Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zjadacie fastgòwno

Dlaczego Polacy jedzą amerykańskie gòwniane fast foody

Polecane posty

Gość zjadacie fastgòwno

....jak to trudno nazwać jedzeniem, a debile się tym podniecają jakby to kawiar był albo co. A potem rosną dúpy jak garaże jak amerykanom i coraz więcej otyłych w Polsce, bo to od tego żarcia fast foodów debile. To jest eliminacja polskiego narodu bez wojny, zatrucie i zabicie fast foodem, a wy ślepoty patrzyta w to ścierwo jak w obraz świętego. Żałosne to i przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci do tego co kto zre,jego dupa i kasa wiec jego wola czym sie pasie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia jak ty tak możesz żreć to amerykańskie goowno? Taki polski patriota i naprawiacz świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Program 21 NWO
dobrobyt dla polaka to wpièrdalać w maku 3X dziennie i dupa jak garaż, tępe szczury słowiańskie zachyśnięte zachodnimi odpadami chemicznymi zwanymi szybkim żarciem, nawet psy tego nie ruszą ze śmietnika a tępy plebs palce oblizuje. Eliminacja plebsu w trakcie, bo 90% musi wkrótce być tylko historią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz problem i to on cie zabije,z nerwow padniesz na zawal w najblizszym czasie ,odpusć se;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus 80 procent
Eksterminacja Polaków w trakcie, gol to redukcja o 80% w jedno pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem Polką a z McDonalda jadłam 2 razy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa geniusza
bo polacy to amerykańskie gòwno, i takież też jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iść po rozum ludzie
polacy to jak murzyni, bardzo podatni ma reklame i manipulacje psychologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf fast fooda
Najmądrzejsi ludzie są w Bolivii, gdzie McDonald zbankrutował i zamknął wszystkie punkty sprzedaży i wycofał się z rynku, bo ludzie tam tego syfu nie kupowali i nie jedli, ale polacy to debile i to gòwno wpíerdàlają jak świnie i Mcd i inne fast śmiecie maja się w Polsce świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa śmieci
bo polaczki łykają wszystko co hamerykańskke, zero własnego rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są smaczne, przynajmniej dla niewysublimowanych gustów. Ja na przykład przyznaję, że bardzo smakują mi cheesy z Mac'a, a za panierkę na ostrego kurczaka z KFC dałbym się pokroić. Aczkolwiek wiem, że to niezdrowe i staram się ograniczać. A niektórzy mniej zwracają uwagę na zdrowe odżywianie i lecą za smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre realia że trują was wszystkich a wy jeszcze za to płacicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Ja mam wymioty po taki jedzeniu a jedyna kuchnia jaka jadam poza polska to chinszczyzna, wloska(prawdziwa,nie pizzy z marketu i syrup gukozozwo-frutktosowy lecz jedzenie robione po domowemu) i owoce morza, te ostnatnie to juz sa w ogole zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, a polska kiełbasa, golonki, salceson, pasztetowa, kabanosy, kaszanka to są takie "zdrowe" że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frytki powine byc tylko z ziemniaków a mac donald przerabia te ziemniaki i z frytki składaja sie z ponad 200substancji W 2002 r. firma zapłaciła 10 mln dolarów w odpowiedzi na pozew wniesiony przez grupę wegetarian, kiedy ujawniono, że frytki były smażone na oleju z dodatkiem wołowiny, podczas gdy spółka twierdziła, że od 1990 r. zrezygnowano ze komponentów zwierzęcych na rzecz czystego oleju roślinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frytki z McDonalda składają się z 14 chemicznych substancji. To one wywołują nowotwory oraz otyłość. Nawet pracownikom zakazuje się spożywania frytek i hamburgerów z McDonalda 19 (!) składników frytek... Co jest w składzie poza ziemniakami? Między innymi: siedem olejów do smażenia, naturalny aromat wołowiny, hydrolizowana pszenica, hydrolizowane mleko, dekstroza (cukier, który sprawia, że frytki robią się złociste), trudne do wymówienia, ale podobno bezpieczne, konserwanty, które zapobiegają złapania szarego odcienia przez ziemniaki, które po częściowym smażeniu, zostają zamrożone i wysłane do restauracji, gdzie są całkowicie smażone. Sól do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadam w mc donaldzie. Obrzydliwe mięso... Jedynie co pamiętam dobrego to ciastko cynamonowo-jabłkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Urban opisL jak McDonald sprowadziła własne produkty, a obiecywał, ze wszystko będzie kupował od polskich rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×