Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie ogółem nie zwracają uwagi na to co jedzą?

Polecane posty

Gość gość

To jest jakaś plaga/ Ludzie jedzą byle co, tłusto, nie liczą kalorii potem lament bo są grubi, ciuchy nie pasują, cellulit, brzydka cera. Ogarnijcie się. Dieta to ważny element życia, daje urodę i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo wysiłku. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zajmowanie się dietą. Pracować trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż taki wysiłek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na początku jest jakiś wysiłek a później przecież to nawyk. Nie mówcie że dbanie o to co się je to jakiś straszny wysiłek. Po prostu ludzie lubią jeść niezdrowo, ale dla mnie to dziwne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów o wszystkich my np rodzina 2+1 regularnie dietetyk siłka rower świeże powietrze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo większość to bydło do przerobienia na mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wymaga sporo czsu i jest naprawde drogie. Kiedys zdrowe rzeczy byly tańsze niż śmieci a teraz jest na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo uważają że siebie mogą oszwabić i nie zwierzają się nikomu że żrą jak nędzarze i będą musieli zapłacić za tę głupią nieprzemyślaną grabież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to obchodzi? Śmieszą mnie tacy "zbawiciele świata" wciskający innym na siłę swoje ideologie, w rzeczywistości zaspokajając swoją egoistyczną potrzebę osiągnięcia samozadowolenia poprzez wytykanie innym rzekomych wad. Jem tłusto i do syta, bo lubię i nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć...Dopóki robię to za moje pieniądze, to nikomu nic do tego. Już i tak żyjemy w chorym państwie, niemal w orwellowskiej rzeczywistości, gdzie mnoży się zakazy i narzuca obywatelom ciasne ramki. Przykład z ostatnich dni to oczyszczenie szkolnych sklepików i stołówek z wszystkiego, co ma jakikolwiek smak i mogłoby dzieciom sprawić przyjemności i osłodzić pobyt w szkole. Za moich czasów w sklepikach i na stołówkach były u słodycze i drożdżówki, ale jakoś nie widywało się otyłych dzieci. Może dlatego, że więcej czasu spędzało się na powietrzu niż przed komputerem.. Ot, cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zdrowe życie wymaga wiedzy i wysiłku, a ludzie sa puści jak baniaki na benzynę przed tankowaniem i leniwi jak krowy na pastwisku w upalne lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem wszystko, co chcę bez ograniczeń ale mam dobrą figurę i ładną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij się sobą, a ludziom do garów nie zaglądaj... i nie lamentuj, bo sraczki dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zdrowe życie wymaga wiedzy i wysiłku, a ludzie sa puści jak baniaki na benzynę przed tankowaniem i leniwi jak krowy na pastwisku w upalne lato A może po prostu mają dystans do przemijających mód i obcy im owczy pęd do nabijania kabzy intratnemu przemysłowi eko i fit, który zarabia na waszej naiwności, rozpaczliwej potrzebie wciśnięcia się w cudze kanony i pogoni za akceptacją społeczną. Może po prostu chcą w nieskrępowany sposób czerpać z przyjemności życia, do których też zaliczają się przyjemności stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO!!!!!!! EWA333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie obchodzi jak inni jedza? zajmij sie swoim zyciem. Moja ciutka, ktora byla cale zycie wegetarianka zmarla w wieku 52 lat, za to rodzina, ktora lubi sobie konkretnie pojesc dalej zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nasza świadomość rzucona w wir zamętu pomyłek niedociągnięć i niedoskonałości tego świata,,jeśli ktoś sobie ten fakt uświadamia,, wymaga od nas troskliwości i dbania o siebie we własnym zakresie,nie jest zatem nie ważne co jeden z drugą wkłada do ryja? jeśli od tego w dużej mierze zależy szczęście twoje i twoich najbliższych a następnie całego narodu.Ale tu są w tym temacie mądrale i wiedzą lepiej ,jeszcze raz BRAWO Ewa333333 .MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem co chce i ile chce a jestem szczupła mam nawet niedowagę a cerę mam w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżance raczej chodziło o to że zamiast dziecku kupić dobry obiad na stołówce czy zrobić kanapkę z raowego chleba z pieczonym domwym mięsem, dajecie mu 5 zł i rzucacie "kup sobie coś..." w domu zamiast zrobić samemu surówkę ze świeżych warzyw kupujecie gotowce z konserwantami, zamiast ugotować lekki kompot czy pić wodę mineralną, kupujecie gazowane ścierwo i soki z koncentratów pasteryzowane i dosładzane. Do filmu zamiast orzechów lub popcornu na odobinie oleju zrobionego w domu , kupicie gotowy do zobienia z dodatkami w postaci sztucznie utwardzonych tłuszczów trans i dodatków samokowych i tak można godzinami wymieniać... Niekoniecznie produkty bio i eco trzeba kupować, wiadomo że lepiej ale lepiej też na śniadanie jeść płatki owsiane niż słodkie - a najlepiej płatki ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletnie nic nie jarzycie nie powinniście wypowiadać się w tym temacie ,samo dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lamentuje i zajmuje się sobą a z głodu się jeszcze nikt nie zesrał wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wp*****laja śmieci a później tematy np.mój mąż ma 40 lat i ma problemy z erekcja albo nie ma ochoty na sex no jak się wp*****la miecho popijając pieskiem siedząc dupa cały dzień przed tv to jakieś konsekwencje to musi mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co cie obchodzi jak inni jedza? zajmij sie swoim zyciem. Moja ciutka, ktora byla cale zycie wegetarianka zmarla w wieku 52 lat, za to rodzina, ktora lubi sobie konkretnie pojesc dalej zyje " x padlam :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!19,46 Brawo. W końcu, ktoś myśli podobnie jak ja:) Społeczenstwo jest leniwe, otyłe, nie zna zasad zdrowego odżywiania, zatem i tępę. Nażrą się kebabów, kełbachy z cebulą na noc a potem jestem chory, ratujcie...taki tępak z nieposkromionym apetytem powinien z własnej kieszeni pokrywać koszty wizyt u lekarza i badan. Tak samo jak alkoholik i nałogowy palacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nonkretnie nie znaczy od razy niezdrowo - najczęściej konkretnie czyli kawał tłustej pieczonej kaczki z kupą surówki i kaszy czy ziemniaków ... Na chwile obecną badania coraz bardziej oddalają się od twierdzenia że tłuszcz jest winowajcą chorób w tym cholesterol... A idą w kierunku węglowodanów prostych... i skoków insulinowych. Mam w rodzinie też ludzi którzy od zawsze smażą na smalcu któremu temepratura w zasadzie nie szkodzi w odróżnieniu do oliwy , jędzą masło a nie sztucznie utwardzone tłuszcze roślinne w postaci margaryny, ale też nie jedzą dziadowych słodyczy z marketu tylko domowe ciasto czy gorzką czekoladę i mimo 8o paru lat mają się całkiem dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, niech żrą. Większy zarobek dla producentów żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczna część społeczeństwa nie dba i wrzuca na ruszt bez zastanowienia i co z tego że ciocia umarła mając 52 lata pewnie nie dbając umarła by mając 40 ale ważne by myśleć a nie zażerać aż do wywalenia na ulicy do góry kołami. nie macie pojęcia o temacie tu w tych treściach wszystko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×