Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce dla bezrobotnych nie ma żadnej pomocy ?

Polecane posty

Gość gość

Niemiecki bezrobotny dostaje bezterminowo 500 Euro miesięcznie, a polski bezrobotny nie dostaje nic. Jak komuś mówiesz że nie masz pracy, to głupio na ciebie patrzy i pyta: "To dlaczego sobie nie poszukasz ?" Koorwa, jakbym mógł znaleźć, to bym nie był bezrobotny. Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górę, bo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szukasz tam, gdzie akurat nie chcą, może by tak zniżyć wymagania i wtedy praca się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Koorwa, jakbym mógł znaleźć, to bym nie był bezrobotny. Debile... x Gdybyś nie był zarozumiałym debilem bez wykształcenia, zdolności i minimalnej chęci do pracy, to znalazłbyś coś już dawno. A tak ludzie uczciwie pracujący, muszą składać się na twoje ubezpieczenie zdrowotne i zasiłki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam wysokich wymagań. @ 19:11 S*******ay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko takie, jak czeski kapitan żeglugi wielkiej, który nie może znaleźć odpowiedniej pracy w Pradze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz, bo nawet w sklepach ciągle jest rotacja, a w niektórych miejscach biorą obcych, bo nasza arystokracja nie zhańbi sie pracą na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny 1o99
Ty k***a leniu j****y! Co to k***a nie ma zam8atania ulic albo smieciarstwa? Wynies moje smieci frajerze j****y ale sie wkirwilem w chuj na takiego lamusa p**********o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mogę znaleźć pracy :( w tym kraju to jedna wielka c***jnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Konkretny Hahaha, ale złamas ! :) Wirtualnie naciskam cię robaku obcasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszy kwestia ubezpieczenia zdrowotnego. Mnóstwo niepracujacych bab maja ubezpieczenie mimo ze nie płacą składek bo dopisza się do męża... A inna osoba nie ma ubezpieczenia tylko dlatego bo nie ma małżonka i nie ma się do kogo dopisać. Chore to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że normalni ludzie pracę mają. Miałem trzech znajomych, którzy ciągle narzekali, ze pracują za najniższą krajową, a i stamtąd ich wywalają. Każdemu znalazłem w ciągu tygodnia pracę z dobrym dojazdem i warunkami przynajmniej o 30% lepszymi od wcześniejszych. Dwóch już nie pracuje. Jeden wyleciał za chlanie, a drugi wymyślił sobie wyjazd w góry z dziećmi, a jak nie dostał urlopu, to więcej do tej pracy nie wrócił. Dlatego gardzę ludźmi, którzy wmawiają nam, że żadnej pracy dostać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam ubezpieczenia, bo mnie wyrejestrowali z Urzędu Pracy. Ale gdy byłem zarejestrowany i miałem ubezpieczenie, to i tak z niego nie korzystałem. A prawa do zasiłku nigdy nie miałem, i dlatego właśnie założyłem ten temat. Niemiecki bezrobotny ma 500 euro, a polski bezrobotny nie ma nic. Tylko ubezpieczenie, z którego przeważnie i tak nie korzysta (bo za co wykupi leki ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies cie jepał wyksztalcony zlamasie pierdzoncy w stolek pamietaj ze to na ciebie sie robi pierdzistolku produkujacy tylko smieci,zdychaj i huj ci w,dvpe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górę, bo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...A prawa do zasiłku nigdy nie miałem... x Bo nie raczyłeś przepracować nawet roku za najniższą krajową :(. x ...Tylko ubezpieczenie, z którego przeważnie i tak nie korzysta (bo za c wykupi leki ?)... x Nie rozśmieszaj ludzi. W każdej chwili możesz złamać rękę i ubezpieczenie będzie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale mam już 30 lat i nigdy niczego nie złamałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci leki? głowy i tak już nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie coś złam, moze wtedy zmądrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca zależy od rejonu. Na pewno w dużym mieście jest o wiele prościej coś znaleźć, niż w mniejszych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To chyba logiczne, że jak nie ma zapotrzebowania na pracowników, to i pracy znaleźć nie można. Dlatego autor tematu woli walić jabola z równie leniwymi kumplami, zamiast wyjechać gdzieś do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piję alkoholu i byłem za pracą w Niemczech, ale tam też nie ma pracy. Dlatego 1/3 Niemców w wieku produkcyjnym jest na zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 Jak się jest zdeterminowanym, to się pojedzie tam, gdzie praca jest. Sama kilka lat temu znalazłam pracę na drugim końcu Polski w swoim zawodzie, a po drodze jeszcze były dorywcze, niezwiązane z zawodem, ale się szło, jak trzeba było się z czegoś utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pieprzenie, praca wszędzie jest, tylko trzeba wsadzić dumę do kieszeni i zacząć od czegokolwiek. Nawet w sklepach się awansuje, a tym samym pensja idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oczywiście. Jak ktoś chce, to znajdzie. A jak ktoś potrzebuje, to będzie bardzo chciał. Ale nadmiar desperacji jest moim zdaniem bardziej szkodliwy niż pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Ale nadmiar desperacji jest moim zdaniem bardziej szkodliwy niż pomocny... x No jasne :D. Lepiej wegetować na garnuszku rodziców, niż podjąć pracę z konieczności (desperacji) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nie odpowiedział na moje pytanie: Dlaczego w Polsce dla bezrobotnych nie ma żadnej pomocy, a niemiecki bezrobotny dostaje 500 euro miesięcznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo niemiecki rząd ma więcej pieniędzy od polskiego. Rozumieją to wszyscy oprócz trwale bezrobotnych półgłówków :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w Polsce mogli by dawać chociaż 500 zł. A nie dają bezrobotnym, takim jak ja, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Polaków, którzy dostają niemieckie bezrobotne. Baaa... Znam nawet jednego który pobiera holenderską rentę :). Tyle, że oni na to ZAPRACOWALI. Posram się ze śmiechu - nie mógł znaleźć pracy w Niemczech, pewnie nawet przy zbiorze truskawek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×