Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszard_szybki

dlaczego My Polacy w Polsce musimy błagać na kolanach o pracę

Polecane posty

Gość kloszard_szybki

za 1850 PLN netto miesięcznie a Niemcy, Holendrzy , Duńczycy, Szwedzi, Norwegowie itd. Nas Polaków błagają i zapraszają klęcząc na kolanach , przyjedź do Nas - pielęgniarko - elektryku - hydrauliku - stolarzu - dekarzu - cieślo - tapicerze - do naszych ogrodów, do hodowli kwiatów , do ogrodnictwa i na dzień dobry zarobisz u Nas 1850 Euro miesięcznie netto , dostaniesz socjal oraz lokum albo mieszkanie , za darmo nauczymy języka niemieckiego , angielskiego , przyjedź , zapraszamy ! welcome !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie jest biednym,krajem trzeba się liczyć z tym że tam są wyższe ceny i utrzymanie oraz ogólnie jest drożej w Polsce jest dobrobyt i ceny są adekwatne do zarobków zrozumcie to wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie narzekać nie jest tak źle w Polsce są w Polsce mieszkania socjalne darmowa opieka medyczna edukacja jest taniej i spokojniej polskie zarobki może nie takie wysokie jak na zachodzie ale na tle świata są jedne z najwyższych na świecie kraje gdzie zarabia się więcej są w mniejszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NP na Ukrainie gdzie ceny są takie same jak w Polsce zarabia sie po trzysta czterysta złotych a w Mołdawii Albanii jeszcze mniej to co oni mają powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
oczywiście można wyżyć w Polsce zarabiając 300 Euro miesięcznie netto jedząc pieczywo z dnia poprzedniego przecenione , kopa ziemniaków z cebulą , ziemniaczki bryzgane , jajko smażone , zepsuta kapusta , ogórki kiszone , oczywiście można przeżyć ale po opłatach za media nie pozostaje w portfelu NIC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie jest źle jak wam sie wydaje Polacy są 50 najlepiej zarabiajacym narodem na świecie na 193 kraje świata i polska jest zaliczona do grupy krajów wysoko rozwiniętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat kloszardzie w jakim ty świecie żyjesz nikt starego żarcia nie je Polacy nie szanują żarcia bo polska jest w europejskiej czołówce pod względem marnotrawstwa żywności czemu ciągle na zakupach widzę mnóstwo ludzi z pełnymi koszykami ? I jesteś nienormalny mówiąc że ludzie jedzą zepsute jedzenie weź się palnij chyba tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
ktoś tu kłamie z tymi statystykami , ponad 60 procent Polaków żyje na krawędzi biedy , pracują za 300 Euro miesięcznie netto i zastanawiają się , czy warto nadal żyć w tej biedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież z tej pensji da sie wyżyć twierdzisz że po tym zostaje nic bo wydawaniu na jedzenie jakoś ludzie wydają głównie biedni i bezrobotni na niepotrzebny alkohol papierosy czy na Internet siedząc wypisując takie głupoty to przecież nie są niezbędne rzeczy a ludzie korzystają czyli nawet z minimalnej pensji można wyżyć spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo dostać dobrą pracę, nawet w ww. zawodach i żyć dostatnio. Owszem, można, da się, ale trzeba najpierw przeskoczyć kilka płotków: - pieniądze na start (choćby bilet i pierwszy nocleg) - język (angielski nie wystarczy w np. Danii, a bez forsy owszem - da się nauczyć duńskiego ale trwa to dłużej) - referencje (np. w UK) - doświadczenie i dyplom z Polski nie zawsze cokolwiek znaczą - fart jeśli nikt cię w początkowym okresie nie oszuka. Dlatego właśnie Polacy często "błagają" o pracę w Polsce, bo żeby się z tej Polski wyrwać trzeba czasem lat pracy nad sobą i odkładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat kloszardzie w jakim ty świecie żyjesz nikt starego żarcia nie je Polacy nie szanują żarcia bo polska jest w europejskiej czołówce pod względem marnotrawstwa żywności czemu ciągle na zakupach widzę mnóstwo ludzi z pełnymi koszykami ? I jesteś nienormalny mówiąc że ludzie jedzą zepsute jedzenie weź się palnij chyba tylko ty x czy wiesz kolego że jak czytam twoje posty to mam bardzo silna erekcje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 procent Polaków nie żyje na krawędzi biedy na krawędzi biedy czyli poniżej progu ubóstwa żyje około 2 miliony Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że bieda, po 37 latach pracy mam 1500 zł netto, od cholery mogę żyć normalnie, ciuchy z lumpeksu, żywność z marketów i to z promocji, urlop w domu bo nie stać na nic, na żaden wyjazd, oto sielanka, mam dosyć tego życia w tej biedzie, liczyłam, że cholerny wałęsa poprawi byt, i co ten patafian narobił, oszukał nas, bo kiedyś to przynajmniej zakłady pracy miały swoje ośrodki wczasowe i człowiek by przynajmniej urlop po ludzku spędził, odpoczął, jestem zmęczona pracą, chodzę bo muszę, bo z czego kupić chleb, wypadałoby by mi 37 latach pracy odebrać sobie życie. Czekam na tą emeryturę, bo swoje choroby dają znać o sobie, nie mam siły już pracować i żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteście biedni i twierdzicie że nie da się wyżyć to czemu papierosy alkohol prezerwatywy kosmetyki perfumy ciuchy kupujecie i korzystacie z Internetu i macie telewizje przecież twierdzicie że polska jest biedna i Polaków nie stać na to wygląda że stać i że my Polacy na wysokim poziomie żyjemy w pełnym dobrobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
siedząc w miękkim fotelu niczego się nie dowiesz , wskocz do auta albo do Pendolino i pojedź w kierunku woj. świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego , podkarpackiego , zapytaj ludzi pracujących na przykład w Auto Fiat Polska w Bielsku-Biała albo w zakładach chemicznych w Oświęcimiu lub w innych firmach , ile zarabiają Polacy i uważaj, nie opowiadaj tym ludziom takich bzdur jak tu na forum bo zostaniesz na ulicy bez sztucznej szczęki , pojedź i zapytaj Polaków jak żyją tyrając cały miesiąc za 300 Euro miesięcznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:53 a niby za granicą wszyscy ludzie jedzą luksusowe żarcie mają wille wyjeżdżają na drogie wakacje ? Weź przestań w samym nowym Jorku jest więcej bezdomnych niż w 4 razy bardziej zaludnionej od nowego Jorku Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość około 70 procent Polaków zarabia od 2 tysięcy dwustu złotych wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w stanach to większość ludzi chodzi w ciuchach z lumpeksu kupują tanie i śmieciowe żarcie w marketach czy kfc w stanach jest 700 tysięcy bezdomnych w Polsce bezdomnych jest 31 tysięcy polska ma 38 mln mieszkańców w nowym Jorku który ma 8 mln jest ich 56 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uważasz że jest źle to czemu siedzisz na Internecie całymi dniami i nocami przecież za Internet się płaci przecież twierdzisz że Polaków nie stać i jak wytłumaczysz fakt że co roku tysiące Polaków wyjeżdża na zagraniczne wakacje dzieci mają smartfony ludzie nowe auta kupują i czemu co roku w górach pełno turystów widzę w zakopanym jest ich jak mrówek gdyby ich nie było stać to by nie przyjeżdżali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest każdy widzi, zarobki kilka razy niższe niż na Zachodzie, a koszty życia prawie takie same, a to pier/do/lenie że w Polsce w Polsce jest tanio i to rekompensuje niskie zarobki to są bajki dla małych dzieci.. Ceny są podobne, niektóre rzeczy nawet tańsze na Zachodzie i najczęściej lepszej jakości, jedynie ceny usług są wyższe ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę, że tam pracownik zarabia cztery razy tyle.. Ktokolwiek pracował na Zachodzie, wie doskonale jak się mają zarobki do cen tam, a jak tutaj - nie ma najmniejszego porównania.. Ja pracując w Holandii specjalnie nie oszczędzając i kupując co mi potrzeba w tym wiele bzdur odkładałem połowę pensji miesiąc w miesiąc! Pracując w Polsce przy takiej robocie kasa skończyła by mi się w połowie miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś P/ier/do/lisz. Za 1000euro Niemiec kupi więcej, niż ty za 1000 zł. I co z tego, że ceny są wyższe o 20% jak zarobek o 400%. gość dziś ty też pi/erd/olisz. Przypominam mi, że my płacimy takie coś jak składki na nfz, a i tak się do lekarza nie dostaniesz. Darmowe socjalne mieszkania nie są darmowe, płaci się coś takiego jak czynsz. Taaaa wyższe zarobki, chyba dla 10% Polaków. gość dziś 70% Polaków zarabia ponad 2 tysie? Chyba brutto. 1850 najniższej krajowej, plus dodatek za nocki i nadgodzina to tak spory zarobek, jakieś 2200 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro uważasz że jest źle to czemu siedzisz na Internecie całymi dniami i nocami przecież za Internet się płaci przecież twierdzisz że Polaków nie stać" o aero2 słyszałeś? starą komórkę czy laptopa to na za darmo można dostać albo kupić za grosze, to żaden wyznacznik dobrobytu w dzisiejszych czasach, nawet w Afryce maja takie rzeczy... x "i jak wytłumaczysz fakt że co roku tysiące Polaków wyjeżdża na zagraniczne wakacje... " Tu dotknąłeś sedna sprawy. Tysiące osób wyjeżdżają na zagraniczne wojaże, kupują nowe auta itp. Problem w tym, że w Polsce ludzi mieszka 35 milionów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kisnę z was polaczki
I waszego przekonania, że internet i smarfon to jakiś luksus dla bogatych buchachachacha :D :D :D W jakiej popegierowskiej chatce z gówna się chowaliście całe życie? :D O ja jebie co za podludzie :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
mieszkając i pracując w Londynie zarabiałem ponad 200 funtów tygodniowo , opłata za pokój wynajmowany to 40 funtów tygodniowo w czarnej dzielnicy Brixton , rano błyskawiczne śniadanie , potem do metra , miałem tygodniowy bilet na wszystkie linie underground , powrót z pracy po godz. 23 , zakupy na kilka dni za 10 funtów i jeszcze późna kolacja połączona z obiadem , tygodniowo zostawało spoko ok. 80 funtów , - teraz w Polsce zarabiając max. 400 Euro miesięcznie nawet nie mam forsy na JEDNO PIWO tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [20:53- baranie nie piję, palę bo nie mam za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piją i palą to ci co dostają za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz, zarabiałeś w Londynie tygodniowo 200 funtów i to pracując do 23? :-D :-D :-D Pracodawca który znalazł takiego polaczkowego niewolnika musi być bardzo szczęśliwy. Minimalna stawka godzinowa to 6,70 funtów. W Londynie za minimum uznaje się 10 funtów/h - za mniejszą stawkę po prostu zdechniesz w najdroższym mieście na świecie z głodu. Więc dałeś się jebać w tyłek polaczku bez wazeliny i jeszcze się tym chwalisz :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i trafiliście na bogacza zobaczcie też na youtube bezdomni w USA oraz na necie slumsy w camden oraz slumsy w Detroit zobaczcie jak Detroit wygląda w Polsce też ludzie mają takie zegarki i to nie są przeciętni zjadacze chleba i wpisz sobie bieda w USA bezdomni w USA oraz 17 mln amerykanów głoduje i zobaczcie jakie zapuszczone jest Detroit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównujcie polskich zarobków tylko do zachodu w większości krajów świata zarabia się mniej niż w Polsce zrozumcie to wreszcie i jak wytłumaczycie fakt że mnóstwo Rosjan Wietnamczyków Rumunów Bułgarów Ukraińców Białorusinów tajlandczyków itd chińczyków czy Mongołów do polski za pracą przyjeżdża? W Polsce zarobią kilka razy więcej niż u nich i tu na więcej mogą sobie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×