Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego kobiety (świnie) lecą na kase w sposob chamski , kasa na pierwszym miej

Polecane posty

Gość gość

scu zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to głupie istoty zachłanne na pieniądze nic nie robia tylko chca, Pamietajcie o INTERCYZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta mająca jakieś plany z tobą, pamiętałaby o intercyzie, bo ty jesteś gołod***ec i szukasz posagu :D problem w tym, że ciebie żadna nie chce :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g/o/l/o/d/u/p/i/e/c a do tego gnojek :D Kto by chciał się wpakować w takie małżeństwo? Na 100% nikt na ciebie nie poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze niebylas brana przez misia pysia:-) po pierwszym dymanku wziela bys mnie w samych skarpetkach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety , ile przepracowaliscie przez swoje życie lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa jak dzieci zero odpowiedzialnosc za swoje slowa i czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ani jednej nie spotkałem która by leciała na kase i co? (d***** pomijam mam na myśli te normalne kobiety). Tu nie chodzi o to czy masz kase bo możesz ją mieć i zaraz stracić bo cię lepszy cwaniak zrobi w c***a i okradnie tu chodzi o to czy jesteś właśnie takim odważnym cwaniakiem i masz jaja by brać cudze dobra jak swoje i mieć w doopie czy to się komuś podoba czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawda jest taka że większość z was boi się zwyczajnie zadzwoni przez telefon i zamówić pizze tacy nieśmiali jesteście i skoro wy tacy jesteście to jakim wy cudem macie zapewnić kase dla rodziny na życie skoro wy się tego życia boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc kobiet ma pod kopulka mole ktore zjadaja sukienki i bluzeczki ktore wiecznie siedza im w glowie,inne pasozyty zdecydowanie pomarly by tam z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy jedna z derektyw jest niespelniana przez malzonka np. straci prace,czyli zamknie kranik dla swej ksiezniczki;w jakis sposob sie jej sprzeciwi lub tez zwyczajnie jej sie znudzi bo splodzili juz dzieciaka jednego lub pare maz haruje calymi dniami,wiec niema kto zabawiac pani,a jak jest zmeczony to ona na niego wylewa cala swoja frustracje z powodu braku dobrej zabawy ,on kiedys peka i mowi stop no to ona w swoim egoizmie niewidzac dalej sensu zycia z tym partnerem szuka sobie nowego,ot cala prawda o kobietach w polsce,zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie w polsce mozna spotkac mase kobiet ,ktore wychowane sa przez chore matki na hieny ktore szukaja kasiastego podleglego im pieska,jesli niejest podlegly to tak go omotaja ze podleglym sie stanie,gdy odzyska swoja niepodleglosc w jakis sposob zostaje natychmiastowo wyssany do cna z kasy a kobieta poszukuje nowego ,bo mamusia od najmlodszych lat wpajala dobry maz to bogaty maz,taki ktory bedzie cie sluchal curciu,nie daj soba pomiatac bo jestes kobieta a my mamy swoja dume i nie damy sie glupim chlopom bo co oni moga... Dlatego Panowie kobiety neleży bic i trzeba bić, pamiętajcie tez o świętym papierku jakim jest INTERCYZA, nie słuchajcie tekstów typu. jak mnie kochasz i ufasz to nie podpisuj intercyzy. wy też powinniscie to powiedziec jej jak mnie kochasz i ufasz to podpisz. bo to wy jestescie w gorszej d***e, jak nie chce podpisac to lec do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak zwykle mało inteligentna odpowiedz zakompleksionej kobietki. Kobietki pffff co ja napisałem jak wy nawet nie potraficie męża i dzieci dobrze utrzymac zapracowac na wspólny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nawet za kase żadna nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemkobietaalewolemezczyzn
w moim mniemaniu kobiety nalezy odsunac od odpowiedzialnych funkcji gdzie ich kolokwialnie zwana 'solidarnosc jajnikow' moze zawazyc nad dalszym przebiegiem ludzkiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś upadłas widze lezbijką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jestem facetem i żadna mnie za kase nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumowujac,wszystkie feministyczne dazenia doprowadzily do punktu krytycznego gdzie wiekszosc kobiet w polsce lub nawet na swiecie zaczelo pokazywac swoje najgorsze cechy jakimi sa: chciwosc,pociag do dominacji,perfidia,sklonnosci do manipulacji,bezwglednosc,despotycznosc i co najgorsze klamstwo,wszechobecne klamstwo czy duze czy male ale zawsze klamstwo,ktore dewastuje zaufanie w zwiazkach czyli ich glowny filar... a dalsze dazenia feministek prowadza do zdeptania mezczyzn dewaluacji ich funkcji spolecznych jawnej DYSKRYMINACJI mezczyzn,i nadawania kobietom przywilejow z jednoczesnym skreslaniem ich obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07;55, nie prawda, jesteste kobieta która próbuje osmieszyc mezczyzn, że niby za kase was kupujemy, żałosne ;D wdziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiec panowie rada do was,zanim zdecydujesie sie spedzic reszte zycia z jakas kobieta dokladnie sprawdzcie czy jest tego warta i przemyslcie to tyle razy ile trzeba bedzie,bo pamietajcie jedno kobieta chcac posiasc mezczyzne zawsze bedzie slodka a jej klamstwa beda dla was pokarmem do czasu kiedy przestaniecie byc jej potrzebni...nie dajcie sie zwiezc pozorom oczywiscie dodam tutaj klauzule pt. 'nie wszystkie kobiety sa takie,zdarzaja sie wyjatki,oczywiscie to jest najczesciej powtarzane kłamstwo kobiet. od razu z gory dziekuje za wszystkie niepochlebne komentarze wielce obrazonych 'dam',wasza dezaprobata obchodzi mnie jak zeszloroczny snieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoje racje kobiety wyrazaja poto zeby nadmiar sliny mogl wyparowac podczas mielenia ozorem bo z prawda niema to nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Panowie za prawde, nie szanujmy kobiet!! po co to są bardzo p*****lnięte istoty nic a nic nie dają od siebie, jaka kobieta wam kiedys pomogła ?? i w czym , w podniesieniu ksiązki któa wam upadła, one nie nadają sie do życia , nie dajcie sie wykorzystywac, bo na koncu powiedza że jestescie słabi psychicznie a one są lepsze, bo tak moze byc to prawda gdy taka szmata nic nie robi a wy z***********e na nią, życie jest jedne dbajcie o nią nie, nie dajcie sie jakims stereotypom ze to mezczyzna powinien zapewnic kobiecie dom, nic nie powinien. Czemu kobiety na emeryturze gadają prawde o kobietach jakie są w młodosi i przez wiele lat, mówia że to materialistki egoistki i że są chamskie . temu bo już nie mają nic do stracenia, ta młoda ci tego nie powie, woli kłamac bo boi sie że nie zdobędzie bogatego. Popytajcie sie starszych kobiet panowie o kobietach jakie naprawde są, one naprawde wam powiedza nie beda kipic gniewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym, że one nie zdobywają bogatych tylko czekają aż bogaty zdobędzie je :P mnie jeszcze ani razu żadna nie podrywała a kasę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jak słabnie to zwala wszystko na mezczyzne żeby nie czuc sie źle i zeby w oku koleżanek była brana za super. my tacy nie jestesmy jak jestesmy słabi to z tym walczymy . Tak naprawde w 21 wieku jest cieżko, tylko że my wiemy że jest ciezko przez władze w sejmie a kobiety nie, my nie lecimy do kobiet bo jest nam cieżko tylko pod sejm, a one leca na nas ze złoscią ?? dlaczego na nas, dlatego bo moga bo wiedza zę ich nie uderzymy, a władza ich może zastrzelic albo do wiezienia, jak kobiety walcza o swoje prawa ?? widzieliscie jakies duze grupy kobiet zeby robiły strajk pod sejmem żeby nam zyło sie lepiej ?? nei, bo kobiety są dnem czyms gorszym od małp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może zachowujesz sie tak jak bys sie nie dał rady poderwac, i żadna nawet nie proboje, zazdroszcze ci jak tak jest. a jak bys był tak uległy to zaraz by cie podrywała. moim zdaniem to głupie jest ze mezczyzna powinien pierwszy , zauważyłes ze we wszystkim kobieta ma lżej ?? tak to wszystko jest ułozone, ona nie musi sie wysilac, ludzie k***a nie rozumeija ze mamy razem cos co jest wspolne i musimy miec takie same prawa, To cos to "Życie" A ty co myslisz o INTERCYZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może zachowujesz sie tak jak bys sie nie dał rady poderwac" no coś w tym chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz. te szmaty wybierają slabych. znaczy obserwóją najpierw potem kreca sie koło nich jak to nie pomaga to atakuja czyli podrywają , wiadomo o co chodzi o kase. Zagraniczne dziewczyny i tak są najlepsze, Polki to dno bez dna najgorsze w europie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiok
ale świń może nie obrażajcie,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knurrr
kobiety mozecie ale świn nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×