Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.04.08 [13:02]
    Rosjanki nie sa najładniejsze tylko najbardziej odpicowane, one z twarzy się od Polek nie różnią prawie niczym , no może poza jednym ze rosjanki mają zazwyczaj bardzo duże głowy polki mają dużo mniejsze
  • gość 2017.04.08 [13:08]
    Ze statystyk najładniejsze w Europie są norwezki litwinki i na trzecim miejscu polki , bo ktoś tam zrobił wyliczenie symetrii twarzy , rosjanki sa uznawane za ładne bo po pierwsze jest ich bardzo dużo 5 razy więcej niż Polek więc wybór jest większy , ale zauważyłam ze urodę rosjanek chwała głównie Stare dziady które sobie wyrwaly młoda ruską a Stary dziad nie ma za wielkich wymagań , dwa to ze rosjanki sobie głównie chwala araby które mówią ze S najpiękniejsze na świecie bo im popuscily szpary, polki też lecą na Arabów ale rosjanki nieporównywalnie dużo bardziej
  • gość 2017.04.08 [13:15]
    Wstyd mi za Polaków ze wyzywaja polki tym bardziej ze jeździłam trochę po świecie ze względu na pracę i jest wielu mężczyzn którym polki się podobają dużo bardziej niż rosjanki bo polki nie maluja się jak tanie szmaty ze aż tynk odpada tak jak w przypadku ukrainek czy rosjanek które jak się wymaluja to żywej skóry nie widać więc ciężko ocenić czy po zmyciu nie wyglądają jak kupa , właściwie na wschodzie króluje sztucznosc na maksa farbowane na platyne włosy bo w Rosji prawdziwe blond włosy to rzadkość , sztuczne cyce sztuczne napompowane usta kuse spódniczki , jak ktoś chce to niech się ożeni ze zmodyfikowanym plastikiem któremu już tylko chyba kości zostały prawdziwe albo i nie bo w Rosji można chirurgicznie wyciągnąć nogi o kilka centymetrów nie przez chorobę a z kaprysu
  • gość 2017.04.08 [13:25]
    Polacy się dzielą na dwa typy facetów : 95 % obrzydliwi 5 % tak ładni ze w wadnym innym kraju się takich nie znajdzie , w Niemczech jest inaczej 95 % dość ładnych i 5% brzydkich ale superladnych w niemczech nie ma
  • gość 2017.04.08 [13:36]
    Jak Krzysiek Ibisz jest brzydki , to pewnie jakiś pasztet obleśny tak twierdzi . .
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
  • gość 2017.04.08 [16:04]
    Najprzystojniejsi faceci na świecie to moim zdaniem Kolumbijczycy. Bruneci o ciemnej karnacji i ładnych oczach w ciemnej oprawie,niektorxy z lekkim zarostem,pachnący markowymi perfumami.
    Faceci jak z żurnali mody.
    W dodatku świetnie i gustownie się ubierają np.koszulka polo,lekka marynarka, pōłbuty lub pantofle taki trochę włoski styl .Jak byłam w USA u cioci to widziałam Kolumbijczykow.
    No i wysocy, bez brzucha piwnego jak panowie w Polsce.
    Nawet ciocia mowiła że wyglądają lepiej od Amerykanow.
  • gość 2017.04.08 [17:39]
    Nie wiem kto wymyślił ten temat, ale polskich facetów rodzą polskie kobiety, to te same geny i kółko się zamyka ...
  • gość 2017.04.09 [00:53]
    Lysy z Wroclawia - poludniowiec to nie znaczy od razu Arab. Wlosi,hiszpanie,chorwaci nie bija i nie kaza nosic burek. Sa cywilizowani jak wy a moze i nawet bardziej oczko.gif
  • gość 2017.04.09 [00:55]
    Ps. Polacy to niby nie zdradzaja ?hahaha dobre. Ile razy mi sie przystawial zonaty polak to nawet nie zlicze juz
  • gość 2017.04.09 [01:13]
    Zastanawia jedno przecież ci brzydcy faceci mają piękne matki polki, najpiękniejsze na świecie, podobno
  • Pitusia 2017.04.09 [08:44]
    Co wy to piszecie ludzie autorko chyba Holendra nie widziałaś... My Polacy jesteśmy urodziwi uwierzcie mi..pozatym każdy ma inne gust jednemu podoba się rudy innemu gruba, chemia to chemia,pozatym nie wygląd jest ważny ktoś może być piękny a mieć źle serce..
  • gość 2017.04.09 [18:49]
    Mi się wydaję że zadbani polscy mężczyźni są ładniejsi niż zadbane polki. Poza tym nienawidzę polek i upokarzam je przy każdej możliwej okazji. A to nadgodziny klepnę jakiejś k****ie, a to powiem, że źle posprzątane i ma zacząć jeszcze raz, czy obetnę pensję.
    Oprócz nękania pracownic lubię też sobie zamówić najtańszą k urwę, studentkę jakąś i pokazać jej kto tu rządzi, często w ogóle nie płacąc. Często płaczą... takie słabe... takie głupie... muzyka dla moich uszów.
  • gość 2017.04.09 [18:51]
    Mi się wydaję że zadbani polscy mężczyźni są ładniejsi niż zadbane polki. Poza tym nienawidzę polek i upokarzam je przy każdej możliwej okazji. A to nadgodziny klepnę jakiejś k****ie, a to powiem, że źle posprzątane i ma zacząć jeszcze raz, czy obetnę pensję.
    Oprócz nękania pracownic lubię też sobie zamówić najtańszą k urwę, studentkę jakąś i pokazać jej kto tu rządzi. często w ogóle nie płacąc. Często płaczą... takie słabe... takie głupie... muzyka dla moich uszów.
  • gość 2017.04.09 [18:53]
    Mi się wydaję że zadbani polscy mężczyźni są ładniejsi niż zadbane polki. Poza tym nienawidzę polek i upokarzam je przy każdej możliwej okazji. A to nadgodziny klepnę jakiejś k u rvvie, a to powiem, że źle posprzątane i ma zacząć jeszcze raz, czy obetnę pensję. Oprócz nękania pracownic lubię też sobie zamówić najtańszą k urvvę, studentkę jakąś i pokazać jej kto tu rządzi. często w ogóle nie płacąc. Często płaczą... takie słabe... takie głupie... muzyka dla moich uszów.
  • WalutowyInwestor 2017.04.09 [20:12]
    To nie prawda, polacy to najlepsi faceci!
  • gość 2017.04.10 [00:23]
    Do facetów twierdzących, że Włosi/Hiszpanie biją kobiety. Rusza właśnie proces Polaka, który wraz z kolegą, prawie zakatował swoją byłą żonę na śmierć. Nie dali rady, bo przerwała im policja. Wcześniej przez wiele lat znęcał się nad swoją żoną. W 2016 66 930 kobiet było ofiarami przemocy w rodzinie. To są ci wspaniali, honorowi Polacy ze wspaniałym charakterem? Wolne żarty.
  • gość 2017.04.10 [00:43]
    Człowiek ma charakter świni i wygląd hohola .
  • bailey305 2017.04.10 [01:15]
    nie do końcaoczko.gif znacie może aktora pamiętników z wampirów tego co grał stefana to Polak a jaki przystojny
    Fight for love
  • gość 2017.04.10 [09:04]
    Dobrze, że polscy faceci trzymaja szczupłą sylwetkę dłużej niż 25 rok życia pechowiec.gif Albo to to niewyćwiczone, cherlawe z kurzą klatą albo z bebzonem po kolana. Polski facet po 30tce to już ruina i dramat w jednym. Zadbanego, wysportowanego spotkać to jak trafić szóstkę w totka. I o ile przeciętna kobieta koło 30tki ma już za sobą ciążę i poród, co zawsze w mniejszym lub większym stopniu odbija się na wyglądzie, to facetów nic nie usprawiedliwia poza lenistwem i głupotą.
  • Bryha 2017.04.10 [10:43]
    no cóż... trzeba się cieszyć z tego co mamy, mogłybyśmy trafić gorzej smiech.gif
  • gość 2017.04.10 [11:18]
    Cyba sobie żartujesz. Większość polskich facetów nie zasługuje nawet na zaniedbane polskie kobiety. Zanim zaczniecie czegokolwiek wymagać, spójrzcie na wasze opasłe brzuchy, zapadnięte klary, wielkie cycki, fryzurę na uciekiniera z więzienia, ubrania jak u lumpa itp. Jak ktoś taki może mieć wymagania?
  • gość 2017.04.10 [11:22]
    Faceci sa podobni do piczki 40 latki .
  • gość 2017.04.10 [11:25]
    Ale po porodzie albo kilku .
  • gość 2017.04.10 [11:27]
    Rozcięcie brzucha i wyjecie noworodka ratuje kobieca paczkę od rozwleczenia i sflaczenia ogólnego rozwalenia .
  • gość 2017.04.10 [11:30]
    Jakie okropne sa narządy plciowe po porodzie . Jestem akuszerka od 30 lat i to co widziałam to cos okropnego .
  • gość 2017.04.10 [13:54]
    Polacy w większości sa brzydcy i nawet kolega Niemiec tak powiedział że Rosjanie są od Polaków ladniejsi bo są wyzysi i nie mają twarzy Ala księżyc
  • Faciu 2017.04.10 [14:07]
    To Polki są beznadziejne i brzydkie w dodatku mściwe, samolubne i mało rodzinne a o gotowaniu nie wspomnę. Lepiej się rozejrzeć na zach lub poł. od naszej granicy bo po wschodniej to jest to samo. Tam jest dużo fajnych i otwartych dziewczyn. Opinia potwierdzona faktami.
  • gość 2017.04.10 [14:34]
    A ty koleś co sobą reprezentujesz? Co potrafisz zrobić, żeby zasłużyć na gotowanie? Chcesz seksowną kobietę, a jak sam jesteś zbudowany? Masz szerokie ramiona, wąskie biodra, umięśnioną klatkę i kaloryfer na brzuchu? Na pewno nie, więc schowaj sobie swoje wymagania do kieszeni.
  • gość 2017.04.10 [17:42]
    A ja jestem brzydki jak piczka po 3 porodach .
  • Tarkawu 2017.04.10 [18:57]
    Chyba w Holandii nie byliście, ja to jak jestem w Polsce to nie umiem się napatrzeć Polskimi mężczyznami usmiech.gif naprawdę. Ale jedno pewnie wiecie facet musi mieć to coś usmiech.gif jak i kobieta. Czasem nie chodzi o wygląd.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...