Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego media utajnily g**** muzulmanow na Polce w warszawskich lazienkach?

Polecane posty

Gość gość

Juz 2 razy trafilem na info, ze muzulmanie zg****ili Polske w lazienkach ale w mediach o tym cisza. W jednym napisano, ze to arabowie dokonali g****u aie rzekomo nie ma pewnosci, ze byli wyznania mahometowego. Tak, kuzwa, pewnie praktykowali zen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie mozna napisac wszystko, podaj mi rzetelne źródło tych informacji, jakies dowody ze jakikolwiek gwałt był :D to samo pisali o Kamiennej Górzej i mordercy ten dziewczynki, ze to rzekomo był muzułmanin a to CHRZESCIJANIN, byly jehowy, jego matka to fanatyczna chrzescijanka, nalezy do kosciola adwentystów... DAWAJ ZRODLO ALBO WY/PIE/RDA/LAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwiniaci prowadzą kampanię i wymyślają bzdety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wierzycie we wszystko co ktos pisze na blogach, nagły wysyp tematów o muslimach to element kampanii, nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radeonian
Utajniono, boe nie chcą wywoływać paniki w społeczeństwie. Ale wieść o przyjęciu imigrantów jak widać dodała muslimom odwagi. Ich warszawski imam stwierdził, że muzułmańscy ekstremiści mordercy to... wspaniali ludzie :O i że każdy muzułmanin, także ten warszawski, jest ekstremistą :O Jak widać niektórzy muslimy przebywający w Polsce bardzo poważnie potraktowali te słowa i zaczęli naprawdę kierować się zasadą, że nie muzułmańskie kobiety należy gwałcić. Druga zasada mówi, że niemuzułmańskim mężczyznom i chłopcom należy odcinać głowy. Ile jeszcze będziemy biernie patrzeć na to wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie wierzycie we wszystko co ktos pisze na blogach, nagły wysyp tematów o muslimach to element kampanii, nie widzicie tego? xx żyjemy w kraju cenzury, w kraju w którym media podają tylko to co służby specjalne im pozwolą podać, kantuje sie społeczeństwo dzień po dniu a ty żądasz od nas zebysmy nie wierzyli w info na necie? skretynialaś zupełnie, kto sieje wiatr ten zbiera burze, tak to działa:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie taka sama cenzura jest w Niemczech. Jak dwoch muzulmanow spalilo zywcem ciezarna nastolatke to najpierw tez byla cisza i dopiero jak sprawa wyciekla przez internet to przyznano, ze rzeczywiscie doszlo do zabojstwa ze szczegolnym okrucienstwem ale nawet wtedy zatajono fakt, ze sprawcami byli imigranci. Dokladnie to samo zaczyna sie robic u nas. Cisza o g****ie. Cisza o protestach ulicznych. Przeciez przez wszystkie wieksze miasta Poslki przetoczyly sie kilkunastotysieczne fale demonstracji antyimigranckich a w TV cisza na ten temat. To samo teraz z tym g***tem. Dopiero jak sprawa sie rozejdzie przez internet to media w koncu przyznaja, ze rzeczywiscie byl g**** ale glowe sobie daje uciac ze nie powiedza, ze g****icielami byli muzulmanie. Zalozymy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyście skretynieli jak wierzycie w nagonkę k***inistow, którzy was kantuja licząc ze plankton prawicowy dojdzie do władzy, jak Hitler kiedys na fali fobii przed komunistami. To jasne jak słońce. Specjalnie w was wzbudzają zwierzęcy strach, a wy to lykacie naiwniacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy nacjonalista niż dający dupę Niemcom lewak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorwa ludzie, przestańcie pisać te głupoty i siać panikę. Mieszkam w Warszawie i żadnego g****u w łazienkach nie było. Czytacie jakieś wyssane z palca bzdury w internecie i w to wierzycie. ja też jestem przeciwna ciapatym w Polsce i w ogóle w Europie, ale nie wymyslam takich głupot na ich temat. Każdy może sobie napisać w internecie co mu się podoba, zaraz ja wymyśle jakieś prowo, ze gang muzułmanów pobił kobietę pod moim blokiem i co? też mi uwierzysz? Rozumiem, że wiele rzeczy jest dzisiaj utajnianych, ale bez przesady. Coś takiego jak g**** w łazienkach nie przeszloby bez echa, a NIKT w Warszawie o tym nie słyszał. Przeestancie wierzyć we wszystko co czytacie i mam tu na myśli zarowno artykuły wychwalające imigrantów jak i fora, na których ludzie piszą co im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś To wyście skretynieli jak wierzycie w nagonkę k***inistow, którzy was kantuja liczą x Tak, kuzwa, zaraz sie okaze, ze wszystko co zle mowi sie na muslimow to wymysly. Holokaust chrzescina to pewnie bajka, zbiorowe g***ty w Niemczech, Anglii i Szwecji to tez pewnie bajka, a zgwalcona w Warszawie Polka pewnie sama sie zg****ila bo nalezy do partii Korwina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie, żadnej Polki nie zgwalcono w Lazienkach! Łykasz wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Info z ostatniej chwili! Korwin zgwałcił kota Jaroslawa! Dlaczego media to utajniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Koorwa ludzie, przestańcie pisać te głupoty i siać panikę. Mieszkam w Warszawie i żadnego g****u w łazienkach nie było. x I co z tego, ze mieszkasz w Wa-wie? Wiesz, ze w Wa-wie srednio codziennie dochodzi do jakiegos przestepstwa? Wiesz o wszystkich z nich? Jestes naczelnikiem policji czy moze masz krysztalowa kule do wrozenia? A jesli w Wa-wie byl g***t? A jesli dokonali go muzulmanie? Przeciez w innych panstwach gwalca na potege. Czemu dla Polski mieliby robic wyjatek? Muzulmanow jest do cholery w Wa-wie, maja nawet swoje przeklete meczety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lecz sie, żadnej Polki nie zgwalcono w Lazienkach! Łykasz wszystko? xx UDOWODNIJ!! media manipulują klamią, o kosmicznym długu publicznym nie ma ani słowa, niewygodnych polityków WOGÓLE nie ma w telewizorze a więc JAK MAM WIERZYĆ W TO CO PISZESZ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś musi być na rzczy z tym gwałtem bo lewaki robią wszystko, żeby ośmieszyć ten wątek. Tak samo robią dziennikarze w wywiadach. Jak tylko któryś polityk przezna, że jest przeciw wpuszczaniu do Polski imigrantów to natychmiast jest ośmieszany. Lewaki, ośmieszanie tematu nic wam nie da. Jeśli z tym gwałtem to prawda to w internecie się to nie ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto puszcza w obieg informacje, ma obowiązek je udowodnic! A to jest slabe prowo, widac na pierwszy rzut oka, info napisane niedbale na jakims blogu,muzułmanie od dawna byli w wawie, i nigdy nie byli slychac o g***tach a dopiero teraz w środku kampanii wysyp tematów siejących panike , zdjęcie Szwedki zgwalconej nie przez musluma ale afrykanczyka z Etiopii podpisane kłamliwie jako islamski g***** Leczcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten kto puszcza w obieg informacje, ma obowiązek je udowodnic! A to jest slabe prowo, widac na pierwszy rzut oka, info napisane niedbale na jakims blogu,muzułmanie od dawna byli w wawie, i nigdy nie byli slychac o g***tach a dopiero teraz w środku kampanii wysyp tematów siejących panike , zdjęcie Szwedki zgwalconej nie przez musluma ale afrykanczyka z Etiopii podpisane kłamliwie jako islamski g***** Leczcie sie! xx a skąd mamy wiedzieć że ty piszesz prawde a nie ten bloger? Na slowo honoru czy słowo harcerza? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o większości przestępstw w Wawie bo w takim dużym mieście niewiele się ukryje :O a coś takiego jak gwałt w łazienkach NIGDY W ŻYCIU NIE PRZESZŁOBY BEZ ECHA.. Powtarzam jeszcze raz - NIE BYŁO GWAŁTU W ŁAZIENKACH. Nie jestem lewakiem, wręcz przeciwnie mam dość nacjonalistyczne poglądy i nie cierpię muslimów. Ale też mam swój rozum i nie łykam wszystkiego co ktoś napisze. Bo wiem, że ludzie piszą różne bzdety w internecie kiedy są anonimowi. A co do ilości muslimów w Warszawie -to wcale nie ma ich tu dużo. Przestancie już wypisywac takie głupoty i wierzyć we wszystko. Ja też jestem przeciwna muzulmanom, ale tez wiem że tą całą nagonkę w internecie na ich temat należy postrzegać z przymrużeniem oka. Bo sama znam osoby, które wypisują na forach bzdury, żeby oczernić innych, m.in. muzułmanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xx a co powiesz o ostatnich zajściach na Smolnej? Ciekawy jestem twojej opinii, tez jestem z wawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda nie jest wiarygodna! Skończcie juz ludzie z tymi myslimami bo nudne sie robi, jak kiedyś te bajeczki o Żydach ze dzieci składają w ofierze. Nie jestem lewakiem anu prawicowcem,wszystko ideologie są szkodliwe, co widac nawet na tym wątku bo ideologom chce się wypisywać bzdety na blogach i forach, ja tylko rozumem sie kieruje a ideologie są wyjęte z praw rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnieci spiskowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuję na Korwina. Mam dość oszustw polityków i tego, że chodzi im tylko o kasę. Inni będą przeciw, a zaraz po wyborach wpuszczą imigrantów.. :o A Korwin jest ideowcem, nie gada pod publiczkę kłamstw, których i tak nie dotrzyma jak inni. On mówi prawdę i bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Czyli nie dopuści do islamizacji Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Trójmiasta itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa,k***iniści -są 3 prawdy-cała prawda,tylko prawda i g****o prawda ta wasza "prawda" to ta trzecia-g****o,g****o i jeszcze raz g****o wcześniej krążył tu temat o rzekomym gwałcie na Polce w Lininie (Góra Kalwaria)przez Czeczenów-kompletna bzdura zarzucacie muzułmanom średniowieczne poglądy a sami jesteście gorsi od inkwizycji i wysyp tematów-rety- Polka zgwałcona w łazienkach,albo gdzieś tam zastanówcie się co za horenndalne bzdury wypisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywność lewaków próbujących zagłuszyć temat świadczy, że coś może być na rzeczy. Boją się wyjawiania kolejnych niewygodnych faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie opisane na tej stronie gwałty mają potwierdzenie w innych źródłach. Tylko ten polski jeszcze nie. Ale sprawa świeża i najprawdopodobniej rzeczywiście ocenzurowana przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwalt na Szwedce rzeczywiście miał miejsce w 2010 roku ale taki drobny szczegół NIE zg****il jej islamista ale afrykanczyk z Etopii wczesniej mieszkaniec USa. Wiec tytuł islamski g**** jest nieprawdziwy, a info o lazienkiwskich g****icielach to na 100% nieprawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gwalt na Szwedce rzeczywiście miał miejsce w 2010 roku ale taki drobny szczegół NIE zg****il jej islamista ale afrykanczyk z Etopii wczesniej mieszkaniec USa. Wiec tytuł islamski g**** jest nieprawdziwy, a info o lazienkiwskich g****icielach to na 100% nieprawda!!! xx a to że Staruch handlowal prochami to prawda? Bo tak bylo w telewizorze? A to że Korwin gloryfikuje Hitlera to prawda? bo tak bylo w TV. A to że marian Kowalski pobił bez powodu jakiegoś gnoja to prawda? bo tak bylo w TV. A to że Polska sie zadluża o 25 miliardów euro rocznie to prawda? bo o tym sie nie mówi. Kontynuować dalej wyliczanke? Śmieciu pyerdolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×