Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyzni

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety żyją dłużej niż mężczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mają żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie wykonują najcięższych i niebezpiecznych zawodów, nie "fedrują na przodku", do wielu takich fachów kobiety nie chcą iść No, i na ogół nie uczestniczą w wojnach, w polu i z bronią w ręku. Dodam jeszcze że kobiety już od urodzenia sie traktuje inaczek , tak lepiej a chłopców na twardzieli mimo że oni chca ciepła rodziców to i tak na twardzieli, to chore. i mamy efekty dlaczego krócej żyją mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mniej i krócej pracują, pasożytują na facetach, mają się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są całe życie chore,bidne i nieszczęśliwe,wykorzystują nas na wszystkie możliwe sposoby .Stąd powiedzenie ,baba chora,chora,chora a chłop wziął i umarł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co drążyć temat, odpowiedz jest prosta , mniej pracują pasożytują na facetach jak tylko sie da, nikt je nie bije nie chodzą na wojny a to bardzo duży stres, w szkołach są lepiej traktowane w rodzinie, nie zapierdalają tak jak my na rodzine, kobiety mniej są bite przez rodziców i na tyle, Oczywisce zaraz beda mówić to nie żeń sie itd. Wkurwiaja mnie takie posty jak '' Naukowcy pracują nad poznaniem dlaczego kobiety żyją wiele lat dłużej od męzczyzn '' na chuj pracują naukowcy jak spawa jest prosta tak jak pisałem kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba trochę poczytać to się dowiecie dlaczego. Po prostu całe życie pracują i są w ciągłym ruchu. Nie chleją jak chłopy, nie palą tyle. Dbają o higienę swojego ciała i ducha. I to ta tajemnica, dlaczego kobiety żyją dłużej. Weżcie się do roboty 12-14godz. dziennie, to też niejeden setki dociagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO NIE JEDZA TAKIEGO TLUSTEGO ZARCIA JAK FACECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny chłopczyk pokrzywdzony przez zle niedobre kobiety ha ha ha ha. Kobiety nie mogą utrzymać rodziny bo zarabiają mniej a czyja to jest wina? Kobiet? Kobiety pracują non stop bo po pracy zaczyna się etat w domu przy dzieciach i mężu zmęczonym po pracy. Kobiety maja wytrzymaly organizm, musza miec aby utrzymywac ciaze i przetrwac poród. Mezczyzna by ciąży nie utrzymał a porodu by nie przezyl. To jest cala tajemnica długowieczności kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety nie dają się podpuszczać i nie wygłaszają słynnego "ja tego nie zrobię? potrzymaj mi piwo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie piją, nie chlają i nie włóczą się po krzakach tudzież chodza do lekarzy i dbają o higienę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci żyją krócej od kobiet,bo kobiety nie mają żon! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hha :D padłam :D szczera prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sam k***a chodz do pracy a po niej sam wszystko rób w domu skoro to żadna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, to znowu ten debil, który twierdzi, ze kobiety tylko udają w okres, że tak naprawdę nie boli ich brzuch itd. :D:D:D skrajny frustrat i idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pomyłka to nie ja, ty jestes pomyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mój facet mnie uderzył to ne zasnął by przy mnie bo by się bał!!! wie dobrze, że jak mnie uderzy (wiadomo jest silniejszy i bym mu od razu nie oddała) to w nocy bym go przywiązała do łóżka (ma mocny sen) i kijem bym go napierdzielała tak długo jak to tylko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Racja , próbują cos wykrzyczec gdy im sie nie udaję nic i to jest bardzo nienormalne.. Dlatego też jestem za biciem kobiet nie za często ale trzeba lać mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahah jaka pewna siebie , aż za pewna chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie bym na was kupiła paralizatory i bym nimi paliła wasze jaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15.06 mój chłopak dobrze wie że to zrobię bo już raz coś takiego zrobiłam (nie jemu ale innemu) i jakby mnie uderzył to prędzej by poszedł spać pod mostem niż spać przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zapomnij czyj jest dom lub mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chcesz krócej żyć od mężczyzn ?? to ścisnij p**de :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15.06 haha moje jest mieszkanie jak chcesz wiedzieć :D to do mnie się wprowadzają mężczyźni żebym mogła ich jak coś wywalić na zbity pysk, a jeśli chodzi o noc to bym na pewno się to zdarzyło bo już tak raz zrobiłam, biłam go tym kijem przez całą noc w każdą część ciała i od tamtej pory unika mnie a pozwu nie złożył. a wiesz za co mnie wtedy uderzył? przez zwykłą zazdrość! gdyż pomogłam wybrać koledze pierścionek zaręczynowy dla jego dziewczyny! czy według ciebie to był powód do bicia? bo dla mnie nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 chyba rozwaliłes nam kobiete :D pewnie poszła lać męża hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:34 Cała kafe współczuje Ci stanu zdrowia psychicznego i życzy pomyślnej rehabilitacji, no i przeżycia przeszczepu mózgu na jakiś bardziej użyteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15.06 (i z 15.20) NIE KŁOCIŁAM SIĘ Z POWODU OKRESU !!!!! nigdy tego nie robiła, brzuch mnie boli tylko 2 dni ale afery z tego nie robie, łykam tabletki, po leże i po krzyku, nie ubolewam nad tym !!! x nigdy nie chcialam być czyjąś utrzymanką, dlatego pracuje, ale nie chce też by facet siedzial cały dzień w domu i jak głupi wgapiał sie w telewizor czy komputer x a jego nigdy nie zdradziłam nawet nie miał powodów żeby tak sądzić. nie chodzę na imprezy (nie mój klimat), nie pije, nie pale, przyjaciół nie potrzebuje, mam same koleżanki, a jedynych chłopaków jakich znam to właśnie są to partnerzy tych dziewczyn. nie rozmawiam z mężczyznami ani nic jednak gdy ktoś poprosi mnie o pomoc to nie odmówię, tak jak było w tym przypadku gdy chłopak (teraz mąż) koleżanki poprosił o pomoc w wyborze pierścionka. i to on zaczął kłótnie. jak? spytał się mnie gdzie byłam, powiedziałam szczerze, że poszłam pomóc chłopakowi Ani wybrać dla niej pierścionek zaręczynowy, a on na to że kłamie i mnie uderzył, więc mu w nocy gdy zasnął oddałam i żeby sobie pomóc dodałam mu prochów nasennych do picia x dlatego ja atakuje/oddaje nocą, bo wiem że tak nie jestem w stanie oddać mężczyźnie ale kiedy śpi jest bezbronny i mogę go spokojnie n*******lać x wierzyć to ty nie musisz, ważne, że je mam i nie jestem od nikogo uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obrażanie i docinki kobiet gdy ktos ma racje jak Pan u góry. To sie nazywa byc kobieto co nie D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość x nigdy nie chcialam być czyjąś utrzymanką, dlatego pracuje, ale Tak to jest stały wasz tekst ha ha ''Nigdy nie chciałam byc czyjąś utrzymanką, dlatego pracuję '' ale powinien inaczej brzmiec ''Zawsze chciałam byc czyjąś utrzymanką, nawet mama mnie tego uczyła''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×