Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.03.14 [22:54]
    A moja geba szczurza . Na mnie nie patrzy nikt . A na ulicy uciekaja na moj widok .
  • gość paszczur 2017.03.14 [22:59]
    Chcecie widziec moj ryj . Nie rozumiem dlaczego Ta czesc ciala ktora jest u mnie najbrzydsza nosi sie caly rok na widoku . A to co jest u mnie najpiekniejsza czescia ,obyczaj nakazuje nosic zakryte nawet w wielkie zarliwe upaly . Dlaczego .?
  • gosc23526 2017.03.14 [23:04]
    Polacy nie robia na mnie wrazenia, sredniaki. Jak wyjechalam z PL do Hiszpanii to dopiero wtedy zobaczylam naprawde przystojnych mezczyzn, jak dla mnie sa najladniejsi.
  • gość paszczur 2017.03.14 [23:29]
    Ej. Zazenowana zwalisz mi konika , oczywiscie reke posmarujesz zelem albo kremem I najlepiej zebys miala zimna dlon .
  • gość paszczur 2017.03.14 [23:30]
    Ej. Zazenowana zwalisz mi konika , oczywiscie reke posmarujesz zelem albo kremem I najlepiej zebys miala zimna dlon .
  • Maniek_Wrocław 2017.03.15 [08:44]
    Nie pasuje Polak to won szukać przystojnych na południe Europy a jak dostaniecie pare razy wpier...to wrócicie z podkuloną kitą i będziecie szukać łysego otyłego Polaka z bladą facjatą który będzie was szanował.
  • Weronika125p 2017.03.15 [13:27]
    Myślę, że polscy faceci mogliby to samo powiedzieć o kobietach ze swojego kraju.
  • gość 2017.03.15 [15:04]
    jak uważasz że są brzydcy to weź sobie ruska
  • gość 2017.03.15 [19:37]
    Gość [11:16],
    wszechświat zawsze dąży do równowagi.
  • gość 2017.03.15 [20:48]
    Bo poprostu takie geny nie mieli szczęścia i tyle xd
  • gość 2017.03.16 [13:59]
    bo na ładny mowiły gej smiech.gif
  • gość 2017.03.16 [17:47]
    gość 2017.03.14 [14:05]
    na kawkę raczej wolisz od razu na lody.. wieśniara faceta czymś zauroczyła a co Ty mozesz mu dać? oprócz tyłka na pierwszej randce? usmiech.gif .. Ogólnie jest głośno teraz O Polce której ciemnoskórzy pocieli twarz i złamali nos usmiech.gif .. a ubrana była jak szmata prawie majtki widać.. tez lubi ciemniksórych polska dupodajka.. Ogólnie Ten temak służy szkalowaniu Polaków smutas.gif A redakcja na to pozwala , niech zawijaja manaty i wypad z Polski
  • gość 2017.03.16 [17:54]
    Zadarte nosy sa okropne. Tylko sie cos tam pojawi, jakas niespodzianka i od razu wszyscy widza zawartosc.
  • gość 2017.03.16 [18:09]
    Pewnie nie bylas ,dalej jak za swoja miedza.Polacy sa cudowni,pod kazdym wzgledem.Mysle,ze temat zalozyla brudna kobita,co szuka czyscioszka.
  • gośćAlicja 2017.03.16 [18:23]
    Polscy faceci sa niechlijami,brudasami.Nie posiadaja jakiegokolwiek poczucia humoru. Prostacy.Wiejski chlop to juz makabra. Nie uznawaja jakichkolwiek kosmetykow.Wstretne smutasy.dziwolagi.. I sa brzydcy..Niestety to prawda...Dla nich nowosci z nowych srodkow pielegnqacyjnych to temat absolutnie niepotrzebny. Smierdza potem, nie wspomne o zmianie bielizny. Rozwarzajac sfere duchowa to kiep bez polotu, ..Nie potrafia zafascynowac kobiete, czy to wygladem , czy elegancja czy intelektem...Wystarczy uwaznie przygladac sie ludziom w wiekszych skupiskach...: dworce . autobusy dalekobiezne, pociagi ..kroluje tylko czern , szarosc, i ponuractwo...A samo zycie ze stereotypem, gburem.. to czarna rozpacz....Takich mamy "mezczyzn" w Polsce.... Kobiety natomiast sa zaniedbane...tylko corne, szare i standart....ulepszona wersja islamskich burek...
  • gośćAlicja 2017.03.16 [18:30]
    Polscy faceci sa niechlijami,brudasami.Nie posiadaja jakiegokolwiek poczucia humoru. Prostacy.Wiejski chlop to juz makabra. Nie uznawaja jakichkolwiek kosmetykow.Wstretne smutasy.dziwolagi.. I sa brzydcy..Niestety to prawda...Dla nich nowosci z nowych srodkow pielegnqacyjnych to temat absolutnie niepotrzebny. Smierdza potem, nie wspomne o zmianie bielizny. Rozwarzajac sfere duchowa to kiep bez polotu, ..Nie potrafia zafascynowac kobiete, czy to wygladem , czy elegancja czy intelektem...Wystarczy uwaznie przygladac sie ludziom w wiekszych skupiskach...: dworce . autobusy dalekobiezne, pociagi ..kroluje tylko czern , szarosc, i ponuractwo...A samo zycie ze stereotypem, gburem.. to czarna rozpacz....Takich mamy "mezczyzn" w Polsce.... Kobiety natomiast sa zaniedbane...tylko corne, szare i standart....ulepszona wersja islamskich burek...
  • Miły człowiek 2017.03.16 [21:17]
    Faceci nie są brzydcy. To wy kobiety macie nasrane we łbie
  • Miły człowiek 2017.03.16 [21:20]
    Polscy faceci nie są brzydcy. To wy kobiety macie n#####e we łbie
  • gość 2017.03.16 [21:32]
    Piekni i modni niemieccy mezczyzni polecam content://media/external/file/81026
  • gość 2017.03.16 [21:34]
    Piekni imodni niemieccy mezczyzni polecam http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/ 84262.jpg
  • gość Quasimoto 2017.03.16 [22:44]
    Niestety . Nie oszukujmy sie . Jesli tak kobiety piszą to musi być chociaż polowe w tym prawdy ,jesli nie wiecej . Ja mam lustro w domu i widzę sie jak wyglądam i widzę innych facetów . Jesli idę ulica i zadna kobieta na mnie nie spojrzy to chyba o czymś świadczy . Nie da się nic zrobić . Można kapac sie we feromonach i innych pachnidlach i nic to nie pomoże . Ta pisanina nie jest potrzebna .bo każdy wie o co chodzi.
  • gość 2017.03.17 [07:35]
    Na pocieszenie dodam że Anglicy też nie należą do przystojniaków ale ubrać się potrafią gustownie.
  • gość 2017.03.17 [08:58]
    przecież kretynki które szkalują tutaj polaków to porzucone kozice zamiast zyc dalej to zala sie na forume.. Poolak zostawił bo znalazł lepszą Polkę usmiech.gif ciekawsza i w ogóle a te "kobiety" nie mogą tego znieść i kazdego obywatela tego kraju do jednego wora walą.. Spadajcie stąd zamiast sie zalic oszczedźcie komus z tego kraju poznania takiej frustratki smutas.gif zalosnej
  • Twarda babka 2017.03.17 [09:28]
    Co to za pytanie? Jeżeli chodzi o związek to wygląd ma najmniejsze znaczenie.
  • gość facet 2017.03.17 [11:34]
    Nie piszcie ze kobiety tylo maja takie zdanie . Jestem facetem i mysle tak samo jak te kobiety . Polacy to smierdziele i brzydale i nieuki . Ja zaliczam sie do brzydali .
  • gość Quasimoto 2017.03.17 [11:38]
    I tu sie zgadzam z dziewczynami . Chcecie moja fotke ?
  • gość Marzena 2017.03.17 [11:45]
    Naprawde. Gdy idę z kumpelka na podryw to nie ma odpowiedniego towaru,który byłby do chwytania . A przewija sie setki facetów ,wszyscy paszczury
  • gość 2017.03.17 [12:58]
    W. Tamtym roku bylam u koleżanki na weselu . A racji tego ze nie mam chłopaka poszlam sama . Nie zatanczylam ani razu mimo ze facetów bylo mnóstwo i nawet samotnych to nie bylo z kim zatańczyć a tym bardziej oka zawiesić . Wiesniaki i prostaki nie bylo z nimi o czym porozmawiać .
  • Kaśka1565 2017.03.17 [13:53]
    Głupie pytanie .....
  • gość 2017.03.17 [16:44]
    Jesli sa ladni chłopacy to dlaczego dziewczyny maja po 3 wibratory . Bo wibratory nie maja prysz c zatego ryja.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...