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×