Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2016.09.25 [11:43]
    Po 1 zmyj makajaz
    Po 2 nie facet tylko mezczyzna
    Po 3 brzydcy sa w kazdym narodzie
    Po 4 mezczyzna nie urodzil sie po to by swiecic uroda tylko umiejetnosciami, zasadami moralnymi, zdolnosciami i inteligencja.
    Kazda kobieta w szczesliwym zwiazku jest szczesliwa wlasnie z powodu tych cech a nie ladnego opakowania, ktore i tak brzydnie z wiekiem.
  • gość 2016.09.25 [12:00]
    no wlasnie ladne opakowanie i tak z wiekiem zbrzydnie wiec dlaczego mezczyzni zostawiaja swoje zony jak sie pierwsze zmarszczki pojawiaja ???
  • gość 2016.09.25 [12:01]
    "Polki same sobie tworzą mity. Choćby mit o tej atrakcyjności polek, to się wzięło z tego, że każda uważa się za ładniejszą niż jest i z wzajemnego słodzenia sobie z koleżankami. Nie raz widziałem, jak moje brzydkie koleżanki sobie słodziły. Co do facetów to one chcą, żeby każdy był modelem z żurnala, a jak nie jest to kipią z wściekłości. Chcą samych ciach, które na miejscu zerżnęliby je od tyłu na chodniku, po jednym spojrzeniu. Czepiają się polskich facetów, gdy polscy faceci w niczym nie odbiegają od normy. Tak samo polki w niczym nie odbiegają od normy. Jest tak samo, jak w każdym innym kraju, jeśli chodzi o wygląd. Chyba, że chodzi o zaburzone postrzeganie atrakcyjności to polki odbiegają od normy. Naoglądają się telenowel, w których główną rolę gra model, hiszpan, czarny z wyretuszowaną twarzą, albo idealny smukły, wysoki blondyn o twarzy anioła, a potem każdy facet, który tak nie wygląda jest skrajnie brzydki. Dla kobiet facet 1-7/10 to jest pasztet, masakryczny brzydal, facet 8/10 może być, facet 9/10 to przystojny, a 10/10 to ciacho, brałabym. Zwalają swoją obsesję na punkcie wyglądu na polaków i wylewają swoje frustracje, że nie ma samych ciach 10/10, którzy rżnęliby je codziennie. "
    Dokładnie!!!
  • gość 2016.09.25 [12:02]
    12:00
    Bo wybieracie natestosteronowanych modeli z wyraźnie zarysowaną szczęką, w których wyglądzie widać testosteron, więc zerżnęliby wszystko co się rusza.
  • gość 2016.09.25 [12:02]
    Ale czemu porownujesz nas z pustakami, ktorych wybieraja kobiety? Ty sie zadajesz z takimi mezczyznami? Ja nie mam takich znajomych.
  • gość 2016.09.25 [12:30]
    Wszędzie są brzydcy, przeciętni, ładni. Faktem jest ze kobiety bardziej o siebie dbają dlatego faceci wyglądają gorzej.
    Takie teksty o zelach, kosmetykach do twarzy marynarkach, fajnych spodniach zamiast dżinsów dresów jest pedalskie. No ale ich sprawa i strata-nie chcą zadbać o swój wygląd to też mogą zapomieć o ładnych dziewczynach. Południowcy nie mają problemu z pedalskim wizerunkiem(jak to twierdzą nasi) i są atrakcyjni dla wszystkich kobiet na swiecie
  • gość 2016.09.25 [12:34]
    Kobietom dzis podobaja sie zniewiasciali pseudo mezczyzni podobnie jak feministkom. Polacy to jedni z ostatnich narodow gdzie mozna spotkac prawdziwych mezczyzn
  • facecik_987 2016.09.25 [12:48]
    to prowo, jestesmy calkiem przystojni usmiech.gif
  • gość 2016.09.26 [19:23]
    wczoraj [11:16]
    No to guma, cokolwiek. Nie o rodzaj produktu do stylizacji chodzi, tylko ogolnie o dbanie o fryzure, a taki przecietny mlody Polak woli zgolic leb na zapalke zeby nie musiec nic robic przy wlosach albo chodzi ostrzyzony przez osiedlowa Karyne identycznie jak pan Mietek spod monopola i wychodzi z domu tak samo jak wstal z lozka.
    Ja nie twierdze, ze wszyscy sa brzydcy. Niektorzy sa naturlnie przystojni, ale tu nie chodzi o sam wyglad, a o prezencje.
  • gość 2016.09.26 [19:27]
    kobiety mają ryje jak konie
  • gość 2017.01.24 [11:23]
    W końcu ktoś prawdę powiedział ale brzydcy to mało powiedziane są po prostu paskudni a do tego chamscy mają podłe charaktery nie radzę się z nimi wiązać drogie kobiety bo jeszcze będziecie płakać i żałować !!
  • gość 2017.01.24 [11:35]
    no nie wiem czy tak wiele polek jest ładnych
    te po 20tce i żonate zwlaszcza brzydną i grubieją strasznie
    wielkie otłuszczone bary są najgorsze!
    brytyjki to wieloryby niemki to konie ale polki to typ urody maciora często...
  • gość 2017.01.24 [11:42]
    Mezczyzna to nie ma miec ladnej twarzyczki tylko wartosci, zasady, odwage itd. Te co kieruja sie wlasnie tak bardzo wygladem u mezczyzn potem zostaja same z dziecmi co z tego ze ladnymi. Zreszta uroda to rzecz gustu. Jak autorce podobaja sie wystylizowani metroseksualni napompowani implantami miesni zachodnioeuropejscy mezczyzni to Polacy rzeczywiscie moga byc dla niej brzydcy bo u nas miesnie ma sie albo wypracowane przez cwiczenia w domu lub silowni albo przez ciezka fizyczna prace.
  • gość 2017.01.24 [14:21]
    Taka prawda. Większość nie ma męskiej sylwetki. Gruby brzuch, trójkątne zwiso-cycki i szersza d**a niż ramiona pechowiec.gif A murzyni? Szeroka klata, wąska d**a i rozbudowane mięśnie. 98% z nich ma prawidłową budowę. Ciekawe dlaczego tak jest.
  • gość 2017.01.24 [14:26]
    No i te mordy bez wyrazu.
  • gość 2017.01.24 [14:26]
    sama wyglądasz jak pawian a wymagasz niewiadomo czego, widzialam naprawde sporo ładnych facetów, gdzie ty masz oczy???, slepa jestes widocznie albo marzy ci sie ciapallo haha, to przyznaj sie od razu. Mnie mulaci sie nie podobają ohydne toto takie, wole naszą słowiańską urode, no jeszcze niektórzy anglicy rdzenni mają oryginalne rysy twarzy..
  • gość 2017.01.24 [14:32]
    takiego wyrazu twarzy dostaja panie ktore zadaja sie z abdulem http://i1.memy.pl/big/d04427_136957621470.jpe g
  • gość 2017.01.24 [14:40]
    14:26 oho prawik ma wściekliznę smiech.gif
    Ja jestem klepsydrą więc mam prawidłową budowę. Do tego długie nogi, duże niebieskie oczy, mały nos i pełne usta. Proporcje twarzy też są takie jakie być powinny. Tu nie chodzi o kolor skóry, a o sylwetkę. Sorry, ale facet nie powinien mieć zwisających cycków i brzucha jak kobieta w 5 miesiącu ciąży. I te wasze wielkie dupska. Może zacznijcie normalnie się odżywiać i chodzić na siłownię. Polacy lubią tłuste żarcie, popijają piwkiem, a później zdziwieni, że wyglądają jak pół d**y za krzaka.
  • gość 2017.01.24 [14:41]
    Tak bo wszyscy czarni to muzułmaniesmiech.gif Zresztą temat jest o urodzie.
  • gość 2017.01.24 [15:03]
    Kiedyś Polacy mieli klasę. Mój dziadek np. nigdy nie wyszedł z domu w wymemłanych ciuchach. Zawsze ogolony, pachnący, włosy ułożone, spodnie wyprasowane, buty wyczyszczone. A teraz? Nie musicie prasować spodni, golicie się na zapałkę i mimo, że macie łatwiej chodzicie jak menele. Pryszcze na mordzie, ale nie pofatygujecie się nawet po krem do apteki pechowiec.gif Długie skarpety do adidasów i krótkich spodenek. Albo jeszcze lepiej... skarpety i klapki. Koszulka ze znakiem Polski Walczącej opinająca piwny brzuszek. Paluchy żółte od papierosów i brud za paznokciami pechowiec.gif Zamiast prysznica tanie perfumy. Nikt normalny nie wylewa na siebie pół butelki. Zapach ma być subtelny. Wieśniaki i mentalne araby.
  • gość 2017.01.24 [15:06]
    Normalni faceci dbają o siebie. Mój facet np. zobaczył u mnie płatki peelingujące, przetestował i teraz też kupuje jezyk.gif
  • gość 2017.01.24 [15:13]
    fakt na ulicy na 10 dziewczyn ladnych jest 8 a facetow na 10 znajdzie sie góra 3 taka prawda
  • gość 2017.01.24 [15:16]
    Ogólnie ludzie obu płci w Polsce nie są zbyt ładnipechowiec.gif przeważnie niewysocy, często z nadwagą, zaniedbani lub dla odmiany skrajnie kiczowato wypacykowani.
  • gość 2017.01.24 [15:18]
    No może nie 8, ale 6 się znajdzie. Atrakcyjnego faceta już dawno nie widziałam.
  • gość 2017.01.24 [15:19]
    Kobiety sa rownie brzydkie co mezczyzni tylko maja makijaz dobrze zrobiony. Ile to fotek pokazujacych kobiety przed i po makijazu
  • gość 2017.01.24 [15:21]
    15:19 tak i ten makijaż obejmuje też sylwetkę smiech.gif
  • gość 2017.01.24 [15:40]
    Niektóre noszą bieliznę wyszczuplającą, staniki push up, a może nawet majtki push up.
  • gość 2017.01.24 [15:43]
    Nie wiem, gdzie wy sie obracacie, ale u mnie widzę mężczyzn z wagą raczej w normie, kobiety szczupłe a i owszem..ale też sporo grubych, bez kształtów typu klocek i kiepsko ubranych. Generalnie jednak jest...średnio. Młodych ludzie z brzuchami raczej nie spotykam, a jak już to właśnie kobiety częściej. Może na wsi, albo w małej mieścinie to wygląda inaczej i jest ta januszowa atmosfera.
  • gość 2017.01.24 [15:56]
    Nie wiem gdzie wy widzicie tych otylych z zakolami itd. Malo takich widze. Wiekszosc jest przecietna a i wiecej jest tych przystojniejszych niz brzydszych. Macie jakis zal bo nie macie powodzenia
  • gość 2017.01.24 [16:07]
    Podczas pierwszego spotkania zazwyczaj patrzy się na urodę włosy i zęby. 1. uroda - polki są piękne , faceci są spoko ale najgorszy jest nastolatek płci męskiej ( trądzik).2. włosy , zależy czy masz bujne czy ostrzygnięte jak miał Lolek w tej słynnej kreskówce. 3. Zęby , porównajcie sobie zęby ukrainki z polką. No właśnie , zazwyczaj ukrainki mają okropne zęby , tak samo ukraińcy. Czyli gdyby Serbowie spotali na mieście parę Polaków i parę Ukrainów to kto by milej dla ich oka Serbów wyszedł ? Polacy ! Cieszcie się tym że macie tapete na ryju. Jakby coś to można użyć podkładu żeby coś zamaskować( do chłopaków to jest).

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...