Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.01.27 [07:42]
    a takie kretynki jak ty skąd sie biorą skoro już jestesmy ze sobą szczerzy?
  • gość 2017.01.27 [07:44]
    a tak serio faceci są brzydcy bo nie są ci potrzebni.
    popyt podaż.
    ty jestes lesbą i żydówą to ci faceci do niczego nie potrzebni dlatego ci sie nie podobają
  • gość 2017.01.27 [07:46]
    czy ta odpowiedź cie satysfakcjonuje czy dalej będziesz chodziła po galerii handlowej po sklepach z rzeczami któych nie potrzebujesz i składała zażalenia że ci sie asortyment nie podoba?
  • gość 2017.01.27 [07:50]
    no dobra o dam ci alternatywne wytłumaczenie.
    otóż jakoś tak około 1984 abo 6 miała miejsce katastrofa w czarnobylu.
    wiały potężne wiatry ze wschodu akurat prze przypadek i wszystko poszło w naszą strone.
    baby akurat miały zatkane usta bo każda jedna była w trakcie sakralnego obciąganka swojemu ideałowi ale niestetety faceci oddychali dosyć intensynie.. zaczeli mutować zamieniając sie w obrzydliwe mutanty popromienne
  • gość 2017.01.27 [07:53]
    iwan zastosował taktyke spalonej ziemi. tera w ruskiej telewizji polsza jako forpoczta uni europejskiej przedstaiana jest jako koczownicze tereny zielonych troli i trzeba szykowac sie do kolejnej wielkiej wojny ojczyźnianej
  • gość 2017.01.27 [07:54]
    czy to wyjaśnienie zaspokaja twoją ciekawość?
    na pewno chodzi ci o odpowiedź?
  • gość 2017.01.27 [07:55]
    bedziesz drążyła zagadnienie niczym lesbijsko zydowski sherloch holmes az winowajcy nie trafią w ręce scotlandyardu?
  • gość 2017.01.27 [07:59]
    chcesz jeszcze jedno wyjaśnienie?
    wieksośc prawdziwych męzczyzn zgineła we wrześniu 1939 reszta zajmoała sie gazowaniem żydów w polskich obozach koncentracyjnych. pomijając frenologiczne zależości między cechami charekteru a ygladem to nałykali sie tam cylonu b i tera sa brzydcy.
    pasuje?
    czy jeszcze jedna?
  • gość 2017.01.27 [08:02]
    nie?
    to życze szczęścia na tropikalnych plażach albo frncuskich rivierach.
  • gość 2017.01.27 [08:39]
    JAK CI SIĘ POLAK NIE PODOBA TO WEŹ SE MURZYNA
  • gość 2017.01.27 [08:51]
    zmyj makijaż i pozbądź się wszystkich dodatków i dopiero oceniaj
  • gość 2017.01.27 [08:57]
    Za to polskie baby piękności z koziej wólki : długie kartoflane nosy,cycki wielkości pomarańczy, namalowane brwi,płaskie d... i brak bioder. Już murzynki są bardziej kobiece niż wy.
  • gość 2017.01.27 [14:20]
    Ohoho prawiki mają wściekliznę smiech.gif
  • gość 2017.01.27 [16:59]
    gość dziś [14:20]
    Poki co to feminazistki obrazaja mezczyzn i psuja relacje normalnych kobiet z nimi.
  • Marta YV 2017.01.27 [20:40]
    Bo o siebie nie dbają... Mój kiedyś też podchodził do swojego dbania o siebie "na luzie" że tak napiszę. Ale w końcu za siebie się wziął. Zaczął ćwiczyć. Do tego zaczął stosowac largomass. Dzisiaj to nie ten sam człowiek i pod względem charakteru i nabrał też większej pewności siebie
  • gość 2017.01.27 [20:44]
    Marta YV dziś [20:40]
    spadaj z reklamą largomass to jest syff
  • gość_Jakub1 2017.01.28 [00:02]
    Temat powinien brzmieć: "Dlaczego Polskie kobiety są takie żałosne?". Dzisiejsze Polki są żałosne i bezczelne. Myślą, że są nie wiadomo kim. Poza tym są totalnie naiwne! Widzą na filmach np. przystojnych aktorów Włochów i myślą, że wszyscy Włosi to eleganckie przystojniaki! I narzekają, że czemu Polacy brzydcy. Hahaha. Kobiety jesteście naiwne do sześcianu.
  • gość 2017.01.28 [00:15]
    Ja jestem dziewczyna i stwierdzam ze to powielane bzdury. Widuje przystojnych mezczyzn ktorzy sami chyba nie zdaja sobie sprawy ze swojej ujmujacej urody. A widzialam niejednego faceta obcokrajowca tak wypacykowanego ze az niesmacznie sie robi. Toz to zniewiesciale i aseksualne.. Co nie oznacza ze u nas nie ma wcale cudacznych umalowanych strojnisiow smiech.gif
  • gość 2017.01.28 [00:24]
    A nie uzywam w ogole makijazu gdyz mam dziewczeca urode. Teraz to nieraz mezczezni uzywaja wiecej kosmetykow od kobiet
  • gość 2017.01.28 [01:46]
    W makijazu lekkim,delikatnym nie ma nic zlego,
    Faceci tez uzywaja kosmetykow:kremow po goleniu,robia cialo na silowni,a i czesto biora odzywki by byc bardziej zbudowanym,przeciez to nie jest naturalne,jak go natura stworzyla!!
    Po co goli brode ?! przeciez to sama natura! uzywaja zele do wlosow ,kremy ,gola klate...czasmi i chodza na solarium...
  • gośću 2017.01.28 [05:52]
    Piękna się znalazła . A kyszszsz mi stąd głupia babo.
  • Barrranek 2017.01.28 [06:06]
    Jak dla mnie Polacy są po prostu trochę niezadbani. Pojechałam na wymianę kiedyś do Niemiec i rodowici z wyglądu Niemcy z reguły byli przystojni, nawet ci starsi. Już pal licho w sumie geny itp. ale jakbym miała opisać Niemców to przede wszystkim powiedziałabym, że są ZADBANI. I to mi się najbardziej rzucało w oczy. Młodzi mężczyźni zawsze ubrani w dopasowane do ich sylwetki ubrania, od razu widać, lepszej jakości, włosy konkretnie przystrzyżone i ogólnie zadbane, wszystko w ich wyglądzie miało ręce i nogi. Po prostu byli bardziej eleganccy i wyglądali dojrzalej. To było świetne, jak Niemcy łączą elegancję z wyglądem codziennym - niby nic szczególnego a naprawdę pozostawili mnie z dobrym wrażeniem. Dla porównania: typowy Polak z mojej obserwacji w wieku 20-27 lat zazwyczaj nosi zwykłe dżinsy, t-shirt (często z nadrukiem), na to bluza z kapturem i tzw. sneakersy bądź trampki czy inne Adidasy. Niemcy jakich spotkałam nosili dopasowane dżinsy, schludny, skromny sweter wkładany przez głowę, czasem wybijał się jakiś kołnierz koszuli (ale to nie była reguła akurat), buty niby sportowe ale jednak skromne wizualnie, takie neutralne.
    Starsi Niemcy bardzo podobnie (za wyjątkiem sportowego obuwia), ładnie ogoleni, szkła okularów zawsze wyczyszczone, ubiór skromny ale to jak najbardziej na plus.
    Wydaje mi się, że tak jest dlatego, że Polacy dalej mają zakodowane w głowach, że wyglądać elegancko jest równe wyglądać: "pedalsko". A to jest wielki błąd. Elegancja i schludność przejawiająca się chociaż minimalnie naprawdę pomaga, wyglądacie wtedy bardziej męsko, nie musicie być przystojniakami z okładek gazet "Men's Health"; wystarczy, że będziecie zadbani, wyglądać czysto, schludnie i skromnie. Dla mnie akurat mężczyzna nie musi być przystojny żebym się nim zainteresowała, z wyglądu ważne, aby po prostu o siebie dbał.
    Jestem w związku ponad 3,5 roku. Nieświadomie od jego początku styl mojego chłopaka uległ znacznej poprawie. Wiadomo, zaczęłam z nim jeździć na zakupy, zaczął mierzyć rzeczy, o których nie myślał nawet żeby założyć bo nie widział takiej potrzeby, teraz sam podświadomie kupuje takie ubrania a nie inne. Kiedyś nosił np. zwykłe kurtki podczas zimy, teraz - eleganckie płaszcze. Spodnie zawsze szerokie, dżinsy, w sumie pierwsze lepsze z jakiegoś Croppa czy czegoś podobnego. Teraz - dopasowane (nie mylić z rurkami, rurki u faceta to zło), nie tylko dżinsy ale też i z innego materiału, znajdą się nawet jakieś bordowe, beżowe, granatowe... Włosy zawsze ścięte bez żadnego kształtu, teraz go mają, regularnie odwiedza fryzjera gdy widzi taką potrzebę, czyli gdy odrosną i stają się nieestetyczne. Teoretycznie nic wielkiego, wystarczyło zainteresować się innym krojem, spróbować czegoś nowego ale skromnego a efekt jest od razu lepszy. Moje koleżanki, rodzina, zarówno z mojej strony jak i z jego też zauważają zmianę na plus i mój chłopak słyszy dużo komplementów na temat swojego wyglądu. Wygląda dojrzalej i męsko a wcale nie wydaje na to więcej pieniędzy co wcześniej, po prostu zerwał z dziecinnym wyglądem. Jednak jego koledzy dalej pomimo iluśtam lat już na karku ubierają się jak gimnazjaliści, są często niedogoleni, spodnie opuszczone jakby mieli pampersa na tyłku, wiszą im tak, że połowa bielizny jest na widoku, do fryzjera pójdą raz na pół roku kiedy już im włosy nachodzą na kark, paznokcie mają jakieś brudne... Niby to są pierdoły ale naprawdę zmieniają postrzeganie kobiet na mężczyzn. Nie musicie pakować na siłowni i przeklinać genów, po prostu bądźcie czyści, schludni i ubierajcie się stosownie do wieku, bo wcale tak źle z wami nie jest jak uważacie.
    O niektórych kobietach też mogłabym powiedzieć parę gorzkich słów ale to już na inny raz. Wątek dotyczy mężczyzn i to na nich się tu skupiłam.
  • Barrranek 2017.01.28 [06:16]
    @Ubbe - jeździj do klubów i dziw się, że jakieś ameby na ciebie lecą. Btw to też o tobie to dobrze nie świadczy, że idziesz do łóżka z byle kim.
  • gość 2017.01.28 [07:41]
    im chodzi tylko o kase niemcy ta kase maja bo ue to inna forma rzeszy niemieskiej
  • gość 2017.01.28 [07:50]
    dzisiaj sobota zara wyruszam wydać oszczędności życia w markowych sklepach żeby zrobić przyjmnosc jakiejś kooorfie z forum kafetera
  • gość 2017.01.28 [07:57]
    potem bede japal trzy miesiące żeby oddać zarobki jakimś pedałom fryzjerom któzy będą mnie atakoali rozporkiem i czochrali po włosach. to forum to jedna wielka kampania reklamowa
  • gość 2017.01.28 [08:00]
    paradoks polega na tym że mnie taniej wyniesie sama kooorfa
  • gość 2017.01.28 [08:03]
    nie wstyd wam wy jepane zdziry a to czym sie zajmujecie?
    "tak już jest"?
    wy kooora nawet nie macie pojecia w osiągnieciu jakiego celu bierzecie udział.."taj już jest" wy pierolone szmaty jepane. powinni was kooorfy wieszac jak te dzifki kóe sie pieroliły z nimieckimi okupantami
  • gość 2017.01.28 [08:06]
    japana zaraza po marketingach i piarach.
    kooorfa sie kiedyś wkoooorfie to was cwele wyprostuje w szybkim efektywnym rajdzie po polsce
  • gość 2017.01.28 [08:11]
    handel kooorfa.
    to nie jet handel.
    w komunizmie nie ma handlu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...