Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amareno

Dlaczego młodzi ludzie w wieku ok. 20 lat biorą ślub?

Polecane posty

Gość Amareno

Mimo, że sam mam 22 lata to bardzo nurtuje mnie to pytanie. Przecież jeszcze nie dawno byli uzależnieni od rodziców i w końcu kiedy mogli zrobić kilka rzeczy o których marzyli (studia na jakiejś zagranicznej uczelni, podróżowanie, poświęcenie się jakiejś pasji), postanawiają nagle, że wezmą ślub i od razu po tym będą mieli dziecko. Oczywiście to sprawa indywidualna, jednak ja jestem osobą która chce coś w życiu osiągnąć czego nie mógłbym zrobić nagle biorąc ślub. Kiedyś zapewne nadejdzie ten moment, jednak dziś jestem zdania, że chciałbym nacieszyć się tą wolnością i niezależnością którą w końcu mam. Dlatego pytam się dlaczego ludzie młodzi wchodzą w szybkie małżeństwa, skoro mogą stracić wszystko o czym marzyli? Ps. Pomijam przypadki kiedy to "wpadka" przesądziła o tym, chodzi mi tylko o młodych ludzi którzy są razem ale nie spodziewają się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, znam taka pare, która pobrała się w wieku 20 lat i zrobili to bo strasznie się kochali, do tego są bardzo dojrzali emocjonalnie i mieli inne podejście do życia, szybko dorośli obydwoje pracują, a dziewczyna idzie na studia, także chce sie rozwijać a małzeństwo nie jest dla niej przeszkodą, a właśnie podporą bo ma już spokojne i ustabilizowane życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to normalne! Śmieszne za to są wesela 40-letnich dziadów! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×