Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• gość 2017.05.30 [02:23]
    Polscy faceci - przypatrzcie się twarzom Polek, jak często mają namalowane brwi , które wyglądają jakby narysowane czarnym mazakiem smiech.gif to jest dopiero wsiurstwo!!
  • gość 2017.05.30 [11:59]
    Polacy bardzo szybko łysieją i tyją bo już w okolicach 30tki mają łysienie plackowate i zakola oraz duże brzuchy a tzw.południowcy nawet w wieku 60 lat mają bujne fryzury,są szczupli i mocno owłosieni . Ciekawe dlaczego tak jest.
  • gość 2017.06.01 [01:57]
  • gość 2017.06.01 [03:25]
  • gość 2017.06.01 [06:23]
    W zasadzie do czego ma prowadzić ta dyskusja?
  • gość 2017.06.01 [23:41]
    Polki też są brzydkie i jakby nie tapeta to byscie nie były uważane za ładne wśród ciapatych. Zresztą Rumunki są o wiele ładniejsze nawet bez tapety zwanej po amerykańsku make up.
  • gość 2017.06.02 [00:49]
    gf
  • gość 2017.06.02 [04:59]
    komentarze są niewidoczne smiech.gif
  • love2love 2017.06.02 [15:21]
    Każde następne pokolenie jest świadome i bardziej zadbane. I wcale tak tragicznie u nas z urodą nie jest, najlepiej to widać po ludziach między 20-30 rokiem życia. Gorzej się sprawa ma, że starszym pokoleniem i facetami po 40 -stce takich rasowych przystojniaków to na palcach jednej ręki szukać. Faceci są po prostu zapuszczeni i zapracowani, te piwne brzuchy to niestety standard do tego tłusty włos i ta sama koszulka noszona przez tydzień. Mam wrażenie, że za ten marny obraz facetów w większości odpowiadają ich partnerki, nie mobilizują ich do uprawiania sportów, nie kupują fajnych modnych ubrań, bo przecież jeszcze zaraz zobaczy, że jest atrakcyjny i coś warty i go jeszcze jakaś p***a odbije, więc niech sobie żyje pod pantoflem w tej błogiej nieświadomości. Ja o swojego faceta dbam, lubię jak jest atrakcyjny i na niego kobiety na mieście spoglądają z zazdrością, czyste ubranie, fajne buty, seksowny perfum, a latem opalenizna. Chodził ubrany na sportowo teraz sam przekonany jest do marynarki i chętnie nosi. Sama przyjemność mieć takiego faceta u swego boku.
  • krimo09 2017.06.02 [15:53]
    Trudna sprawa...
    Życie jest wspaniałe!
  • gość 2017.06.03 [11:46]
    nie wiem jak inni faeci ale ja tam jestem zai...sty i na brak powodzenia nie narzekamsmiech.gif A że ciebie paszczurze nikt nie chciał twój problem usmiech.gif
  • gość 2017.06.03 [12:05]
    Nie są brzydcy - nie wszyscy. Jak ktoś przystojny to i tak se prooooocha a jak ktoś raszpla to pozostaje mu tylko wyzywanie heheheh.
  • gość 2017.06.03 [20:23]
  • gość 2017.06.05 [01:56]
    90% facetow w Pl to oblechy smutas.gif w Niemczech w lepszych dzielnicach ( bez ciapatych i Polakow) faceci wyglądają jak modele. Niezależnie czy 20 czy 50 letni. Wszyscy są wysocy,przystojni,piękne twarze, ładnie,schludnie ubrani,gustowni,usmiechnieci,ladne fryzury,no prostu jak z innej gliny
  • gość 2017.06.05 [21:42]
    Najlepsze są komentarze na Facebooku. Piękna, ślicznie wyglądasz itp. od koleżanek. A kobieta BMI ostro ponad 30, umalowana coś na wzór japońskiego zapaśnika sumo. Ubaw z komentarzy na 5 minut minimum.
    My nie jesteśmy brzydcy, poprostu się nie tapetujemy. A fotki które zamieszczacie po fejsach aż walą po oczach retuszem. 80% z kobiet nie pokazałaby sie publicznie bez tapety. Tak tak, jesteśmy brzydcy, ja o siebie dbam, wygolony, fryzura jest, a dres zakładam tylko by pobiegać lub gdy mam poprostu ochotę. Podobam się sam sobie i nie szukam wytapetowanej paniusi z doklejanymi rzęsami, raczej przeciętnej, skromnej, naturalnej kobiety.
  • gość 2017.06.05 [22:15]
    Nie uważam się za brzydkiego, dbam o siebie, biegam, nie mam wygórowanych wymagań, chciałbym poznać skromną naturalną kobietę a nie wytapetowaną paniusie z doklejanymi rzęsami. Jednak jestem skreślony w wieku 30 lat gdyż sam wychowuję syna, więc nie szukam, w sumie wygodnie mi. Sam posprzątam, ugotuje, upiorę i uprasuje, młodym też się zajmuję. Wszystko ogarnięte i zero marudzenia. A wy kobiety za dużo seriali oglądacie i romansideł czytacie, wykreowalyscie sobie obraz idealnego partnera jednak żaden nie jest wstanie temu sprostać. Czas zejść na ziemie, życie to nie bajka a uroda przeminie.
  • justride 2017.06.05 [22:35]
    A ja niedawno poznałam kilku Ukraińców i Białorusina, bo mój znajomy pracuje razem z nimi. I powiem Wam że jeden z nich zrobił na mnie takie wrażenie, że żaden Polak nigdy mi tak w głowie nie zawrócił. Nie chodzi mi o to, że mnie omamia czy komplementuje (praktycznie takie coś się nie dzieje) jest nienatarczywy, lekko zabiega o uwagę, do tego niesamowicie przystojny , zadbany, mówi już trochę po polsku. Reszta jego współziomków jest o niebo grzeczniejsza, bardziej uprzejma niż moi rodacy smutas.gif Polak to chce zmacać, a następnego dnia zapomina. Na długi czas przestałam interesować się facetami, ale takiego Ukraińca jak ten mój to bym brała!
    Polacy faktycznie szukają jakichś panienek z napompowanymi ustami i wykonturowaną twarzą. Nasi bracia ze wschodu są bardziej poczciwi, może lekko zacofani, ale na pewno przystojniejsi usmiech.gif
  • gość 2017.06.06 [20:50]
  • gość 2017.06.08 [22:58]
    justin bieber
  • gość 2017.06.09 [12:45]
    Są przystojni Polacy ale najczesciej ci których jedno z rodziców jest innej narodowości najczęsciej ojciec.
  • EroticKing 2017.06.09 [12:50]
    Nie zgadzamy się ze stwierdzeniem z tematu. Polscy faceci górą. usmiech.gif
    Pozdrawiam Erotic King
  • EroticKing 2017.06.09 [12:51]
    Nie zgadzamy się ze stwierdzeniem z tematu. Polscy faceci górą! usmiech.gif
    Pozdrawiam Erotic King
  • Evellyn 2017.06.09 [15:25]
    Generalnie nie zgadzam się z założeniem tego pytania. Nie jest aż tak źle. Są różni, no może szału nie ma, ale zawsze idzie coś znaleźć. Najtrudniej dobrać taki "zestaw", żeby było super i na zewnątrz i w środku. Ale o ile wiem, faceci narzekają na to samo. Niestety rzeczywistość jest taka, że do wielkiej rzadkości należy by ktoś był obdarzony jednocześnie prezencją, intelektem, sylwetką, dobrocią, itd. Takich to raczej ze świecą szukać, bo pewnie są już wyłapani smutas.gif
  • Cypionat 2017.06.11 [18:25]
    Temat śmiech na sali. A co taka poleczka sobą prezentuje? Roszczeniowa i puszczalska księżniczka, która myśli, że wszystko ma się kręcić wokół niej i wszystko jej się należy, a facet to nie człowiek tylko bankomat. One myślą, że są jakieś cudowne, kiedy tak naprawdę na skalę światową a nawet europejską są mocno przeciętne. Zdarzy się czasem jakaś ładniejsza, ale to bardzo rzadko. Najczęściej bez wyrazu, jakieś mysie blondy czy inne bezpłciowe twory, a mniemanie toto ma o sobie, oj ma. Szkoda tylko, że bez pokrycia w rzeczywistości. Mit o urodzie poleczek jest dlatego, że obcokrajowcy odwiedzający PL mają łatwe ******ie po prostu, a po drugie polskie janusze chcą się też dowartościować i na każdym korku powtarzają, że poleczki niby piękne, a guzik prawda. Wymagania kobiety u nas mają z kosmosu, a same oferują... no w zasadzie to nic. Janusze, gdybyście wychylili nos za granicę kraju, to wiedzielibyście, że jest mnóstwo o wiele piękniejszych kobiet - choćby Włoszki, Hiszpanki czy Greczynki - moim zdaniem pierwsza liga w Europie. Piękne, zgrabne, a już na pewno nie tak roszczeniowe i puszczalskie jak poleczki.
    Co do facetów, to po prostu niektórzy rzeczywiście są niezbyt zadbani, ale naprawdę rzadko z którym jest już tak źle, żeby mówić, że jakiś mega brzydal. Ja np. twarzy modela może nie mam, ale kupę lat już trenuję na siłowni, można rzec, że jestem znacznie lepiej niż dobrze zbudowany, ogólnie dbam o siebie i u nas daje to niewiele. W PL to naprawdę ciężko z jakąś dziewczyną choćby głupią gadkę o pogodzie nawiązać. Poleczka to wiecznie gęba skwaszona, gbur, wzrok ala ''nawet do mnie nie pochodź, co ty sobie myślisz''. Natomiast za granicą (czy to na wschodzie czy na zachodzie byłem) to te kobiety jakieś zupełnie inne, uśmiechnięte, rozmowne, nie patrzą z góry na człowieka. Więc po prostu poleczki, pogódźcie się z tym, że jeśli nie zmieni się wasza mentalność i zachowanie, to i faceci nie zaczną się zmieniać (czyt. dbać o siebie bardziej) bo nie ma dla kogo.
  • gość 2017.06.11 [22:29]
    Na twarz my faceci niestety wpływu nie mamy i jest to tylko w rękach Boga ale sylwetkę można wypracować biegając i ćwicząc. Ja też nie mam twarzy modela w dodatku jestem łysy ale nadwagi nie mam i jestem wysoki bo mam 195 cm ale kobiety lubią wysokich a czy łysy czy owłosiony to kwestia gustu.
  • gość 2017.06.11 [22:37]
    Trochę na inny temat, ale widzę, że w Pl duże branie maja Polki, które mają doklejone rzęsy, mocno pociągnięte na grubo dorysowane czarne brwi. Czy większości polskim facetom naprawdę podoba się taka sztuczność ?
  • gość 2017.06.11 [22:57]
    chyba prostakom spod bloku
  • SlodkaPaskuda 2017.06.12 [11:46]
    wcale nie są brzydcy, uważam że są całkiem przystojni.
  • gość 2017.06.12 [11:56]
    głupi temat; to zależy głównie od wieku, wykonywanej pracy, etc. generalizacja że polak=brzydal jest co najmniej nie taktem jezyk.gif młodzi polacy są coraz bardziej zadbani i modnie ubrani, często widuję w bydgoszczy naprawdę przystojnych chłopaków usmiech.gif
  • gość 2017.06.13 [00:03]
    Wloszki nie są puszczalskie ? Kawał roku widac ze jakiś debil to pisał

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...