Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego moja matka taka jest?

Polecane posty

Gość gość

jestem dorosła już bo mam 21 lat, ale kiedys była dla mnie przyjaciółką ,a teraz mnie tylko dołuje: rozstanie z chłopakiem to moja wina, jak nie odbiorę telefonu pół dnia to moja wina chociaz rozmawiamy codziennie, generalnie jest dla mnie toksyczna, cała wina za wszystko obarcza mnie, nawet jeśli to nie prawda, a jak mam jakies problem np płaczę bo mam powód w sensie coś mi sie nie uklada np w związku to wysyła mnie do psychologa bo to nie jest normalne , bo jak mozna płakać w koncu? generalnie uswiadomiłam sobie ostatnio ,że ona jest bardzo toksyczna osoba i od dziecka mi zepsuła zycie tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj foto krocza, swojego i matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zazdrosna , zakochana w moim byłym chłopaku z którym sypiała gdy ja na targu handlowałam warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja się nie daje przytulać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariwederczi Italiano
Musi mieć kompleksy i np. czuje sie niepewnie przy innych kobietach, zle mysli o sobie i o kobiecosci i jak dorosłaś i sama stałaś się kobietą mimowolnie odbiera Cię jako rywalkę i po prostu druga kobiete a nie córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho , trole sie obudziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no byc moze cos w tym jest, że odbiera mnie jako rywalke, ale ona zawsze była toksyczna, na zewnątrz lubiana, pozornie miła, ale ludzie jej nie znaja od tej strony co ja... generalnie wiele lat brałam do siebie jej słowa, ale teraz wiem ,że są czesto niesprawiedliwe, np to raczej nienormalne ,że zamiast mnie wesprzec w trudnych chwilach tylko mi ich dokłada mówią ,że to moja wina ,że ja coś zawaliłam np coś w zwiazku ,a nie widzi co mój chłopak zrobił, generalnie ja zawsze jestem ta winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dziecka mnie przestrzegała przed niebezpieczeństwem jakim są mężczyżni. zawsze mówiła , że penis to największe zło tego świata a jak ja byłam w pracy na bazarku to sypiała z moim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni wpis to oczywiscie podzyw jak i te glupie powyzej nawet nie chce mi sie godzin sprawdzać, ale jak ktos jest inteligentny choc troche to i tak wie :) w kazdym razie ja sobie nie robie jaj i ten temat jest na serio, to co pisza trole to nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.24 PODSZYW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dzieci z gimnazjum to ja ide spać , trudno innym razem moze bedzie siedzialo wiecej dorosłych osob :) dobranoc trolom tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×