Odpowiedz na ten temat

Dlaczego Polki na erasmusie się tak okrutnie puszczają?

• gość 2017.08.13 [18:44]
    No elo. Wyjaśnijcie mi proszę o co tu chodzi, bo moje zdolności pojmowania tutaj wysiadają. Dlaczego Polki na erasmusie muszą się tak okrutnie puszczać? Słyszałem wcześniej opinie, że erasmus w sumie tylko i wyłącznie do tego służy, ale dopiero kiedy poleciałem odwiedzić znajomego w pewnym bardzo ciepłym europejskim kraju, gdzie popularne imię to Juan, zobaczyłem to na własne oczy. K**wa mać, żenadłem tak srogo, że rzal i bul. Byliśmy na jakiejś imprezie u przypadkowego Diego i dziewczyny z Polski, i tylko z Polski, dostawały p*****lca jak tylko zjawiał się kolejny Santiago. Tarły kolanami, słały słodkie minki, a od natłoku nagle wypsikanych perfum chciało się rzygać. Żadne inne dziewczyny tak nie robiły, a było ich sporo, Czeszki, Ukrainki, Niemki, Francuzki nkc. Tylko Polki bzika dostawały, zachowując się jakby miały ruję. Najśmieszniejsze, że robią to głównie laski, za które ich chłopaki w Polsce daliby sobie rękę uciąć. Znam takiego jednego do dziś i za każdym razem jak słyszę od tego "ptysia", że „Ona taka nie jest” to śmieję się pod nosem i trochę mi go żal. Rozmawiałem kiedyś z moim znajomym Włochem, który jest chodzącą definicją przegrywa, nie umie poderwać żadnej Włoszki, rodaczki go wyśmiewają, o tej kwestii i stwierdził, zawsze czeka na przyjazd erasmusek z Polski, bo wie, że wtedy p****** bez granic i sam nie wie czemu tak jest, ale nie narzeka. Polskie laski same ciężko pracują na miano łatwych dup do ******** gdziekolwiek zagranicą się nie znajdą. Dno.
  • gość 2017.08.13 [19:24]
    Dlaczego polki się szmacą? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo to są kobiety!
  • gość 2017.08.13 [19:28]
    Bo lubią seks ?
  • gość 2017.08.13 [19:33]
    W Polsce tak bardzo nie lubią sexu.
  • gość 2017.08.13 [19:33]
    Bo to polki! W Polsce to honor maja tylko mezczyzni. Zreszta w calej europie kobiety sie szmaca nawet muzulmanie to zauwazyli tak samo zauwazyli to europejczycy. Dlatego mniej npm slubow bo to wstyd miec szmate za zone.
  • gość 2017.08.13 [19:57]
    Czemu nikt jeszcze nie napisał takiego samego wątku o polakach na erasmusie że się "puszczają/szmacą"? Aaa bo jak polak się ***** to jest spoko playboy samiec alfa, ale jak polka to juz szmata i k*****.i jeszcze ten wątek facet zalozyl, molge zgadnąć że jest nim jakis zalosny przegryw i koniobijca. Buuu tez jestem facetem, ale nie wyzywam ludzi od takich, tylko dlatego ze lubią seks, nawet bez zobowiazan z wieloma partnerami/rkami.
  • gość 2017.08.13 [20:01]
    To jest właśnie hipokryzja i nie tylko w polsce. Tak jest wszędzie. Facet chędoży wszystko co się rusza - "wzór męskości, macho, samiec alfa"; kobieta miala wielu partnerów - "szmata, tania dźwika, ludzkie gunwo";
  • gość 2017.08.13 [20:11]
    gość dziś [20:01]
    to jest spuścizna patriarchatu - mężczyzna stoi "wyżej" w hierarchi spolecznej jak kobieta, jest tym "lepszym", wiec jemu wszystko wolno i uwaza sie to za "coś", ale jak kobieta chce robić dokladnie to samo jest ponizana i wysmiewana... bo co, bo nie mam siusiaka? ja jestem w tym aspekcie feministem i sie za kobietami wstawię przeciw tym hipokrytom meskim ktorzy chyba z braku chetnych dziur piszą takie glupoty jak autor tego wątku.
  • gość 2017.08.15 [22:57]
    xD
  • gość 2017.08.16 [08:31]
    Srogie piguły bierzecie xD

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...