Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego tak malo fysiejacych facetow bierze leki na lysienie?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego tak malo fysiejacych facetow bierze leki na lysienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo od skutecznych leków na łysienie obniża nam się libido, w drastycznych przypadkach do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lek ma skutki uboczne, ale tylko u niewielkiej czesc***acjentow one wystepuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie ma czegoś takiego jak lek na łysienie. Wszystkie produkty czy to kapsułki, szampony, czy inne maści są bezskuteczne. Widziałem ludzi co brali propecję przez rok i może 10% włosów im przybyło, nie wspominając o niebezpiecznych skutkach ubocznych. Lekki na łysienie powinny zostać zakazane albo przynajkniej powinno się dawać odpowiednie oznaczenie, że lek jwst skuteczny przeciwko łysieniu androgenowemu, a nie, że jakiś stresik czy niedobór witaminek. 99% łysienia wśród mężczyzn spowodowane jest genami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są skuteczne leki, tylko faceci są leniami. Nie chce im się wcierać wcierek (np. minoxidil jest bardzo skuteczny) Od kobiet wymagają zadbania o każdy szczegół, a sami wszystko olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznaczenie, że lek jwst skuteczny przeciwko łysieniu androgenowemui właśnie to masz nasz napisane na ww leku;)mój mocno i szybko łysiejący kolega zaczął łykać coś z finasterydem i dziś ma busz na głowie:classic_cool: ale chyba nie ****a:classic_cool: sądząc po minie jego kobiety:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo leniuchy a moda łysych sprzyja to korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem minoxidil ten mocniwjszy 5% wcierałem 3 mies, rano i wieczorem po 1godz. Odrost na poziomie 3% - żałosne. Teraz sobie dzieciaku 90dni x 2godz = 180godz straconego życia i spanie z uyebaną głową od tego g****a, nie wspominająć o zniszczonej skórze na palcach. Czy ty myślisz, że ludzie mają tyle czasu i chęci, żeby tracić 2godz dziennie na takiw trywialne działania? Wiesz ile to kosztuje? Sama sobie pieeezdo tyle czasu nie poświęcasz a wymagasz od innych. Minoxidil to chooystwo i nikomu nie polecam. Kolejne pseudo gooowno walczące ze SKUTKIEM, a nie przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciesz się, że w ogóle coś ci odrosło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te leki są tak zrobione ,żeby nie działały .. By klienci zostawiali miliardy koncernom farmaceutycznym .. To jest biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że 3% minoxidil bez recepty jest w ogóle nieskuteczny. Równie dobrze można sobie wodę w głowę wcierać. Efekt będzie taki sam, czyli żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi ziomuś nie odrosło. Odłożyłem na miesiąc i wszystko wróciło dp stanu pierwotnego. Jak już pisałem, to walczy ze skutkami, a nie przyczyną. Odkładaszi włosy zaczynają wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie działa loxon 2% w sumie to z7 rok stosuje z mala przerwa i efekty w pełni mnie zadawalają. Witaminki do tego i włosy maja sluchac Pana i nie wypadać idiooci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Ehh oczywiście da sie nie lysiec zobaczcie Wojewódzkiego zaczęły włosy mu lecieć przed 30.. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, żadne wcierki w pusty czerep wam na pewno nie pomogą.:D Jeśli już chcecie walczyć z łysieniem to tylko finasteryd. Propecia, proscar itp. :D Jeśli zauważycie u siebie skutki uboczne to niestety, ale włosy nie są dla was.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akimke dziś Finasteryd. On nie zważał na to, że mu niesłuży i dlatego dziś chętnie weźmie laskę do ust. Wystarczy go upewnić, że nie w pobliżu reporterów, a ssie jak zawodowy prostytutek.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Bezbronny zalezy od tego jak silnie testosteron działa na cebulki włosów jeśli nie za mocno to loxon wax i witaminy powstrzymają wypadanie a zbic poziom testosteronu można pijąc zielona herbatę i stosować zielona herbate jako wcierke mi działa tak od wielu lat. Zreszta ja mówię wlosom by nie wypadaly bo wpieerdol. No ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojewódzki maluje sobie podobno skórę głowy, a także słyszałem, że używa włosów w proszku. Nawet nie wiesz jak niesamowite możesz uzyskać efekty z tego. Można sobie nawet przykleić do głowy taką skórkę z przygotowanymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ciekawe czemu Rooney i książe Harry są tak łysi jak to wszystko jest takie prpste. Rooney wydał 200tys dolarów zł na włosy, a dalej jest łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy w proszku faktycznie są, robią taką pajęczynke we włosach i wyglada jakby ich bylo wiecej tylko ze jak wejdziesz do wody to włosy spłyną z wodą :D Leków na łysienie NIE MA, jedyne leki to Finasteryd i Propecia, ktore jako tako u NIEKTORYCH dzialają, slabe geny = słabe mieszki włosowe wrażliwe na testosteron = łysienie, koniec kropka. Pozostaje wam czekać na terapie genowe a najlepiej zbierać na przeszczep (pod warunkiem ze macie łyse tylko zakola a nie cały łeb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wydałem fortune na różne leki na łysienie i powiem, wam jedno, że one może troche zachamowały to wypadanie, ale jak masz być łysy to będziesz. tylko przeszczep jest ratunkiem, ale te włosy i tak nigdy nie będą wyglądały jak nasza wcześniejsza fryzura. Dałem sobie już z tym spokój i pogodziłem się z tym, że mam prawie lysinę na glacy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Sprawdźcie preparaty wax z henna i zielona herbata do tego pijcie w hoya zielonej i sami sie przekonajcie. dla mnie tylko idiooci nie umieją sobie z tym poradzić :! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:44 Zgadzam się z tobą w 100%. Skuteczność tych wszystkich specyfików jest tak niska, że praktycznie powinno się zakazać sprzedaży takich bubli. Nabijają ludzi w butelkę, którzy wciąż mają nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt konkurencyjny LOXON 2% jest identycznym produktem jak PILOXIDIL (http://www.piloxidil.pl ), ale jest droższy od niego. LOXON ma również odpowiednik 5% - ale to jest już lek na receptę – i można go uzyskać za zgodą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 5% odmiana może ci pomóż, 2% jest lipna, więc szkoda nawet kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co coś z tym robić? Kobiety najbardziej lecą na łysych, tępych osiłków, trzeba się cieszyć, że ma się pretekst, zgolić na zero i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy łysiejący spędza połowę życia na siłce. Ja łysieję i jestem szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lejpiej sobie tatuaz p*****lnac na glacy, taki imitujacy wlosy. Widzialem i jest zaqrwisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loxon 2% działa, ale jak się stosuje tylko 3 miesiace to nie dziwne, ze nie widac efektu. Wcale nie trzeba wcierac godziny, wystarczy ze psikniesz i rozsmarujesz. I tak, musisz używać do końca życia. Jak masz c*****e geny to musisz walczyc ze skutkiem, bo genów juz nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odrosły w jakimś stopniu. Smarowałem je własnym moczem i pisze to serio. Sprobujcie. Raz dziennie wieczorem, potem prysznic i tyle. Teściowa poradziła, myślałem że sobie jaja robi, ale podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×