Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego starsi ludzie sa tacy wredni

Polecane posty

Gość gość

Nie mowie o wszystkich, ale czesto właśnie albo sie patrza jakby mnie chciali zabić bo np stanełam przed nimi w kolejce w sklepie, albo niby zgrywaja takih słabych, ale jak trzeba sie pachac to sa do toge pierwsi, poza tym nie myja sie czesto bo to czuć, nie wiem z czego ta zawisc wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyglądem przypominasz prostytutkę, dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, będziesz taka sama kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo im bliżej niż dalej do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś cały życie był wredny to i na starość będzie wredny czyli z młodego wydrolca rośnie stary wydrolec. Znam dużo dobrych starszych ludzi a podłość nie jest przypisana do wieku. Z brakiem higieny jest podobnie jeżeli ktoś dbał o nią za młodu to i na starość dbać będzie na starość tylko zapach większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego młodzi są tak puści , niedomyślni i bez kultury ? masz odpowiedź na swoje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko starzy się nie myją i są wredni. Znam dużo młodych ludzi, którym ciężko się umyć bo to zajmuje za dużo czasu. Wredność to też cecha indywidualna. Nie można tak szufladkować ludzi. Stary to wredny a młody to umyty i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor, ty niemasz wszystkich w domu:-) jakbys tak przedemnie wjechala a w ciazy niebyla to bum ci nawtykal jak stare k****e , smierdzacej sperma i sledziami. Se wejdzie kolejke taka pista:-P . Ryzykujesz , ktos ci wj***e i pudzie siedziec za rure ktora uwaza ze w kolejce tylko frajerzy stojom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaya
Starzy zyja dzieki twojej emerytuerze, wiec powinni cie szanowac. To ty placisz na nich skladki i ich utrzymujesz. To dizeki tobie maja ulgi i sanatoria za darmo. Mlody za bilet w Warszwuie placi 100 za MIESIĄC, EMERYT placi 50 za caly rtok. Sorry, ALE TO ,ZE KTOS MA EMERYTURE NIE ZNACZY, ZE JEST BIEDNY..... dLA MNie to chore, ze emeryci sa trkatowani jak swiete krowyt w tym kraju, bo sa chorzy. Sorry, ale mlodzi tez chorują i togorzej niz niejeden stary!!!!!! Co to w ogoel za argument. Dostaja sporo kasy za siedzenie w domu i oglądanie TELE MANGO. Dzisiaj znow przyslza emerytura dziadka i dostal z ZUSu 2.000 i tak jest miesiąc w miesiąc, a ja zarabiam 1200 i nie mam sznas nap odwyzek, a on ma waloryzacje-w tamty miesiacu mu podwyzszyli o 40 zlotych emeryturę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś usiadła obok mnie w autobusie schludnie ubrana nastoletnia siksa, po chwili zacząłem czuć od niej dziwny zjełczały smród zmieszany z perfumami, nie wytrzymałem tego i ostatecznie wysiadłem dwa przystanki wcześniej. Może o to im chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelyyy
. Średnio dostają coś kolo 1 800 miesiąc w miesiąc i maja w ustawie zagwarantowane podwyżki. Im nie zamrozili emerytur, jak by kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sporo dostają. Ja mam pensji 1300... I nikt mi w ustawie podwyzek nie gwarnatuje. Skladki na nich odprowadzam. Nie wiem czy sam z nich skorzystam. Chcialbym tak siedziec na emeryturze, ale czy dozyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgg
Skąpi, starzy i brudni.,czytli emeryckie dziady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi też kiedyś będą na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci są jedną z najzamożniejszych grup społecznych w Polsce. Młodzi są coraz bardziej i bezwzględniej krojeni przez państwo więc przy emerytach są biednymi dziadami bez przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ionak
Niestety to prawda, ze starzy obrastają w dostatek, A MALODZI NA NICH PRACUJĄ. mAJA MIESZKANIA, CZASAMI PO 2, PO SWOICH RODZICACH. MAJA EMERYTURY, ZAZWYCZAJ COS KOLO DWÓJKI I WIECEJ. U nas w dzielnicy powstaje 3 dom seniora, a dla dzieci nie ma przedszkoli, dla starszej młodzieży- zajec pozalekcyjnych, bo wszystko idzie w 60 latkow NA EMERYTURACH OD 5 LAT... Zapchane kolejki u lekarzy to juz norma, komunikacja miejsca popołudniu tez! cHAMSKIE DOCINKI W TRMAWAJU, ZEBY JEJ CZY JEMU "SENIOROWI" MIEJSCA ustapic też wkurzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci starzy po 40+ maja przerobione i czesto w warunkach szkodliwych. Polowe na leki wydaja niestety i jeszcze dzieciom i wnukom potrafiom pomagac. Dozyjesz tych lat zrozumiesz dlaczego teraz jestes mlodym idjotą. Z rozumem jest jak z winem .Stare smaczniejsze, stary czlowiek madrzejszy. Nic nieporadzisz, zanim rozumu nabierzesz to czas jakis uplynie. Narazie jestes jak kwasne jablko, niejadalne cza poczekac az dojrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubi
Jesli ktoś jeszcze wierzy w "biednego emeryta" to jest frajerem do potęgi entej! To, ze ktos jest skapi i sie nie myje czy ze chodzi caly czas w jednym zestawie ubrań, bo tez jest skapy nie znaczy, ze jest biedny. Umarla 2 tyg. temu moja ciotka, kotrrej moja matka kupowala jedzenie, bo biedulka z glodu by zmarla. Na koncie w banku miała ponad 300.000 zl oszczędnosci!!!!!!!!! Emerytury miala 2 z kawalkiem! Nie pokazala tego mojej matce, tylko chowala te pieniadze za szafą!!!!! Mowila, ze jej listonosz pieniedzy nie przynosi! Zaklamana baba!!!!! Zanim zaczniecie pomagac psrawdzcie, ile takao soba ma emerytury, bo czesto klamią w zywe oczyu, żeby naciąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zlikwidować Piramidę Finansową zwaną ZUS, wtedy każdy na siebie będzie zapierdalał i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama rzeczywiście ma wysoką emeryture ale ona pracowała od 16 roku życia uczyła się i pracowała w większość na stanowisku kierowniczym nie była nawet na wychowawczym. Uważam że zasłużyła na wysoką emeryture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrruuu
Tez nie podoba mi sie to wspieranie emerytow i tzw. zastepowalnosc pokoleń. Ja nie mam wczasow za darmo, za przjeazy autobusem place bez znizki, czesto stoje, bo miejsca zajęte są przez kobiety kolo 70tki i ich gachow kolo 75.... Sporo kasy idzie na ich emerytury z mojej pensji i szlag mnie trafia, bo ja tych pieniedzy na oczy nie zobacze, a oni sobie spokojnie zyja, maja kablówkę, komórkę, czesto auto z garazem i wszystko na znizkach!! Moj syn doprosić sie nie moze o marne 100 zl nas urodziny.,. bo dziadek nie chce dać. A przeciez to ja wyplacam dizadkowi ta emeryture!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po huj stajesz przed nimi w sklepie, ja jak młoda jestem tobym ci przyppierdioliła w ryj jakbyś pchała się w kolejce przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tobie będzie płacił emeryturejak ty będziesz stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A kto ci się przyzna do posiadania kasy? Każdy narzeka, a tak naprawdę kasą może sobie tyłek podcierać. Zresztą w Polsce nie można przyznawać się do kasy bo Urzędy Skarbowe tylko czyhają aby nas okraść wyciskając jak cytrynę. Względy bezpieczeństwa przez państwowymi złodziejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy ZUSu zarabiaja niewiele, problem lezy w emerytach. Juz nawet rencistow nie ma wielu, ale są rzesze emerytowi, ktorzy biora od 1500 w gore. I sa to ludzie kolo 60tki, przed ktorymi jeszcze ze 20 lat takiego "brania" kasy. Nawet macierzyski sie konczy, kuroniowka z Urzedy pracy tez, a emerytury trwaja po 20 lat z hakiem! Tyle ulg, ile maja emeryci nawet dzieci nie mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymordować wszystkich starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS robi za pośrednika złodzieja, kradnie młodym składkę aby po drodze automatycznie 50% z niej poszło na utrzymanie tego dziadostwa, reszta trafia do emerytów, rencistów i na zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zus posredniczy, ale malo ma z tego dla siebie, bo emerytow jest zbyt wiele, zeby mogl sie polasić. Teraz prawie polowa spolecznestwa to emeryci na przywilejach i z ulgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wredni bo już nie mają nic do stracenia. Bo z czasem coraz mniej cieszy, kończy się twój świat, a ty sam jesteś brzydki, słaby i sam siebie nie poznajesz. To chociaż wredność ci zostaje, puszczają hamulce, mało kogo stać na przyzwoitość. Widzę, po sobie, chociaż mam 30 lat :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymordować emerytów i rencistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×