Odpowiedz na ten temat

Dlaczego matkom się nie chce gotować pierwszych posiłków dziecka.

• gość 2017.08.13 [00:08]
    Swojej kohanej Liliance pżecieram tylko najlepsze pedigri pal, rośnie jak na drorzdrzah smiech.gif
  • gość 2017.08.13 [00:10]
    Ja mam wspomnienia sprzed 3 roku życia. Poza tym nawet jak dzieciak nie pamięta wydarzeń, to wszystko co się dzieje ma na niego ogromny wpływ. Dużo większy niż na dorosłego ukształtowanego już człowieka. Na pewno lepiej gotować, ale ja tu wyczuwam po prostu ból tyłka spowodowany tym, że słoiki i tak za drogie. Typowy mechanizm.
  • gość 2017.08.13 [00:15]
    Jak tylko zobaczyłam ten temat to już wiedziałam że będzie dym smiech.gif
  • gość 2017.08.13 [00:16]
    Oki zmykam spac Dobranoc wszystkim! Papa
  • gość 2017.08.13 [00:17]
    Tutaj gdzies grasuja takie dwie bulwersujace sie mamy ja juz je poznaje hehe oki Spijcie dobrze kobitki
  • gość 2017.08.13 [00:18]
    Temat wspomnien i funkcjonowania mózgu we wczesnym dzieciństwie jest o wiele ciekawszy od przysrywania się do bebiko oczko.gif Trochę uogólniłem, nie przeczę iż można pamiętać jakies urywki z tamtego okresu życia, ale wiele obrazów rekonstruujemy sobie na podstawie opowieści rodziców. Mózg to bardzo interesująca struktura usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [00:59]
    W słoiczkach nie ma chemii,są pasteryzowane.Pracuję w fabryce gdzie robi sie takie rzeczy,nie takie dla dzieci,tam to juz w ogóle są jeszcze większe wymogi by wszystko było cacy.A tej co sie tak piekli i wyzywa chodzi oczywiscie o to ze inne mamy stac na słoiczki,ją nie.Zresztą z blendowaniem rosołu i innych dla 3miesięczniaka pojechała po bandziesmiech.gif Ja dzieci nie mam i pewnie gdybym miała gotowałabym sama żeby było taniej,a na pewno nie szalałabym jak ta.Ale kurde,poprawiła mi humor,musze to facetowi jutro poczytac,niech sie posmiejesmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [06:27]
    Słoiczki są sterylizowane a normy dotyczące przepisów odnośnie żywności dla niemowląt są bardzo surowe i wedle prawa nie mogą zawierać soli,barwników itp. Łamanie tych przepisów słono kosztuje i firmy by się nie wypłaciły z powodów odszkodowań i złej sławy musiały zwijać interes. Co jest złego w składzie typu : marchewka 90%,woda zużyta do przygowania i witamina c? i to z rolnictwa ekologicznego? Nic złego ,nno ale przecież to słoiczek. Ciekawe ile mamusiek dokładnie myje warzywa i owoce aby dokładnie usunąć bakterie i pestycydy przy pomocy octu i sody. Taa,już to widzę.
  • gość 2017.08.13 [07:31]
    "pestycydy przy pomocy octu i sody. "
    x
    może jeszcze domestosu smiech.gif
  • gościiiik 2017.08.13 [09:17]
    Domestosem a potem ugotować w occie hehehe wtedy mają więcej witaminy c
  • gość 2017.08.13 [09:19]
    Najlepsze są te co się wypowiadają a nie mają dzieci
  • gość 2017.08.13 [10:38]
    A co ma do tego to czy ktos ma dzieci czy nie?Tu chodzi o ''chemie''w produktach,a żeby miec wiedze w tym temacie nie trzeba chyba dzieci miec?Był w necie kiedys artykuł o ''inteligencji''niektórych matek,a wtym przypadek kobiety,która dawała kilkumiesięcznemu dziecku...chińskie zupkismutas.gif .Wiec jak widac bycie mamą nie daje ci nagle jakiejs super inteligencji.
  • gość 2017.08.13 [11:38]
    Kafe pokazuje,ze urodzenie dziecka raczej rozum odbierasmiech.gif A ta co temat założyła to po prostu biedna sfrustrowana kobieta.Myślała ze urodzi Brajanka czy inną Dżesikę to świat jej padnie do stóp,a tu niestety szara rzeczywistosc-pieluchy,płacz i stanie przy garach.Zobaczyła biedna reklame słoiczków w tv,żal dupsko ścisnął ze niektóre nie muszą stac aż tyle przy garach,ale że ja nie stac to poszła nabuzowana na kafeterię,aby rozładowac złośc wyzywając matki które dają dzieciom słoiczki.Ależ musiała poczuc ulgęsmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [11:46]
    Sądzę, że temat był prowo w celu wywołania gófno burzy, no i cel zrealizowany.
  • gość 2017.08.13 [11:49]
    Nie odpowiadają na pytanie to niech się j**ną w łeb. Spadam stąd. Bo faktycznie śmierdzi
  • gość 2017.08.13 [11:52]
    Czy tak trudno przedstawić własne argumenty bez wyzwisk i obrażania drugiej osoby?
    Czego Wy uczycie swoje dzieci? Pogardy dla drugiego człowieka,nietolerancji dla odmiennych poglądów.Chore czasy pechowiec.gif
  • gość 2017.08.13 [12:15]
    a co mają do tego ''czasy''?kiedys moze lepiej było?kiedys to dopiero było obrażanie i nietolerancja.pamietam moją podstawówke,dzieciaki w jakis sposób odmienne(dziewczynka ze znamionem na twarzy,czy chodzący w bardzo starych ciuchach kolega)byli wyzywani nie tylko przez kolegów,ale i wyszydzani przez nauczycieli.Wiem ze to nie ma nic wspólnego z tematem,ale odnosnie stwierdzenia o ''takich czasach''.Ja mając swoje lata i pamiętając co było i widząc jak jest teraz mogę powiedziec,że pod względem pogardy dla innych i tolerancji akurat jest lepiejusmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [12:30]
    gość dziś [11:38]
    Dorosłe kobiety wyzywające się od idiotek.Chyba jednak nie jest lepiej.Chociaż może masz racje,bo przykład idzie z góry.
  • gość 2017.08.13 [12:46]
    Dlaczego matkom się nie chce gotować dla swoich dzieci ? Rozumiem praca.. ok. Ale te co siedzą w domu nic nie robią. Co z Wami ?
  • gość 2017.08.13 [12:51]
    Aha czyli te wszechwiedzące tutaj matki twierdzą że te które gotują dla dzieci to robią to bo ich nie stać na słoiczki ?! Bzdura. Leniwe pasztety. Wezcie się za robotę a nie za internet
  • gość 2017.08.13 [12:55]
    Nie tumanie,naucz się czytac ze zrozumieniemusmiech.gif Autorka szalała i wyzywała te które dają słoiczki,nawet od czasu do czasu,więc widac ze ma ze sobą jakis problem,prawdopodobnie ból d**y że ją nie stac.I porównywała słoiczek z marchewką do nutelliusmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [12:58]
    Aha i sama się wez do roboty,paszteciarousmiech.gif Ja akurat dziecku gotuję bo póki co jestem w domu,ale czasem daję straszny słoiczek,zgłos mnie do mpps-u czy gdzie tamusmiech.gif Aha,i gotuję dla dziecka oddzielnie bez soli,nie jak ta wspaniała co by zabiła za słoiczek,a sama niemowlakowi blenduje to co je reszta domowników(sól,przyprawy i chemiausmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [12:59]
    Autorka jest biedna i nie stać ja na takie posiłki dlatego co ugotuje to tez podaje. Ot cała filozofia. A poziom wypowiedzi sugeruje ze pieniadze woli wydać na cos innego. Obraza bo nie została nauczona kultury
  • gość 2017.08.13 [13:01]
    w domu siedza i nic nie robią... Dobre sobie.
  • gość 2017.08.13 [13:03]
    Ja np pracuje i w d***e mam gotowanie skoro mogę podać słoiczek
  • gośćik 2017.08.13 [13:19]
    No siedzą. Nic nie robią. Bo żeby dziecku nie porafic ugotować to już trzeba mieć dwie lewe ręce
  • gość 2017.08.13 [13:23]
    Wez juz nie prowokuj tłumoku,ugotowanie i zmiksowanie ziemniaka i marchewki to nie filozofia,po prostu jak ktos pracuje woli czasem dac słoiczek i miec te pół godzinki więcej dla siebieusmiech.gif A cały ten ból d**y wyłącznie stad ze te słoiczki są drogie
  • gość 2017.08.13 [13:23]
    Ale po co gotować? Skoro ten czas można przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego smiech.gif
  • gość 2017.08.13 [13:29]
    Słoiczki są drogie ? No chyba że zarabiasz 1000zl. Ja kupuję słoiczki bo właśnie ekologiczne jedzenie jest droższe. A 7 zł za słoiczek to znowu nie kosmiczna cena porównaj sobie marchew z grządki babci.. ile by ona kosztowała. No właśnie. Więc nie mów że słoiki są drogie .
  • gość 2017.08.13 [13:31]
    To własnie tej co wyzywa za słoiczki gotować sie nie chce leniuchowi śmierdzącemu,i blenduje niemowlakowi to co je reszta rodziny(Leniuch śmierdzący a moze az taka skrajne skąpstwo ze szkoda płacic za gaz zużyty na gotowanie dodatkowej porcji,bez soli chemii i innych niewskazanych dla niemowlaka?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...