Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anikas

DLACZEGO NIE MACIE PRACY?-POWODY, WPISUJCIE, Z CZEGO SIĘ UTRZYMUJECIE?

Polecane posty

Bo mnie zwolnili, jakies 2 tyg,. siedze w domu i szukam. Mam jeszcze oszczędności, mieszkam z rodzicami. Góra 2 mies. i zostane bez grosza, więc szukam czegoś wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty? Ja znam takich, co miesiącami mają jakieś renty czy coś za uszkodzone nogi, jakieś lewe zwolnienia od lekarzy-kolegów i ciągną prawie tysiaka miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno straciłam pracę. Jakieś 2 lata temu jak zamknięto moją firmę, od tego czasu byłam na stażach, udzielam korepetycji i inne prace dorywcze. Stałej nie znalazłam. Wraz ze stratą pracy przyszła bieda, brak pieniędzy na ubrania, spadek własnej wartości, wykluczenie społeczne. Porażka tym bardziej, że mam ukończone 2 kierunki studiów i studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfcngvfnhvjmnbgv
mnie utrzymuje mąż, ja kończe studia zaocznie, we wrzesniu obrona, teraz się juz skupie nad tym, żeby nic nie zawalic, potem zaczne pracy szukać....pracowałam w 2 miejscah króko i za tak marne grosze, że aż żal napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 maj
gdyby mnie się tylko robić chciało tak jak mnie się nie chce to ja bym kuvrva Wam pokazał jak się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm. Ja zarabiałam grosze, ale w prywatnej firmie, więc wyzysk przede wszystkim. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie miesiąc temu zlikwidowali moje stanowisko pracy :( do końca maja jestem na wypowiedzeniu bez konieczności świadczenia stosunku pracy, przysługuje mi odprawa w wysokości 2 miesięcy zatrudnienia. Co dalej jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trace nadzieje juz
nie mam pracy od 2ch lat. Szukam caly czas, byly juz dwie sytuacje, ze myslalam, ze w koncu znalazlam. Pracodawcy okazali sie nieuczciwi, przez telefon pensja X, na miejscu pensja Y. Staram sie dorywczo nieraz cos dorobic, ale jest ciezko. Duze bezrobocie, wielu chetnych. Utrzymuje sie z oszczednosci, plus pomoc rodzicow i dochodzi niewielkie wsparcie od panstwa(100 pare zl). czuje sie gorsza, nie moge zniesc tych ciaglych pytan o prace. Trace nadzieje, ze w koncu cos znajde. Moge robic wszystko(bez skojarzen, mowie o uczciwej pracy). Nie przebieram w stanowiskach, chce do pracy. siedze w domu i placze calymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje
tak się utrzymuje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsddsddfffg
gfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszał ktoś kiedyś
że istnieje tzw. kwota wolna od podatku i jest to 3089zł ktore możecie zarobic jak wam sie podoba? Potraficie cos robic coś wam sie podoba i macie odbiorców swoich towarów czy usług? Jaki problem? Możecie zgodnie z prawem zarabiać nie posiadając firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43242344rere
Mam dziecko niepełsnosprawne, 33 lata i pracowałam tylko kilka mies. na studiach. Kiedyś był to brak dycpozycyjnosci, ale z tym sie poprawiło. Tyle że z moim stazem już mnie nikt nie zatrudni, takze nawet nie próbuje juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertera7576575655
ja jestem copywriterem, pracuję dorywczo i na swoje wydatki mam. Bezrobotna jestem od 3 lat i obecnie opiekuje sie chorymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie pracuję bo
Mi się nie chcę, mam trochę oszczędności, więc nie będę robić nic do tego czasu aż mi się znudzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotka24________
W czerwcu skonczylam studia i jeszcze nigdy nie mialam stalej pracy, do tej pory ciagle dorywcze prace, lacznie ok 2 m-cy w roku. Szukam czegos od 3 miesiecy i poki co nic, bylam w jednej tymczasowej, ale szybko sie zmylam, bo byl to wyzysk za marne gorsze. Mieszkam z rodzicami, sprzedaje na allegro co daje mi ok 40-60 zl miesiecznie, wiec co tu duzo mowic-utrzymuja mnie rodzice. Bardzo chce znalezc prace, jest mi wstyd ze jako dorosla osoba siedze na garnuszku u rodzicow, nigdzie nie chodze ze znajomymi, bo nie mam kasy, a nawet jak mam to szkoda mi ja wydawac w pubach, dojazd+piwo/drinki to minimum 40 zl na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag szlag
dołączę się jestem na studiach jeszcze,1 rok magisterskich."utrzymuję się" z alimentów praz stypendium naukowego... w wakacje szukałam stazu w branzy które mnie interesują i nic nie znalazłam. załapałam wtedy doła i generalnie boję się wejśc na rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×