Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie nie gotuja w domach tylko ciagle jedza w barach??

Polecane posty

Gość gość
A komu sie chce gotować w taki upał i tyle czasu marnować jak można zjeść gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie wiedzą jakie gó/wno w barach/restauracjach się przyrządza. i za to gó/wno płacą ciężki hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w barze i przychodzi tam pół miasteczka! przychodze styrana jak wół. I to nie tylko w upały. Non stop codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bar to nie tylko fast food. u nas są domowe obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam bary mleczny w Gdańsku - tu gdzie mieszkam jest kilka i bardzo często tam jadam - najczęściej mój klasyczny zestaw , pieczeń z indyka + 1/2 porcji kaszy gryczanej + surówki za taki zestaw płacę coś koło 12 zł zimą do tego często mała zupa np barszcz ukraiński za 2,50 zł. Świetna alternatywa dla dań domowych, jak coś wypadnie i wraca się do domu o 20 to lepiej wyskoczyć na obiad do baru o 16 niż chodzić głodnym albo wpierdzielać zapychacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrtynn
Jeśli coś sie lubi jeść a nie potrafi tego ugotować to jedyne wyjście- pójśc do dobrej restauracji :P Ja lubie owoce morza - próbowałam sama coś takiego zrobić ale..niedobre było. A że meiszkam w Krakowie i tu jest sporo knajpek z jedzieniem orientalnym to wole pójśc np do restauracji Mekong i wiem że bedzie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu się chce gotować, nie kazdy potrafi itd. Ja nie mam z tym problemu na przykład, ale lubię sobie czasami iść do restauracji, bo wiem, że oddają w nich zużyty olej gastronomiczny do takich serwisów jak Euro Eko Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś sprzatalam za kolezanke restauracje, 2 tyg bo pojechala na urlop i mnie poprosiła o przysluge, nie pracuje w restauracjiwiec nigdy nie widziałam jej od tzw kuchni, jak zobaczylam jak przygotowuja wszystko, jakie sa stoly poklejone a na nich rozkladaja sztućce na drugi dzien to od tamtej pory nigdy nie bylam w zadnej restauracji i nigdy nie pojde, ceny mieli kosmiczne ale ta higiena w cudzyslowiu mnie odrzucila raz na zawsze, wczesniej bylam moze 2-3 razy w jakiejs restauracjii to wszystko, zakonczylam ppdroze kulinarne pp knajpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam czasu, dużo pracuję. Zjem rano jogurt, potem może 17-18, miasto, ew. dom. Dla samej nie chce mi się też gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest jakiś mus gotować w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
Bo sa leniwi, jak ktos chce gotwac, to i sienayczy i czas znajdzue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak mowi: Marrtynn. Czasem sie nie umie po prostu czegos ugotowac. Tak jak na przyklad taki stek. Nawet w restauracjach nie raz go psują, ja póki co w Polsce jadłam dobrego tylko w restauracji Salto, ale tam szefem kuchni jest zwycięzca Top Chiefa, wiec nie ma co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem osobą która uwielbia gotować w domu aczkolwiek czasami można wyjść sobie zjeśc na miasto. Dla mnie takie wyjście to forma inspiracji bo potem takie danie spokojnie w domu mogę przyszykować. A co do restauracji to polecam Krakowskie Metro do którego przychodzę kilka razy w miesiącu (http://www.krakowskiemetro.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×