Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badziakunta

DLACZEGO POLSCY MĘŻCZYŹNI NIE SĄ PRZYSTOJNI?

Polecane posty

Gość badziakunta

Dlaczego większość polskich mężczyzn to krótko mówiąc brzydale albo szaraki/przeciętniaki? Młodzieńcy zabiegający o moje względy, wyglądają okropnie! W liceum zalecał się do mnie taki jeden, kawał chłopa ze zwierzęcymi zębami i niedbający o higienę. Brr! Musiałam co chwilę zmieniać ławkę, byle tylko z nim nie siedzieć, taki był natarczywy. W międzyczasie na kilku forach dyskusyjnych, na których się udzielałam, pisało do mnie prywatne wiadomości paru facetów, bo zainteresowała ich moja osoba i chcieli się o mnie dowiedzieć czegoś więcej. W momencie, gdy pokazywali mi swoje zdjęcia, czułam rozczarowanie i kończyłam korespondencję. Żaden nie był w moim typie! Teraz ciągle czegoś ode mnie chce jeden znajomy z uczelni, jest tak bezczelny że potrafi do mnie wydzwaniać nawet po 23:00! Oczywiście nie odbieram, nie odpisuję, ale on najwyraźniej nie potrafi pogodzić się z porażką. Niski, z sianem na głowie, brzydkim głosem, wielkim nosem (xD), w przydużych ciuchach. Porażka. A ja naprawdę o siebie dbam, wyglądam całkiem przyzwoicie i myślę, że zasługuję na coś lepszego! Tak szczerze mówiąc, to patrząc po ludziach gdzieś w mieście, trudno dostrzec przystojnych chłopaków, albo przynajmniej takich o ładnej twarzy. Przeważają brzydale! Dziewczyny, czy wy też odnosicie takie wrażenie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
a ty jesteś supermodelką jak miranda Kerr ? Jak wyglądasz . ? Jestes ładniejsza od Kate Upton ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Nie jestem modelką, ale naprawdę bardzo się staram dobrze wyglądać. Chcesz powiedzieć, że nie będąc superpięknością (ale za to jestem szczupła, zadbana, dobrze ubrana i umalowana) mogę liczyć jedynie na brzydali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie swojej matki
cos w polaku musiala widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The one baby
Bo zwykle o siebie nie dbaja. A jesli juz, to 'dbanie' sprowadza sie do pompowania miesni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaaaaaaa
ja tez tak mysle...ciezko znalesc ladnego chlopaka w polsce..maja takie anonimiczne twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem facet powinien dbać o siebie ale bez przesady. Na pierwszym miejscu facet powinien być szarmancki wobec kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Mój ideał: ciemne włosy, ciemne i duże oczy, jasna karnacja, szczupły i raczej wysoki. Przede wszystkim czysty i zadbany!!! Nie lubię "przypakowanych" facetów, żelu na włosach, piegów i śladowego, punktowego zarostu w postaci małych, smętnych kępek na twarzy. Nie lubię brody i wąsów, ale jednak zarost to zarost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo polacy mysla sobie ze pompowaniem miesni i byciem wulgarnym bez wyksztalcenia podoba sie kobieta...nie dbaja o wlosy ani o ubrania..chodza jak dziady albo z wygolonymi wlosami albo z zapuszczonymi ...bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prodiż deluxe
bo nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Najśmieszniejsze jest to, że brzydota, zaniedbanie i byle jaki styl nie wykluczają wcale pewności siebie, wręcz przeciwnie! Wielu z nich uważa się za przystojniaków, którzy mogą wręcz przebierać w ofertach... A niejednokrotnie lico pryszczate, włosy tłuste, twarz nieciekawa, rozdeptane buty i ciuchy kupione przez mamę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The one baby
Rozwine sie zatem: 1. Nie dbaja o zdrowie. Zdrowy czlowiek ma blyszczace niepodkrążone oczy, ladna cerę, zdrowe zęby, gęste włosy. Wielu Polakow wyglada jakby w zyciu mieli same ciezkie chwile. 2. Nie przyjmuja do wiadomosci ze jesli maja pryszcze, tluste wlosy, poobgryzane paznokcie itd to to jest problem zdrowotno estetyczny a nie cos co sie ignoruje. 3. Nie potrafia sie ubrac. Albo wcale sie nie interesuja moda albo sie interesuja przesadnie. O co chodzi z tymi kolesiami w obcislych rurkach? Litosci!!!! NIKT POZA WYBIEGIEM NIE WYGLADA W TYM DOBRZE !!! 4. Nie wiedza co im pasuje. Niski przy kosci podkresli dodatkowo swoje ksztalty dwurzedowa marynarka, koles z bebzonem wywali go nad pasek i obowiazkowo obcisla koszulka. Facet bez szyi ubierze golf...Maskakra jakby patrzac w lustro nie widzieli swoich mankamentow Laski dopisujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
cały ten naród jest zaniedbany i traci taka wiochą ,ze strzeche widać podobno z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The one baby
Jeszcze mi sie przypomnialo.. 5. Dopasowanie kolorow zarowno do siebie jak i ubran na sobie. Ten aspekt nie istnieje...sina cera w niebieskim, czerwony nos w malinowym, podkrazone oczy w zoltym , dlugo by wymieniac. To ze ktos lubi np zielony wcale nie znaczy ze powinien sie w niego ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Ubierają się w byle co - nawet, jeśli chłopczyna ma potencjał i mógłby wykrzesać ze swej urody coś więcej, to sprawia wrażenie, jakby się w swoim ubraniu po prostu przespał, rano tylko ochlapał wodą twarz, po czym cały zadowolony wyruszył na podbój pracy/uczelni/szkoły. Jakieś wymięte koszulki, albo kiepskiej jakości bazarowe t-shirty z zabawnymi nadrukami (takie, jak nieraz dla żartu kupuje się chłopakom na osiemnastkę, urodziny itp). Nie oszukujmy się, taki t-shirt jest dobry na wf albo do spania, ale nie do noszenia na co dzień! Rurki? Z dwojga złego już lepsze rurki, niż spodnie z szerokimi nogawkami, których końcówki ciągną się po ziemi, z czasem zamieniając się w długie, brudne frędzle... Jeden koleś z mojego roku całą zimę przechodził z takim ciągnącym się za nogawką frędzlem pełnym błota i śniegu, jakby nie przyszło mu do głowy, że można to obciąć... Podwinięte, przydeptane nogawki są znamienne dla większości facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Okropne, lakierowane buty z czubami (prawdopodobnie jeszcze pozostałość ze studniówki) zakładane zarówno do garniaka na egzamin, jak i do bluzy z kapturem na co dzień :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The one baby
Rany...taaaaak....pogniecione ubrania i zabawne koszulki...Wierze ze sa okazje gdzie taka koszulka sie sprawdzi, ale do cholery nie codziennie i nie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
Polacy nie pasują potem polki wyjeżdżają za granicę i puszczają się na prawo i lewo bo muszą odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziakunta
Do tego bluzy z polaru, białe skarpetki frotte do czarnych butów. Na plecach wymiętoszony, dziurawy plecak w kolorze wyblakły khaki lub pozostałość z czasów szkolnych - wielkie, wypchane plecaczysko przypominające skorupę żółwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa przelotem/
Ty się o to martwisz? O wygląd zewnętrzny? Ty się martw o to, że faceci dzisiaj to takie trzęsące galarety nieprzygotowane do życia a nie o wygląd się martwisz. To cię stawia w jednym szeregu z ludźmi, którym mózg nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotauuuu
Duze znaczenie ma panujący w Polsce stereotyp.ze dbają o o siebie tylko geje.Boją się dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziakuta załóżmy że znajdziesz takiego jak napisałaś. Będzie miał wszystkie te cechy co ci się podobają! Lecz nie będzie szczery wobec ciebie bo zazwyczaj tak jest. Jeśli facet jest przystojny i podoba się kobietą nie przepuści okazji by zaliczyć inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie wy ich
spotykacie tych zaniedbanych ? bylyscie kiedys za granica ? to sobie porownajcie jacy zaniedbani chodza np w angli francji a jak wy tylko po portalach albo forach no to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakisgostek
Opis twojego typu rzeczywiscie nie opisuje typowego Polaka. Nie myslalas żeby sie zakręcic kolo jakiegos Araba czy Rumuna? Albo jakiegos Włocha czy Hiszpana jak są u nas na wakacjach? I wtedy się rozmarzyc w jego czarnych jak węgiel oczętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa przelotem/
a ja mam mózg miedzy nogami i czasami podłaczam go do ładowarki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak bardzo mały
A co napiszecie o kobietach bo nie wieżę, że wszystkie ubierają się i wyglądają jak z wybiegu. Napiszcie coś, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś pluszowy.
w polsce wszystkie są jak z wybiegu,ale dla swiń:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Polskie kobiety powinny rodzić przystojniejszych mężczyzn. Kobiety weźcie się za siebie i coś z tym zróbcie. Dzięki temu chociaż może następne pokolenie Polek będzie miało przystojniejszych konkubentów czy mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×