Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.03.06 [18:48]
    No to odpowiadam: bo ich matkami są brzydkie polki. Czy taka odpowiedz cie satysfakcjonuje prowokatorko?
  • gość 2017.03.07 [14:26]
    To ja ci odpowiadam.Bo polskie baby naoglądały sie tureckich i kolumbijskich seriali z przystojniakami ale tu jest Polska,jesteśmy krajem Słowiańskim i faceci mają inny typ urody niż ci z południa Europy. A jak sie nie podoba polski mężczyzna to drzwi otwarte nikt was tu nie trzyma.
  • łysy z olsztyna 2017.03.08 [21:20]
    Bo polskie baby są brzydkie krótko i na temat.
  • gość 2017.03.09 [10:50]
    A ja mam pytanie z innej beczki, dlaczego Polacy są k. tacy podzieleni, dlaczego tak łatwo strają do swojego gniazda: https://www.youtube.com/watch?v=J1SY7znxVF4
  • gość 2017.03.09 [15:13]
    I think you hit a buyeslle there fellas!
  • Mojent5 2017.03.10 [16:41]
    Według mnie wcale nie są...
    Złe chwile są potrzebne, choćby po to, by docenić szczęście, gdy wróci. Jeśli wróci...
  • gość 2017.03.11 [00:19]
    Miejsca w Polsce które warto zobaczyć !
    https://www.youtube.com/watch?v=t1GUc6kdAVM 
  • gość 2017.03.11 [00:52]
    Nie wszyscy są brzydcy to po pierwsze,a po drugie jak ty wyglądasz ,ślicznotko'
  • gość 2017.03.11 [00:53]
    Nie wszyscy są brzydcy to po pierwsze,a po drugie jak ty wyglądasz ,ślicznotko'
  • gość 2017.03.11 [00:56]
    Nie wszyscy są brzydcy to po pierwsze,a po drugie jak ty wyglądasz ślicznotko.
  • gośćomka 2017.03.11 [00:57]
    są przystojni normalni nic im nie brakuje obracasz sie w towarzystwie buraków twoja wina
  • ja no i co 2017.03.11 [01:02]
    nie ma brzydkich moga byc głupi prostaccy ale to zależy od panny czego oczekuje
  • gość 2017.03.11 [01:03]
    A dlaczego ty jesteś brzydka?
  • gość 2017.03.11 [15:41]
    Bo na portalach randkowych siedzą same paszczurty i nieudacznicy tacy jak Ty haha nawet byś się nie przyznawał że jesteś na takim szmatlawcu zalogowany
  • tauerau noir 2017.03.12 [03:04]
    Ja tam jestem ładny. Przynajmniej tak kobiety uważają.
  • gość 2017.03.12 [06:55]
    Polacy moze nie sa adonisami ale maja jaja, honor, sa dobrymi ludzmi i nie odebralo im rozumu jak tym na zachodzie europy. Majac Polaka za partnera masz najwieksze szanse na bycie szczesliwa kobieta. Jedz sobie porownac na zachod europy ( niemcy masowe g***ty, holandia kraj dziwek i alfonsow, francja opluwanie i bicie kobiet), polnoc europy (szwecja g***ty na kobietach i nagradzanie sprawcy), bliski wschod (kobiety bite, opluwane, zabijane, okaleczane nie maja zadnych praw bo nie sa uznawane za czlowieka). A teraz zastanow sie czy ladna buzka jest tak istotna wybierajac mezczyzne?
  • gość 2017.03.12 [07:47]
    Rok temu pojechalem na wczasy nad polskie morze bo myslalem ze zobacze kilka pieknych kobiet(na codzien zyje od wielu lat w niemczech)no i sie rozczarowalem.duza wiekszosc polskich kobiet to dosc niskie,grube pyzy i prawie kazda miala jakis defekt w twarzy.dobrze ze byla wodka i mozna bylo sie napic bo na trzezwo takie widoki byly nie do zaakceptowania.myslalem te niemiki sa najbzydsze ale teraz wiem ze to polki i takim ukrainka jak z grupy mirami to zadna polka nigdy nie dorowna.polki wygladaja wlasnie tak jak premier polski beata
  • gość 2017.03.12 [08:30]
    Tylko ze te z grupy mirami nawet wschodniej urody nie mają bo slowianki debilu maja wysokie kości policzkowe i szeroko rozstawione nogi a one wszystkie maja wąskie biodra i plaskie policzki nie mówiąc o długich nosach 2 z nich
  • gość 2017.03.12 [08:35]
    A jeśli już mówimy o Ukrainie to ukraincy bija Polaków na głowę kultura i pracowitoscia bo na Ukrainie za "dievushke" zawsze płaci mężczyzna zawsze za kobietę ciężary nosi mężczyzna , zawsze kwiaty przynosi mężczyzna a nie jak polskie męskie wsiury które sobie wymyslily równouprawnienie żeby się czasem nie przemeczyc albo nie wydać 2 złotych , A co do pracowitości polaczki to też możecie ukraincom buty czyszcic ukrainiec zrobi 5 razy tyle co Polak za mnie i tak was smierdziele wygryza ze wszystkich robót w Europie i wrocicie do polszy
  • gość 2017.03.12 [08:39]
    Jak byłam z moim ex na Ukrainie to się ukraincy dziwili jak to kobieta sama może sobie takie ciężkie torby nosić , po czym ukrainiec stwierdził że Polacy to nie mają honoru i ten ukrainiec mi ta torbę niósł
  • gość 2017.03.12 [08:42]
    Już nie wspominając ze ukraincy nie są tacy skapi jak Polacy
  • gość 2017.03.12 [09:11]
    Polaczki oceniaja polki a sami nie widzą jakie z nich chamy i prostaki się zrobiły , mogą buty swoim ojcom czyścić pod względem zaradności i dbania o żonę i rodzinę , ps to ze większość polaczkow teraz się ubiera jak geje i kremuje jak pedalki nie znaczy że jesteście ladniejsi bo sebkowate buraczane mordy i tak zostaną choć byście się nie wiem jak stroili i kosmetykowali Polacy i tak zostaną zawsze obok Anglików najbrzydszymi w Europie , bo rok w rok polaczki otrzymują zaszczytne miejsce najszpetniejszycj mężczyzn
  • takijeden666 2017.03.12 [09:50]
    a nie jak polskie męskie wsiury które sobie wymyslily równouprawnienie żeby się czasem nie przemeczyc
    xxxxxx
    Kurcze, zawsze myślałem że równouprawnienie wymyśliły kobiety żeby mieć równe prawa, znaczy to feministki.
  • gość 2017.03.12 [12:09]
    Wichura mi kibel zabrala ale mam wiadro w sieni i sram do niego w nocy. Rano wylewam kurom przed chalupe. A moja wioska to Pahole
  • gość 2017.03.12 [12:37]
    Te kretynki co tutaj tak wychwalaja ukraincow, to chyba z historią na bakier. To bydło nie powinno być wpuszczane do naszego kraju.
    Nie ma bardziej bestialskiego i agresywnego narodu w europie niż ukraińcy.
    https://justice4poland.com/2015/06/01/ukrains kie-g ***ty-na-polkach-temat-zakazany-2/
  • gość 2017.03.12 [12:39]
    Patrz na mnie i nie marudź :* smiech.gif
    http://utnie.pl/fotki
  • karolek223377 2017.03.12 [12:52]
    ja też uchodzę za przystojniaka
    same patrzcie
    https://zapodaj.net/8b45c7306cdb2.jpg.html
  • gość 2017.03.12 [13:00]
    Prawda jest taka, ze Polski sa uwazane na swiecie za jedne z najpiekniejszych tak samo jak Rosjanki, faceci ktorzy pisza inaczej o zachwalaja panie z innych odrazu widac, ze nie podrozuja i nie rozmawiaja z ludzmi . To nie jest zwykla uprzejmosc, ze podziwia sie urode kobiet z czyjegos kraju tam bogaci faceci czesto biora Polki na zony bo sa bardzo zadbane juz pomijajac naturalne piekno, gdzie co druga Waszym zdaniem ladniejsza niz Polki jest po x operacjach i przed wygladala zupelnie inaczej bo tam je stac na upiekszanie. Nikt Wam panowie nie broni szukac zon poza Polska tylko czemu jak przyjdzie co do czego wolicie Polki? Zabawny poziom co niektorych tutaj aspolecznikow co czesto nawet za granica nie byli ale maja najwiecej do powiedzenia. Znam bardzo duzo par gdzie kobieta jest z Polski na odwrot nie znam ani jednej choc pewnie tez sa i takie.
  • gość 2017.03.12 [15:50]
    A ja widze że coś w tym jest.
    Może po wojnie zostało wiecej kobiet niż facetów. Pracuje w miejscu gdzie są 4 naprawde ładne dziewczyny i i ich uroda nie jest jakoś bardzo podkreślana, czy zauważana mimo że są zadbane, ładne cera, ładne oczy, włosy..
    pracuje też paru kolegów, ani nie są bardzo zadbani ani nie dożywiają sie zdrowo, ani nie są wysportowani. A mimo to jak któryś jest ładniejszy to jego uroda jest wychwalana.
    Jakoś sie przyjęło że kobieta nawet jak jest śliczną modelką i do tego bystrą, to jest normą, a taki facet to "rarytas".
    Jednen kolega, kompletnie nieatrakcyjny ma ładną dziewczynę która do niego przychodzi, a on wybrzydza, namysla się..
    Chyba to wynika z tego ze facet cieszy sie większym szacunkiem z faktu że jest facetem. Są o wiele mniejsze wymagania co do niego - nie musi być śliczny bo to facet, nie Nie musi za bardzo dbać o higiene żeby nie byc lalusiem, Nie musi być wcale aż tak bystry i inteligentny bo może tłumaczyć że "facet myśli prosto i sie nie rozdrabnia"
    przez to to olewa i przeacza wiele istotnych kwestii, i nikt mu tego nie wytyka.
    Wygląd to tylko wierzchołek góry lodowej.
  • gość Piotr 2017.03.12 [19:58]
    A mi się podoba kazda kobieta ,ktora sie uśmiecha i jest w miare wyksztalcona .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...