Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.04.22 [10:46]
    Czy ktos mi zwali konika . Mam małego kiedys koledze wlozylem do dziurki od nosa . A on myślał ze ma katar .
  • gość 2017.04.22 [17:30]
    Śliczne nasze Polskie kobiety dziewczyny , naprawdę większość z was to piękne zgrabne kobiety , tylko mam drobną uwagę , mniej używajcie wulgarnych słów i nie pijcie tyle alkoholu i piwa . Bądźcie powabnymi kobietami w każdej sytuacji , może ujrzycie facetów polskich w lepszym świetle . Nie upodobniajcie się do nas i mniej noście spodni gdyż jakiegoś pięknego dna możecie zauważyć że coś wam wyrasta pomiędzy nogami . Bądźcie piękne a my brzydale.
  • gość 2017.04.22 [18:08]
    DO DO DO
    gość 2017.04.19 [08:31]
    To ja 0 : 57 mam studium 2 letnie , i to ja krytykuje ludzi po ZSZ ,z którymi nie ma o czym porozmawiać . A oni czuja sie najmądrzejsi ,wszechwiedzący ,gdy im mama w wieku przedszkolnym nauczy czegos do juz do śmierci . Będą chodzić co niedziele do kościoła mimo to ze tak w głębi duszy sa niewierzący , BETONY .
    HA HA HA
    Student któremu się wszystko należy
    Takie zarozumiałe wykształciuchy rządzą krajem
    i co Burdel wszędzie same afery i skazańcy.
    Niewykształcony człowiek jest niestety bardziej godny zaufania niż inżynier który uważa że po 5 latach mu się wszystko należy.
  • gość 2017.04.22 [18:10]
    DO DO DO
    To ja 0 : 57 mam studium 2 letnie , i to ja krytykuje ludzi po ZSZ ,z którymi nie ma o czym porozmawiać . A oni czuja sie najmądrzejsi ,wszechwiedzący ,gdy im mama w wieku przedszkolnym nauczy czegos do juz do śmierci . Będą chodzić co niedziele do kościoła mimo to ze tak w głębi duszy sa niewierzący , BETONY .
    HA HA HA
    Niewykształcony człowiek jest niestety bardziej godny zaufania niż inżynier który uważa że po 5 latach mu się wszystko należy.
  • gość 2017.04.22 [18:11]
    DO DO DO
    HA HA HA
  • gość paszczak pryszczaty 2017.04.22 [19:07]
    O to chodzi , o to chodzi .
  • gość 2017.04.22 [19:09]
    Super brzydale sa skazani na wieczne bicie konia .
  • gość 2017.04.22 [19:09]
    Mezczyzni wystarczy ze maja piekna dusze gdyby mieli piekne cialo byli by prawie jak Bog czyli ponad ludzmi
  • Łotr i trochę bawidamek 2017.04.22 [20:06]
    .
    edytowano 2017.04.25 [17:30]
  • Łotr i trochę bawidamek 2017.04.22 [20:09]
    .
    edytowano 2017.04.25 [17:31]
  • Łotr i trochę bawidamek 2017.04.22 [20:10]
    .
  • Łotr i trochę bawidamek 2017.04.22 [20:14]
    Uroda słowiańska jest specyficzna. Faceci w 100% wpisujący się w ten typ urody są zazwyczaj łysawi, niscy, mają szerokie karki i umieszczone głębiej oczy. Typowe słowianki nie są zresztą lepsze.
    Wydaje mi się, że problem polega raczej na tym, że Polacy ogólnie nie dbają o siebie i stąd często wrażenie, że są brzydcy. Dotyczy to zarówno facetów jak i kobiet. W przypadku facetów jest to bardziej widoczne, ale i kobiety nie są bez skazy. Nawet te które uchodzą za "zadbane" często nie dbają o czystość i higienę. Znam kilka całkiem atrakcyjnych, które włosy myją raz w tygodniu (a w pozostałe dni nie robią nic albo psikają włosy suchym szamponem), nie zmieniają bielizny codziennie albo zamiast prysznica wolą użyć chusteczki nawilżanej.
    Panowie oczywiście nie lepsi - nie dbają o siebie, bo to "pedalskie". Większość ma obgryzione lub nieprzycinane pazury, ale dziwią się, że kobiety nie chcą być takimi łapami dotykane.
    Kilka szybkich porad dla facetów:
    *Zadbajcie o dłonie i paznokcie.
    *Postarajcie się ładnie pachnieć (nie musi to być od razu drogi perfum, wystarczy dokładnie myć twarz, kark, włosy itp.).
    Załóżcie czyste ubrania w swoim rozmiarze (spodnie o dobrej długości, koszulę albo prostą bluzę w swoim faktycznym rozmiarze itp.). Warto pamiętać, że najprostsze ubranie bez zdobień i nadruków np. biała/czarna koszulka i proste granatowe jeansy i skromne buty to idealny sposób, żeby wyglądać dobrze.
    *Nikt nie każe Wam od razu kupować drogich kosmetyków, ale antyperspirant i pasta do zębów to absolutne minimum.
    I tyle na początek oczko.gif
  • Łotr i trochę bawidamek 2017.04.22 [20:15]
    .
  • gość 2017.04.22 [22:53]
    Stworca chcial miec na ziemi stworzenia piękne takie jak w niebie ,wiec stworzył kobietę , wydawalo sie malo doskonale wiec stworzył mężczyznę .
    xxxxx
    zawsze myślałem że najpierw mężczyznę i tak jest w biblii, ale dla dobra tematu ktoś zdecydował się napisać nieprawdę.
  • gość z 2017.04.23 [08:18]
    Facet nie ma być piękny tylko czysty schludnie ubrany i szanować kobiety ,facet pijany wulgarny nie powinien mieć styczności z kobieta .Takie moje zdanie na temat facetów .Jestem facetem ,jak widzę faceta bełkocącego do dziewczyny i nachalnie ja zaczepia idę jak taran i dostaje w mordę bez pytania . Jeżeli kobieta chce faceta chama jej sprawa ,są niestety i takie panie ,ja preferuje męskość z xx wieku ,czysty zdecydowany bez dodatków upiększających ,paznokcie zadbane czyli męski brutal w sprawach intymnych ,oczywiście bez przesady .
  • gość 2017.04.23 [09:00]
    Jest bardzo duzo facetow lysiejacych w Polsce i niestety to odbiera mocno urode , plus nadwaga; Sory, ale nadwaga u faceta swiadczy o totalnym zaniedbaniu i lenistwie.
  • gość 2017.04.24 [01:32]
    Polscy faceci są tacy brzydcy bo przeciętny Polak ze średnią pensją zarabia mniej niż turas na zasiłku w Berlinie.
  • gosc z 2017.04.24 [08:14]
    Narzekacie na nas totalnie tylko interesowało by mnie jakie kobiety nas tak degradują ,panie typu Kardaszian ,Doda ,piękne ,czy kobiety Korwin Piotrowska ,Magda Umer ,Magdalena Środa kture są mądre i tez maja swój wdzięk . Jeżeli szukacie faceta typu Wojewudzki ,Ibisz ,Maserak , takich raczej żądło spotkacie gdyż facet ma być opiekuńczy mądry ,i dobry w sypialni .dziewczyny co tak narzekacie na facetów ,uczcie się jak należy zachowywać się w intymnych sytuacjach nie róbcie z siebie zakonnic ,nie pijcie tyle wódki , nie przeklinacie gorzej od nas , jest piękna lecz zaczyna mówić i zuca mięsem odechciewa się patrzeć na was .Nie szukajcie w nas urody tylko mądrego i dobrego partnera i tak na przyszłość wychowujecie swoje dzieci płci męskiej ,
  • pine88 2017.04.24 [10:20]
    Ja jakoś nie trafiałam na brzydkich oczko.gif
  • julianne200 2017.04.24 [12:59]
    Zależy co się komu podoba.
    Mam dziś wieczorem w Soho spotkanie z kimś atrakcyjnym.
  • Gigi88 2017.04.24 [15:18]
    Co to ca głupoty?! Zupełnie się nie zgadzam, mam przystojnego męża i dwóch starszych braci i naprawdę nie rozumiem skąd te stwierdzenie... Polscy faceci są męscy i naprawdę wyglądają dobrze.
  • gość 2017.04.25 [13:12]
    Witam,
    Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, zajmie to parę minut, a dla mnie jest to mega ważne
    Z góry dziekuję
    https://www.ankietka.pl/ankieta/268996/stereo typy-kobiet.html
  • gość 2017.04.25 [13:17]
    Bardzo proszę o wypełnienie ankiety.
    Dla Ciebie to parę minut a dla mnie mega ważne
    z góry dziękuje
    https://www.ankietka.pl/ankieta/268996/stereo typy-kobiet.html
  • gość 2017.04.25 [16:53]
    Autorka i jej podobne codziennie sie maluja sa po operacjach plastycznych i czepiaja sie ludzi nie manekinow.
  • gość 2017.04.25 [18:05]
    Mój akurat jest bardzo przystojny, nawet się pochwalę. Wystarczy pominąć reklamę i zobaczycie mojego Polskiego Alvaro http://babblecase.com/WCe
  • gość 2017.04.25 [20:43]
    Gość 1:32
    Nie trzeba dużo zarabiać żeby dobrze wyglądać a co do Turków to na zasiłkach mało ich siedzi ,gustownie się ubierają i jeżdżą ładnymi samochodami . Z zasiłku na to nie zarobisz.
  • gość 2017.04.25 [21:37]
    Głupoty piszecie . Chlop to ryj .
  • gość Quasimoto 2017.04.25 [21:44]
    pine 88 . Chcesz mnie widzieć .
  • gość 2017.04.26 [05:06]
    Co za paplanina!! Przeczytalam pare wypowiedzi I jakie to smutne tak krytykowac!! Jest duzo przystojnych polakow I polek. Wg mnie faceci powinni wiecej zadbac o swoj wyglad. Polacy nie Sa narodem wymieszanym to moze wpuscic wiecej emigrantow

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...