Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety za wzelka cene chca upokorzyc ladniejsza od siebie?

Polecane posty

Gość gość

hm? moze wypowiedza sie te brzydsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to upokorzyć ? przeważnie to chcą upokorzyć brzydszą - wyzywają,że gruba,że nikt jej nie chce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zazdrość jest okrótna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest rywalizacja kobieca, kobiety rywalizują o mężczyzn jakbyś od przedszkola słyszał zachwyty nad ładnymi dziewczynkami i wyróżnianie ich, też byś tak miał chociaż ja byłam ładnym dzieckiem i się też zachwycali ale nie dziwię się, że kobiety są takie a nie inne ja mimo że nie mam się za jakąś nie wiadomo jak ładną, to nigdy nie wyzywałam ładniejszych naprawdę miałam nawet koleżankę bliższą uznawaną za bardzo ładną i to ona cały często mnie komentowała...upokarzała przy kolegach dodatkowo nawet dziewczyna mojego brata widzę, że jest zazdrosna, bo jestem szczuplejsza od niej (a ona absoutnie nie ma nawet nadwagi, po prostu ma inną budowę), widzę to po tym jak na mnie patrzy, jakie teksty strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz o grodzka i ogorkowa? stopka: czy wyobrazacie sobie pania grodzka w mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem wam, że jakby ludzie wpajali więcej poczucia własnej wartości dziewczynkom i nie uczyli ich, że wygląd jest u nich tak straszliwie istotny, to byłoby na 100 % inaczej tak samo wyścig szczurów skąd sie bierze? niestety ludzie łatwo w takie coś wpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego? obserwowales/as kiedys jak ludzie reaguja na wladze jaka im sie powierza? ja ostatnio tak. to wzbudzilo moja awersje. np lekarz ktory msci sie na pacjencie ktory udowadnie mu blad w sztuce (typu dziecko zmarlo bo je olali) albo polityk niszczacy przeciwnika politycznego (kampanie polityczne pozbawione hamulcow), bo prozaiczne podleglosci sluzbowe pomijam kazdy je zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładna i nie wynosze się tym jest to dla mnie coś naturalnego ze faceci się za mną zawsze oglądali,zabiegami o moje względy ,wysylali kwiaty poczta...., nawet kobiety podziwiają moją urodę,a moja była bratowa była strasznie zazdrosna o moja urodę ,jeśli coś mi nie wyszło typu ciasto wysmiewala publicznie...,każda zmiana i zakup ubrania była przez nią krytykowana ,doradzala mi tak bym brzydko wyglądała co ja wiedziałam że jest złośliwa i zazdrosna..., do tego dostałam na 18 urodziny mieszkanie od rodziców i miałam spokój ,ale zaś zazdrość była....,w końcu się rozstali z bratem i mam faktycznie spokój :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są zakompleksione, chcą zwrócić na siebie uwagę mężczyzn, mówiac o ładnej że np jest dziwna, niemila, wredna. Kompleksy i jeszcze raz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc bardzo plytkim zeby poprzestac na kryterium uroda sadzisz ze ona jest AZ tak plytka? moze tu chodzilo jednak o cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim ty się zadajesz, ze zrobionymi pustaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w ładnej można dostrzec jej mankamenty urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda kiedyś przeminie, charakter i wnętrze człowieka raczej się nie zmieni. Radzę zejść z obłoków i popracować nad swoją pychą droga autorko - daleko Cię ona nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dlaczego?Zazdrosc i prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie nigdzie nie doczytalam,zeby autorke cechowala pycha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pycha to grzech czyli nic dobrego. Mysle zebys po prostu sie nie wynosila ponad wszystkich a na pewno ktos cie polubi i nikt nie bedzie cie upokarzal. U nas w miesie polowa dziewczyn to fajne laski i jakos sie kumplujemy w grupach wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorka,ale mysle,ze ona po prostu ma zal,ze te mniej urodziwe kobiety czesto gorzej traktuja te ladne,nie widze,zeby sie w jakikolwiek sposob wynosila ponad innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szarą myszą i nie mam nic do atrakcyjnych kobiet. Kto Cię upokarza autorko? Za co? Od razu wysnuwasz tezę, że to z powodu Twojej urody - no czymże to jest jeśli nie pychą? Może jest w Twoim charakterze coś, co inne kobiety drażni, nad tym się nie zastanawiałaś? Mam taką kuzynkę - laska nie z tej ziemi. Ale jest tak tępa, że czasami nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ona sobie zdaje sprawę jakie głupoty czasem wygaduje ale kwituje to śmiechem i jest ok. Nikt z nas jej nie "upokarza" jak się wyraziłaś - ona sama to robi. Radzę więc zastanowić się co jest nie tak z Tobą, bo z pewnością tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj no faktycznie my brzydkie kobiety jesteśmy złe, zawistne, zazdrosne i upokarzamy takie biedne Kopciuszki jak Ty. Weź się dziewucho ogarnij, najwyraźniej jesteś głupia i dlatego Cię gnębią. A co maja powiedzieć te wszystkie mniej urodziwe dziewczyny, grubaski, chuderlaki, które w szkole były regularnie upokarzane przez te piękne istoty? Nie wierzę, że ktoś Cię upokarza bo jesteś ładna, tylko głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj no faktycznie my brzydkie kobiety jesteśmy złe, zawistne, zazdrosne i upokarzamy takie biedne Kopciuszki jak Ty. Weź się dziewucho ogarnij, najwyraźniej jesteś głupia i dlatego Cię gnębią. A co maja powiedzieć te wszystkie mniej urodziwe dziewczyny, grubaski, chuderlaki, które w szkole były regularnie upokarzane przez te piękne istoty? Nie wierzę, że ktoś Cię upokarza bo jesteś ładna, tylko głupia. x Nie doswiadczylas,goowno wiesz-to zrob ta przysluge i nie wypowiadaj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie upokorzylabym nigdy dziewczyny,tylko dlatego,bo jest ode mnie ladniejsza.Dobrze,ze nie mam takiego k***wskiego charakterku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumny i roztropny
Sztuką jest aby kobieta była ładna ale tego nie podkreślała, i była skromna niepokaźna. To są prawdziwe skarby, jeżeli uda wam się je znaleść, reszta to kupe szmat i dziwek na które oddaje tylko mocz mój pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czują że inaczej będą nikim. A tak we własnej ocenie jednak będą znaczyć więcej niż zero no i niż ta ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrewytrewq
Ja tam swoim koleżankom zawsze mówię, że są ładne albo jeśli nie są ładne, to mówię że ładne mają to czy tamto lub, że dobrze wyglądają w czymś :P nabrałam takiego nawyku i chociaż ma to po troszę formę żartu (np. jesteś najładniejsza w całym mieście), to poprawia ludziom humory :P dodam, że nie mówię tego bezzasadnie, tzn. jeśli ktoś ma suche włosy, to nie będę przecież mówić, że ma włosy jak z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazdroszcze, ale nie jestem wredna, tylko w środku robię się smutna, że taka ładna nigdy nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×