Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość5678765678

Dlaczego ludzie nie akceptują grubszych osób ?

Polecane posty

Gość gość5678765678

Mam duza nadwagę tak z 20 kg, mnie ona nie przeszkadza, lubię siebie, lubię moje ciało i żadnych kompleksów nie mam z powodu wagi. Mam kochającego męża i dzieci. Czuję się szczesliwa kobieta. Ale ludzie nie dają mi spokoju, zawsze ktoś mi wypomina że mam nadwagę, zawsze komuś się to nie podoba, przecież to ja noszę te dodatkowe kilogramy a nie inni. Więc to powinna być tylko i wyłącznie moja sprawa kiedy zacznę się odchudzac i jak... Dlaczego ludzie się wtracaja w cudze sprawy? Zawsze się znajdzie ktoś kto mi chce niby doradzić w tym dużym PROBLEMIE, ale przecież nie prosiłam o to !! Staram się nie przejmować opinia innych ale czasami trudno mi z tym i się doluje :( Jak to jest u Was? Też Wam przeszkadzają grubsi ludzie i w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam parę grubszych osób i jeszcze nie słyszałam ze ktoś zwrócił im uwagę( przynajmniej w moim towarzystwie) ze są grubi, czy ze powinni się odchudzać. Mnie nie przeszkadzają aczkolwiek wiadomo ze są mniej estetyczni, wiec pewnie dlatego próbują coś sugerować, albo po prostu gdzieś/na kimś się wyżyć za swoje niepowodzenia. MAsz dobre podejście, skoro sama się akceptujesz nikomu nic do tego jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie grubsi ludzie naprawde nie przeszkadzaja, chodzi o tumiwisiejstwo i olewactwo, bo czesc rzeczywiscie choruje na tarczyce czy cukrzyce ale duzo takich co spedzaja wieczor wp*****lajac czipsy i pijac piwo przed tv i marnujac cos tak cennego jak zdrowie.chyba autorko jestes b. mloda ze sie nie orientujesz ze nadwaga zwieksza ryzyko raka czy zawalu i myslisz ze tylko o wyglad chodzi.jak komus nie zalezy na wygladzie to OK, ale jak ktos ma w d... wlasne zdrowie i zycie to nie rozumiem.i nie rozumiem psychoterapeutow ktorzy zamiast zachecac do zrzucenia nadmiatu kg beda robic wode z mozgu:pokochaj swoje cialo, eksponuj wdzieki. ja jestem szczupla-to sobie wypracowalam wieloma wyrzeczeniami.ale brzydkiej twarzy nistety nie zmienie zadna dieta, dlatego zazdroszcze ludziom ktorzy maja w swojej wlasnej mocy zmiane wygladu, ja bez drogiej i ryzykownej interwencji chirurgicznej sie nie obejde jesli chce wygladac dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi grubasy przeszkadzają, no chyba że same zarabiają pieniądze na jedzenie, wtedy ok. A nie grubą żonę chłop se hoduje bo ma fetysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5678567856
Ja wiem, że to niezdrowe ważyć ponad normy, mam zamiar się odchudzac z tego powodu właśnie przede wszystkim, bo ja naprawdę lubię moje ciało. Ale nie rozumiem wscipskie teksty ludzi na ten temat ! Np. Kiedyś byłam na wycieczce i weszłam do pewnego sklepu iaby kupic cząsteczka która uwielbia mój mąż, i jedna miła koleżanka mi powiedziała że takich rzeczy w ogóle nie powinnam jeść bo tucza, powiedziałam jej ze są dla męża ale później byłam zła na siebie ze się musiałam w ogóle jej tłumaczyć. Nawet gdybym ja miała je zjeść to co ona ma do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadzają do póki nie zaczną komentować mojego wyglądu. Ktoś na nadwagę czy otyłość a śnie mówić do osoby z wagą w normie ze jest chuda. To absurdalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego pieniądze jego fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślę, ze może Ci jeszcze ubliżyć, mówiąc, że oddychasz :D, podlegasz przyciąganiu ziemskiemu :D i masz własny zapach :D. x Tak na marginesie, to śnić można na jawie, ale Tobie chyba chodziło o to, że ktoś ŚMIE stwierdzić, że jesteś chuda. Dotąd nie wiedziałem, że to słowo, może to mieć dla kogoś, znaczenie pejoratywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie akceptują, bo to: 1) nieładnie wygląda 2) świadczy o lenistwie 3) świadczy o tym, że nie dbasz o własne zdrowie 4) nie masz samozaparcia, ani silnej woli 5) nie szanujesz siebie i swojego zdrowia 6) dużo biegam i ćwiczę. Dzięki temu mam dobrą sylwetkę i czuję się zdrowo. Za każdym razem podczas ćwiczeń i biegu czuję zmęczenie, nieraz wielki ból w mięśniach. Zakwasy, skurcze, że iść nie można. Pot się ze mnie leje, jestem cała obolała. Ale daję radę. Wieczorem czuję się super i następnego dnia znów idę ćwiczyć. Przezwyciężam swoje słabości, lenistwo i ból. Dlatego wybacz, ale nie mam szacunku do ludzi, którzy idą na łatwiznę, czyli dla ludzi grubszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdy nie będziesz wyglądać dobrze (wg siebie samej). To właśnie Tobie najbardziej potrzebny jest psychoterapeuta, który pozwoli Ci zaakceptować siebie, taką, jaka jesteś. Współczuję poświęceń, które poniosłaś przy odchudzaniu. Szkoda, że poniosłaś je BEZ SENSU. Brzydka grubaska siedzi w Tobie głęboko i dokopuje Ci przy każdej okazji. Polecam dobrego psychoterapeutę, zamiast chirurga konowała :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie zwracam uwagę na wygląd w gl zazwyczaj się w ogóle nie maluję i czasem ubieram staromodnie bo jak może kogoś obchodzić ile ktoś inny waży i jak się ubiera to prostackie no poza doborem partnera wtedy człowiek kieruje się swoimi preferencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zapewne te "grubasy" same na siebie zarabiają, x w odróżnieniu, od takiego nieudacznika, jak ty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to trochę działają mnie gimbuski w szortach odsłaniających pół d**y z papieroskiem wdzięczące się przy chłopakach ale tu nie chodzi o ich wygląd ale o to co sobą reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...nie akceptują, bo... są CHAMSKIMI, NIEDOUCZONYMI, POZBAWIONYMI KULTURY EGOISTAMI :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 Nie jestem chamska, pozbawiona kultury, a zwłaszcza niedouczona. Nikogo nie obraziłam swoim postem, czego nie można powiedzieć o tobie. Widać wiesz jak się popisać kulturą i uprzejmością. Nigdy nie naśmiewałam się z ludzi grubych. Nigdy takich nie wytykałam ani nie wytykam palcami. Po prostu piszę co myślę. A wiesz czemu tak myślę? Bo będąc w gimnazjum, byłam gruba. I sama byłam obiektem docinek. Ale jakoś dałam radę wziąć się za siebie. Przez wakacje schudłam 15 kg, od tego czasu, a właśnie kończę 23 lata, nie przytyłam nic. Wręcz przeciwnie- systematycznie uprawiam sport. Biegam, ćwiczę. Zdrowo się odżywiam. Po prostu wiem, ile nieraz wyrzeczeń, samozaparcia, silnej woli i wręcz bólu podczas ćwiczeń kosztuje nawet nie tyle schudnięcie (bo wystarczy mniej żreć), ale utrzymanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Ale nie odpuszczam. I z tego powodu nie mam szacunku do ludzi grubych (nie otyłych z powodu zdrowotnych, ale z lenistwa). Bo sama taka byłam. I wiem, że chcieć to móc. A jak ktoś nie szanuje siebie i swojego zdrowia, to nie powinien wymagać tego szacunku od innych. I nie mówię tu o głupich odzywkach gimbazy, ale o tym, co ludzie zazwyczaj myślą, widząc taką osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że wiele osób w tym dzieci(!!) w Polsce jak i na świecie głoduje i zamiast jeść za 5 osób można np. przelać pieniądze na cele charytatywne albo wrzucić coś do zbiórki żywności Co ci da że sie nażresz po gardło? Ani ci to na zdrowie nie wyjdzie ani na wygląd a możesz komuś pomóc. Oczywiście nie mówię o osobach chorych bo wiadomo ale osób otyłych z tego względu jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś kolejną psycholką, zafiksowaną na punkcie swojej wagi :D. To aż huczy w Twoim poście :D. Dlatego nie mam ochoty, zniżać się do Twojego poziomu i tłumaczyć, dlaczego i gdzie, popełniasz zasadnicze błędy, w swoim rozumowaniu. x Żyj i pozwól żyć innym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większość osób otyłych, tyje wskutek NAJTAŃSZEGO, niezdrowego żywienia. Sama dofinansuj, te charytatywne organizacje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Po prostu wiem, ile nieraz wyrzeczeń, samozaparcia, silnej woli i wręcz bólu podczas ćwiczeń kosztuje nawet nie tyle schudnięcie (bo wystarczy mniej żreć), ale utrzymanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Ale nie odpuszczam. I z tego powodu nie mam szacunku do ludzi grubych (nie otyłych z powodu zdrowotnych, ale z lenistwa). x Najbardziej tępią otyłe osoby byłe grubasy albo tacy jak ty z tendencjami do tycia. Tacy ortodoksi w trzymaniu szczupłej sylwetki nie mogą przeboleć, że ktoś śmie olewać zasady dietetyczne i folguje sobie w jedzeniu i ćwiczeniach. Bo ty się męczysz to inni tez powinni, taki syndrom psa ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Przelewam kase nie martw sie :) I co w związku z tym? Jakiś non name baton z tesco jest tani a od jednego batona utyjesz? No nie wiem buhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteście ohydnymi grubasami. Nie raz widze jakąś loche, idzie a właściwie toczy sie przede mną wszystko sie wylewa po bokach, aż sie odechciewa jeść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko boska masz 20kg nadwagi i ty PLANUJESZ sie odchudzać :o ty to powinnaś natychmiast zrobić a nie planować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz świniom
Precz grubym świniom, jak można tyle żreć i być leniem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ....Bo jesteście ohydnymi grubasami. Nie raz widze jakąś loche, idzie a właściwie toczy sie przede mną wszystko sie wylewa po bokach, aż sie odechciewa jeść... x Dlatego tylko piję :P, a potem mnie policja, z ulicy ściąga nieprzytomnego :P. Wiecie lochy, ile przez was, na izbę wytrzeźwień wydałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:14 Dziwne, że ludzie będący na tak wysokim poziomie jak ty, nie znają podstawowych zasad interpunkcji polskiej, które są uczone w szkole podstawowej. Warto nieraz sięgnąć do słownika.. .Bo niski poziom wypowiedzi jest widoczny nie tylko w twoich obelgach, ale także w błędach... v oj, widać, że grubas z ciebie. Wymagasz szacunku dla grubych, a osoby dbające o siebie nazywasz psycholami? Nigdy nie będziesz mieć tego szacunku. v nie mam tendencji do tycia :D właśnie zjadłam placka, a na kolecję zamawiam pizzę :) na szczęście nic nie przytyję, bo choć ćwiczenia sprawiają ból, to kocham biegać i ćwiczyć :) weszło mi to w nawyk i do niczego się nie zmuszam. No ale racja. Postępuj dalej tak jak teraz i nie chudnij. Co mnie to obchodzi, to z ciebie będą się śmiać, nie ze mnie v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz świniom dziś ...Precz grubym świniom, jak można tyle żreć i być leniem????... x Lepiej być bezrobotnym IDIOTĄ, piszącym na Kafe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goi
Hahaha jak te grubasy sie bronią :D Spoko akceptujcie sie dalej, to z was sie będą śmiali ;) Najlepiej zażryjcie sie na śmierć, takich jak wy to sie powinno zsyłać do obozów dla grubasów a nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam nadwagę, myślę że mogę mieć problem z tarczycą, bo po 30-tce przytyłam nagle 10kg bez zmiany warunków życia... ale nawet jeżeli mam problem zdrowotny to może wpływać na przemianę materii co najwyżej a fakty są takie, że ja lubię jeść. Nie jem dużo a może nawet dużo, ale nie za często i lubię "konkretnie". Jak się kilka lat temu wzięłam za siebie to szybciutko 8 kg spadło, ale jednak wyrzeczenie w diecie musiały być. Teraz planuję od 1.09. albo nawet wcześniej się zdietować, do nowego roku powinno chociaż 5-6 spaść. Nie lubię siebie takiej grubaśnej ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...osoby dbające o siebie nazywasz psycholami?... x Dbałość o siebie, to norma inteligentnego człowieka :). Obsesyjna dbałość o jakiś szczegół, to zaburzenie psychiczne :D. x ...to z ciebie będą się śmiać, nie ze mnie... x Wspominasz czasy swojego gimnazjum :D ? Oni nie śmiali się z Twojej tuszy, ale z Twoich reakcji na ich docinki :D. Przeżywasz to do dziś. x Mnie nikt grubym nie nazywa :). Ba... W podstawówce byłem gruby, a miałem najładniejszą dziewczynę w klasie :) i zgrane grono kolegów :). Wtedy niektórzy, wrzeszczeli do mnie grubasie itp. Obrywali po ryju i więcej tego nie próbowali :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×