Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin8448

Dlaczego polki sa tak brzydkie?

Polecane posty

Gość Marcin8448

Sam nie wiem... 1 na 10 wyglada dobrze. reszta to wstyd. w porownaniu do czeszek,litwinek, rosjanek, skandynawek, wloszek, hiszpanek. to az zal. my z tymi pasztetami musimi sie wiazac :( do cholery po 25 to wygladaja juz tragi-komicznie. niemki juz je doganiaja nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
ja też nie wiem kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci każe wiązać się z
tymi pasztetami? jak ci się żadna nie podoba, to wyjedź za granicę i tam znajdź laskę albo bądź sam do końca życia, kogo to obchodzi? a poza tym to kolejne gówniane prowo więc spierdalaj misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem, ale to chyba narodowa przypadlosc bo faceci sa tak samo brzydcy, tragiczni w porownaniu do holendrow, norwegow, niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
modele nie, ale fotomodele amatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
powiem jedno, bredzisz Marcin i przejdź się do okulisty nie tylko po nowe oprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne umiecie tylko krytykować innych a sami na siebie nie spojrzycie! Jak sie nie podoba do wyjazd zagranice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
Marcin, gdyby więcej dziewczyn się do ciebie uśmiechało, byś pewnie inaczej to postrzegał. Polki raczej za bardzo zadufane w sobie są i zbyt wymagające. Robią wszystko, by na ciebie nie spojrzeć, by nie wyjść na zainteresowaną twoją osobą między innymi. Smutne to trochę, ale trzeba ubiegać o dziewczyny. Stąd tyle tematów prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
dunki, francuzki.... 10 x lepiej. nasze maja okrokle mordki, kazda prawie juz otyla. dajcie spokoj. do tego sie szmaca z kim popadnie :( nawet z arabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r o b
Dlatego jeżdzą na sex wycieczki do egiptu i zamawiają sobie po5 arabów by ich pompowali i to we wszystkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
nasze Polskie dziewczyny są bardzo piękne i przecudnej urody ale tylko jeden szkopuł, powiedzmy problem, nie mają własnego stylu i się naśladują , klonują , gdy jedna kupiła kurtkę granatową i do tego wskoczyła w leginsy to za moment jest armia klonów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
Tak to wygląda. :) Wiem jak to było kiedyś, bo się przejmowałem. Ale teraz zdarza się mi dowiedzieć, że podobam się dziewczynie, które wydawało by się nawet na mnie nie spojrzała. Nie wiem, jak Wy to robicie, ale jak patrzycie, to nie widać, a jak nie, to znaczy, że bezinteresownie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r o b
poki i polaki to przeki-przy,pyjade,przejade,pojade,wszystko na prze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
ale coś w tym niemniej jest. jak przeglądam jakiegoś facebook'a to 1 na 25 jest w miarę ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
chodzi mi o rysy twarzy. takie niejakie. jak poznalem szwedki to wiedzialem juz jakie kaszalotki sa te nasze polki. w robocie mnie podrywaly. wole juz zagraniczne, ale tez ciezko sie nimi gada. eh dlaczego jezyka nie ucza dobrze w szkolach, czy na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
bardzo rzadko się zdarza aby Polka nie dbała o swój wygląd , dziewczyny są czyste i zadbane , jedna się obawia krytyki drugiej i widać, że dietami się obciążają aby zwalić wagę, nie jest łatwo ale widać, że pasztetów jest coraz mniej i kobiety tego samego wymagają od nas facetów abyśmy nie wyglądali jak łajzy i dziady , każda kobieta chce się zadawać z zadbanym facetem i jeżeli nawet zarabiamy 10 tys. zł. miesięcznie a nie zadbamy o siebie to każda kobieta zwnie żagle i taka jest prawda, ponieważ tak naprawdę to kobieta wybiera sobie faceta a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
sa wlasnie coraz grupsze. czy dbaja wiecej? raczej nie. teraz polki w ogole maja ciezko z robota. w PL i zagranica lepiej nam chlopakom. ze tez pokarali nasz narod takimi eh dlaczego inne sa takie pociagajace :( cholera te szwedki wygladaja 100 x lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary, stary
to dawaj płyniemy do Szwecji. ja nie mam zamiaru tu mieszkac po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Irlandii,jak przylatuje do Polski to zakochuje sie codziennie 100x,jedna ladniejsza od drugiej. Jezeli polki sa brzydkie to zapraszam na wyspe;-)Zobaczycie tutejsze boginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazujoszi funakiiiiiiiii
no to wypierdalaj w polpodskokach za granice i tam szukaj swojej pieknosci, ale ale...Dla wiekszosci tamtejszych boginek "chodzenie" z Polakiem to obciach i wielki wstyd...wiec nie masz szans kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda debili
przeciez to provo EJ AUTOR ZMIEN CHOCIAZ STYL PISANIA WSZEDZIE TE ZJEBANE BUZKI WSTAWIASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
Dunki chłopcze? ty chyba dunki na oczy nie widziałeś, to typowe Wikingi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organki eryka
a ja bym powiedziała o naszych chłopach , ajk jest kawalerem pierze skarpetki i myje zęby , jak się ożeni bebech wisi , pazury brudne , chodzi toto w gaciach po domu obszczanych blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One moga tylko pomarzyc o polskim,przystojnym facecie.Kto chce miec babe brudaske,smierdziucha,grubaske ruda i piegowata wybiera irolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do anglii niby to zadbane umalowane ladnie ubrane ale cos jest nie tak. Twaz bez kosci policzkowych ( to sa ewidentnie slowianskie rysy ) nie wyglada okazale a co do tzw ruskich ( litwa lotwa i inne nacje z zsrr ) ladan to lalka ale pamietaj ladna miska jesc ci nie da ale z brzydkiej to i sie jesc odechciewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×