Odpowiedz na ten temat

dlaczego polscy faceci są tacy brzydcy?

• Szalalalalalalalala 2017.01.29 [18:42]
    Śmieszą mnie buraczane polaczki które mówią ze polki nie sa piękne istnieje taką strona gdzie ocenia się kobiety z całego świata na podstawie zdjęcia i dopiero po ocenie pokazuje się z jakiego kraju jest ta kobieta i ranking wygląda następującą : 1.Norwegia , 2. Litwa , 3,Polska A np takie ukrainki sa w czarnej d***e za nami ... to pokazuje jaka rolę gra narodowość ze ludzie którzy jej nie znają szczerze oceniają urode
  • Wielka znaczyni 2017.01.29 [18:48]
    Boże jak mnie śmieszą jęki urazonych Polaków ze polki też nie sa piękne hahahahaha istnieje taką strona gdzie ocenia się zdjęcia kobiet z całego świata a cały myk polega na tym ze narodowość się wyświetla dopiero po nadaniu oceny kobiecie , więc oceny są szczere a nie według sympatii i ranking podium wygląda tak : 1 . NORWEGIA , 2. LITWA , 3.POLSKA A mówi się ze to rosjanki sa takie piękne a to gowno prawda , ludzie najczęściej oceniają urodę pod względem sympatii politycznych a nie prawdy , tak samo jest jak postawić ładna polke koło średniej rosjanki to Polak oceni rosjanke lepiej bo jest poprostu egzotyczna
  • gość 2017.01.29 [21:14]
    Mówie za dużo turecko/kolumbijskich seriali z przystojniakami którzy by was patykiem nie tkneli zresztą tamtejsze kobiety przynajmniej mają wszystko na miejscu i tyłek jest i piersi i małe noski a nie jak polki długie lub kartoflane kichawy.
  • gość 2017.01.30 [06:01]
    Polacy mają większe kichawy baranie I tak się składa ze latynosi lecą na slowianki jak muchy na gowno i o swoich mówią ze paskudne , jasna uroda jest porzadana w krajach latynoskich za to biali nie za bardzo lecą na ciemne
  • gość 2017.01.30 [06:10]
    Śmieszą mnie polaczki którzy chcą udowadniać że polki są brzydkie , tylko ze polki mają trzecie miejsce po norwezkach i litwinkach pod względem urody a Polacy przed ostatnie przed brytolami , więc dysproporcja w urodzie jest ogromna w naszym kraju ps . Te twoje latynoski przed operacjami miały wielki plaskaty nochal rozrosniety na boki , nie porównuj całkowicie pooperowanych bab ktore maja zoperowane doslownie wszystko do kobiet bez operacji
  • gość 2017.01.30 [06:15]
    Eenaprawdę piękni to są tylko Szwedzi i Szwedki.
  • gość 2017.01.30 [06:19]
    Nie tyle brzydcy co chamscy , chca zeby kobiety płaciły za siebie jak feministki tym samym chcąc żeby to one pracowały gotowaly i jeszcze chodziły do pracy a on ma być tylko (watpliwa) ozdobka do życia , byłam w związku z ukraincem i to pieprzenie ze oni sa tacy macho to Polacy sobie tak wmawiają żeby sobie ulżyć , mój umiał nawet gotować sprzątać nigdy źle się do kobiety nie odezwał nie przeklinal , nie to co polscy zasrani książęta którzy uważają podłe i seksistowskie zarty za coś fajnego , nawet ukrainki mają Polaków za buractwo cukrowe tylko ze Polak daje lepszy start od ukrainca
  • gość 2017.01.30 [06:59]
    ja na przykład jestem brzydki po mamusi usmiech.gif
  • gość 2017.01.30 [07:36]
    To fakt. Duzo jest moze i ładnych ale niskich, mam 172 cm i mimo, ze nie jestem super wysoka ciezko mi bylo znalezc kogos pow.180 cm. Nie mowiac o gabarytach, 172 cm 63 kg rozm.38, a wokol same siurki.
    Na szczescie jestem 10 lat po slubie i mam naprawde przystojnego faceta, 190 cm brunet, (z charakterem na minus), no i przy takim czuje sie dobrze, szpilka wchodzi w gre, moge sie poczyc drobna.
    Zawsze podobali mi sie Amerykanie, dbaja o siebie a Amerykanki, coz te sa szersze niz wyzsze.
  • gość 2017.01.30 [09:49]
    Najladniejsi faceci to germanie , np niemcy sa boscy i Holendrzy , Słowianie mają przesna urodę kobietom to pasuje facetom nie
  • gość 2017.01.30 [09:56]
    Niemcy Boscy ? Bez przesady .. Anglicy są dużo przystojniejsi od NIemców
    typowy Niemiec wygląda jak psychol , żołnierz wermachtu
    http://bi.gazeta.pl/im/74/2e/12/z19062900Q ,Bastian-Schweinsteiger-i-nazistowska-figurka.jpg
  • gość 2017.01.30 [09:59]
  • gość 2017.01.30 [11:54]
    Napiszę wam tak, skoro widzę sporo dziewczyn obiektywnie brzydszych od siebie(a jestem facetem) to chyba nie jest z wami tak idealnie?
    Mam tu na myśli - duży nos, bywa że haczykowaty, no i uszy, tak próbowane być przysłonięte przez włosy, duże i odstające. W ogóle proporcje na twarzy, a to dziwny podbródek, "wiedźmowate" kształty, głęboko osadzone oczy w oczodołach
    Figura typu kołek. Małe kobiety bez wcięcia i zarysowanych kształtów, albo okrągłe kluchy- na twarzy i w pasie. Dalej, tona tapety próbująca zamarkować trądzik czy inny syf na twarzy też często.
    Nie mam wyidealizowanego obrazu na podstawie celebrytek czy okładek z pisemek tylko patrzę na około siebie, na szarę zwykłe Polki.
  • rotarka 2017.01.30 [12:02]
    Są też przystojni ;p
  • gość 2017.01.30 [12:03]
    Ale Wy serio uważacie, że wygląd jest ważniejszy od charakteru?
  • gość 2017.01.30 [12:32]
    Tylko ze mimo wszystko i tak polki zostały ocenione jako 3 na świecie pod względem urody a Polacy mają najgorsze miejsce na spole z Rosjanami , a te polaczki które się oceniają wysoko i mówią : jestem ładniejszy od większości Polek mają , sa poprostu ladni tylko w Polsce a do Szwedów czy Włochów nie mają startu nawet
  • gość 2017.01.30 [12:34]
    Ps pracuje w niemczech i Niemiec włoskiego pochodzenia powiedział że polki mu się podobają ale polscy są oblesni i na zakładzie maja tylko jednego ładnego o dziwo drugi Włoch z Niemiec powiedział dokładnie to samo
  • gość 2017.01.30 [12:35]
    przez kogo zostały ocenione 3 na świecie ? Wenezuelki zdobyły 10 razy tytuł Miss świata , Polki tylko raz i było to w latach 80-tych
    To wystarczy za podsumowanie
  • gość 2017.01.30 [12:40]
    Hahaha to żadne podsumowanie właśnie bo to tylko miss , a Polki zajęły 3 miejsce za norwezkami i litwinkami w konkursie zdjeviowym gdzie były oceniane normalne polki a nie miss i co żal d**e ściska ?hahaha
  • gość 2017.01.30 [12:43]
    Ciężko tak oceniać, bo można dobrać ładniejsze kobiety z kraju A i brzydsze z kraju B. Tak dużo jest tu zmiennych, że naprawdę ciężko. Ocenianie narodu na podstawie kilkunastu nawet zdjęć to gruba przesada.
  • gość 2017.01.30 [13:53]
    może i polki są ładne ale co z tego jak są szmatami?
  • gość 2017.01.30 [14:00]
    Szmaty ? Tylko ze polki mają najniższą ilość partnerów seksualnych w Europie , rosjanki czy ukrainki mają dużo więcej partnerów niż Polki w życiu statystycznie , ale oczywiście najlepiej obsmarowywac polki bo jedna na która miałeś chrapkę się puściła a teraz żale do wszystkich
  • gość 2017.01.30 [14:17]
    Nie uważam, żeby polscy faceci byli brzydcy. Często są po prostu zaniedbani. Widzę to po mężach moich niektórych koleżanek z pracy. Otyli, łysiejący, z dziurawymi zębami lub w ogóle bez zębów na przedzie, z brudem za paznokciami, do tego ubrani jakby żyli w latach 90-tych zeszłego wieku. Ale co ciekawe ich kobiety też niezbyt mocno dbają o siebie, tak więc dlaczego taki facet miałby się zmieniać. Faceci, z którymi do tej pory byłam zawsze o siebie dbali i o każdym mogę powiedzieć, że był przystojny. No ale też nieskromnie napiszę, że ja też umiem o siebie zadbać, dlatego przyciągam tych atrakcyjniejszych. Tak mi się przynajmniej wydaje.
  • gość 2017.01.30 [14:40]
    No serio jesteś nieskromna i to mocno , jesteś zadbana a nie piękna a to jest różnica , serio ludzie nie potrafią pojąć ze skromność dodaje uroku ? Ja wiem że trzeba być w dzieijszych czasach pewnym sb i wogole ale nie trawię samochwalstwa
  • gość 2017.01.30 [18:19]
    Do osoby wyżej - to nie samochwalstwo, tylko stwierdzenie pewnego faktu. Osoby atrakcyjne przyciągają do siebie również atrakcyjne osoby. Jeśli facet fleja, to raczej żadna ładna dziewczyna na takiego nie poleci. Poza tym co to znaczy brzydki facet? Dla mnie takie pojęcie jest bardzo względne. Facet wystarczy żeby był zadbany, czysty i schludnie ubrany i choćby był naprawdę brzydalem, to jak ma fajny charakter i odpowiednie podejście do kobiet, to zdobędzie niejedną ładną niewiastę.
  • gość 2017.01.30 [18:25]
    gość dziś [18:19]
    bzdura żadną nie zdobędzie bo każda chce ciacha z wyglądu
  • gość 2017.01.30 [22:03]
    Ale ból d**y u facetów xDDD
  • I tyle 2017.01.30 [22:22]
    My jesteśmy brzydcy , a wy puste
  • gość 2017.01.30 [22:41]
    Nieważne że brzydki, ważne żeby miał portfel gruby i w rozporku grubo. Reszta to detale
  • gość 2017.01.30 [22:49]
    Faceci w srednim wieku i starsi genaralnie nie dbają o siebie.Pewnie dlatego że nikt od nich tego nie wymaga.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...