Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość Piotr 2017.03.12 [20:09]
    Ja jestem ciekawy na ile mnie byście ocenily . W skali od 0 do 10 . Ale tak jak pisałem wyżej podobaja mi się kobiety . A te głupie wasze pisanie wynika z tego ze jedna Plec drugiej zarzuca brzydotę i vice wersa . Z normalnej zgryzliwosci . Wcale tak nie myślicie jak piszecie .
  • gość 2017.03.12 [23:03]
    No niestety, większość facetów w Polsce jest brzydkich. Łagodne słowiańskie rysy twarzy pasują kobietom, a nie mężczyznom. Niestety nie starają się nic z tym zrobić, golą głowy na łyso, zamiast dobrać sobie ładną fryzurę, ubierają się w obrzydliwe ubrania, mają fatalną sylwetkę. Charakterem też nie nadrabiają, większość to leniwi szowiniści,nie potrafią zadbać o kobietę i sprawić, że czuje się wyjątkowo. Dlatego kobiety wolą zagranicznych facetów, bo oni mają to, czego Polacy nie mają.
  • gość 2017.03.12 [23:06]
    No niestety, większość facetów w Polsce jest brzydkich. Łagodne słowiańskie rysy twarzy pasują kobietom, a nie mężczyznom. Niestety nie starają się nic z tym zrobić, golą głowy na łyso, zamiast dobrać sobie ładną fryzurę, ubierają się w obrzydliwe ubrania, mają fatalną sylwetkę. Charakterem też nie nadrabiają, większość to leniwi szowiniści,nie potrafią zadbać o kobietę i sprawić, że czuje się wyjątkowo. Dlatego kobiety wolą zagranicznych facetów, bo oni mają to, czego Polacy nie mają.
  • gość 2017.03.12 [23:19]
    gość dziś [15:50]
    Bzdura od faceta wymaga się tego żeby wyglądał jak model przewyższał urodą i wyglądał lepiej niż kobiety np. w pracy.
  • gość 2017.03.13 [12:11]
  • gość Cyprian 2017.03.13 [13:10]
    Mi tez podobają sie kobiety ,bo one maja cos takiego miękkiego miedzy nogami zammiast dydka i jajkow . Takie gniazdko ,dziurkę taka ,ze jak tam wlozysz dyddola to ci wyleci taki budyń z dydka i to jest przyjemne i dlatego lubie kobiety .
  • gość 2017.03.13 [13:18]
    Są o wiele mniejsze wymagania co do niego - nie musi być śliczny bo to facet, nie Nie musi za bardzo dbać o higiene żeby nie byc lalusiem, Nie musi być wcale aż tak bystry i inteligentny bo może tłumaczyć że "facet myśli prosto i sie nie rozdrabnia"
    przez to to olewa i przeacza wiele istotnych kwestii, i nikt mu tego nie wytyka.
    Wygląd to tylko wierzchołek góry lodowej.
    x
    Kobiecie wystarczą geny, czyli to co się ma samoistnie od urodzenia. Który facet leci na kasę, auto kobiety? Nie znam żadnego porządnego, może jacyś zakompleksieni. Za to kobiety wręcz przeciwnie, musisz się zaprezentować odpowiednio-mieć kasę, najlepiej dobre auto, własne M..wtedy mając takie "wabiki" jesteś atrakcyjny gość. Niełatwo to przychodzi jak wiadomo i wymaga inteligencji i sprytu. No i pracy przede wszystkim. Kobieta, typowa studentka wystarczy że jest średnio ładna, się uśmiecha i jest wygadana to znajdzie na pewno starszego od niej ze środkami. Student w jej wieku to jest uważany za gołodupca i będzie tak przez lata dopóki się nie dorobi, potem nagle ma zainteresowanie Pań i jest nagle atrakcyjny. Bycie atrakcyjną dla mężczyzn jest dużo łatwiej niż bycie atrakcyjnym dla Pań.
  • Mariola o kocim spojrzeniu 2017.03.13 [13:34]
    Polscy faceci może i nie należą do przystojniaków ale są WIERNI jak psy i nie oszukują swoich kobiet na każdym kroku jak np.Włosi czy inni tzw.południowcy,Turcy czy Araby którzy niedość że zdradzają to jeszcze kłamią w żywe oczy tak jakby mieli to już we krwi. Byłam z kilkoma takimi w związku i mam o nich już wyrobione zdanie. Fakt że w łóżku są dobrzy ale sex to nie wszystko bo to tylko dodatek.
    Dlatego wolę nie wyróżniającego się z tłumu ładniejszego od diabła i uczciwego Polaka niż przystojnego oszusta z południa Europy.
  • gość 2017.03.13 [14:32]
    Karolek masz lupiez w rowku wydechowym .
  • gość 2017.03.13 [14:33]
    Karolek masz lupiez w rowku wyddechowym
  • gość 2017.03.13 [14:34]
  • gość 2017.03.13 [14:36]
  • gość 2017.03.13 [14:44]
  • gość 2017.03.13 [14:45]
  • gość 2017.03.13 [14:46]
  • romekkredek 2017.03.13 [15:42]
    AHA smiech.gif kto jest autorem tego wątku?
    http://ksiegowosc-gdynia.com.pl/ksiegowe/
  • gość 2017.03.13 [18:33]
    Pierdzielicie jak cholera. Zajrzycie na facebooka----> Bartosz Cieślewicz z Swarzędz lub na instagrama ---> Artur Sterlażnikow z Poznania. Polacy,przystojni,zadbani i nie mają okrągłych twarz ! Polscy mężczyźni również są atrakcyjni i zadbani tylko jedno ALE - on są już zajęci,dlatego wam pozostają te brzydale o których piszecie. Trzeba mieć szczęście.
  • gość paszczur 2017.03.13 [19:47]
    Mariola o kocim spojrzeniu ,bardzo mnie pocieszylas ,gdyby wszystkie dziewczyny byly takie jaj ty nie byloby samotnych .,Bo jak piszesz kobieta nie wstydzilaby sie z facetem paszczurem pokazac na ulicy.
  • gość 2017.03.13 [21:45]
    Mariola chcesz sie umowic z paszczurem z wstretnym ryjem .?
  • bodzio525 2017.03.14 [09:44]
    Faceci po prostu za mało o siebie dbają. W innych krajach to norma, że facet idzie np. na zabieg kosmetyczny. W Polsce to jeszcze jest dla niektórych dziwne.
  • gość 2017.03.14 [09:54]
    Nie brzydcy tylko niedorozwinieci , pełno sebkow albo pedałkow a mało normalnych facetów z klasą których cenię , nie mowiac ze wszyscy maja jedna fryzure : czapa u gory i wygolone po bokach nawet niemcy sie z tego smieja bo czyatalam artykol w niemieckiej gazecie ze polacy jak klony wszyscy maja ta sama fryzurę i myślą ze sa modni
  • gość 2017.03.14 [11:13]
    No te fryzury...każda taka sama...
  • Mariola o kocim spojrzeniu 2017.03.14 [11:13]
    Nie chce się umówić z paszczurem ale facet nie może być brzydszy od Frankensteina i ładniejszy ode mnie usmiech.gif
  • gość 2017.03.14 [11:16]
    Mnie zawsze zastanawia czemu piękne i zadbane kobiety mają takich brzydkich,nie pasujących do siebie facetów,albo atrakcyjni mężczyźni mają brzydkie,mało zadbane kobiety,które jeszcze nimi 'rządzą'. A jak oboje są piękni,zadbani to mają brzydkie dzieci,natomiast brzydcy partnerzy mają ładne dzieci i gdzie tu logika ?
  • gość 2017.03.14 [13:36]
    Mariolka o kocim spotkam die z paszczurem . Bo nikt nie chce sie ze MN umowic . Jesli twierdziasz ze wystarczy byc ladniejszy od frankenszteina to ja wygladam jak Quasimoto .
  • gość 2017.03.14 [13:39]
    Mariolka jak zwalisz konia paszczurowi to paszczur da CI 1000 zlotych nagrody .
  • gość 2017.03.14 [13:44]
    lepszy brzydki maz niz maz lewak! W lewaku nie ma oparcia, lewak nigdy nie bedzie odpowiedzialnym mezczyzna i ojcem.
  • gość 2017.03.14 [14:05]
    Niedawno widziałam pod marketem jak dużym sportowym autem przyjechał wysoki mega przystojny brunet o ciemnej karnacji (na pewno bym się z nim umówiła na kawkę) a z drugiej strony wyszła otyła blondyna o bladej twarzy świnki pigi nawet nos miała jak pigi taki zadarty do góry a do tego wielki tyłek byłam zażenowana tą sytuacją że taki przystojny gość był z taką wieśniarą usmiech.gif
  • gość 2017.03.14 [21:04]
    A ja jestem zażenowania ze niektóre polki to takie pustaki jak Ty , Ty na szczęście nie rzadzisz kto z kim może być i z kim może się wiązać , dla Ciebie pigi dla niego bogini a zawarte nosy sa śliczne bo dodają mlodzienczosci i uroku , uważasz że tylko piękne i szczupłe maja monopol na szczęście ? Żałosne , ona ma pewnie coś tego czego Ty nie masz :MIŁY CHARAKTER i jest wporzadku kobieta

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...