Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie sa tacy fałszywi?

Polecane posty

Gość gość

Skąd to się bierze? Albo złosliwi? Albo zawistni? Nie wszyscy, ale strasznie się na ludziach w swoim zyciu przejechałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wyścig szczurów, przeżycie, taka ludzka natura, wygrywa najmocniejszy i najcwańszy, nie koniecznie ktoś dobry dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla mnie to własnie bardziej świadczy o słabości, a nie o sile bo jak ktoś jest wredny to przeważnie mało sobą reprezentuje no i się musi do tego uciekać żeby komuś innemu podstawiac noge... Ja jestem zlosliwa tylko dla tych co dla mnie są , a dla reszty raczej nie, nawet jesli kogos nie lubie. Nie jestem świeta i można powiedziec ,ze kilka azy w zyciu kogos jakos tam posrednio czy bezposrednio skrzywdzilam, ale raczej nie naumyslnie żeby to specjalnie zrobić żeby komus zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj dzieła starożytnych filozofów to zrozumiesz, że natura ludzka jest niezmienna. Postęp techniczny nie zmieni natury człowieka. Zawsze są i będą źli, złośliwi, fałszywi a także dobrzy, życzliwi, prostolinijni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi dobrymi i szczerymi też się spotkałam, ale to niestety rzadkość :O Ogolnie to przejechałam się na wielu osobach...Nikt mi moze nie zdołał zaszkodzić naszczęscie, ale kilka osob probowało i wiem też ,że niektore osoby mi dobrze nie zyczą, choc tego wprost nie powiedzą, ale np. rozsiewały o mnie plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlaki i tępaki
ludzie to bydło w 99%, powinni przerabiać ich na hamburgery do fast foodów i karme dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta ja sama nie uważam się za w 100% dobrą, ale przynajmniej nie jestm fałszywa ani złośliwa tzn. nie podstawiam komuś nogi jeśli ktoś pierwszy mi tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×