Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenaaaq

Dlaczego w Polsce jest tak ciezko?

Polecane posty

Gość Magdalenaaaq

Mam chlopaka od dwoch lat Planujemy slub ale co z tego jak sie pobierzemy mimo ze bardzo sie kochamy to nie mamy mieszkania i pieniedzy zeby je kupic. Oboje pracujemy ale zarabiamy za malo zeby wziasc kredyt Rodzice ani jego ani moji nie sa wstanie nam pomoc I co mamy isc na stancje i placic obcej osobie Ja mam 2 pokoje on 3 i mieszkanie u ktoregos z tesciow tez odpada Sama nie wiem co mamy poczac Dlaczego w Polsce nie ma zadnych perspektyw dla mlodych ludzi nie nawidze tego Kraju Nigdy sie niczego nie dorobimy i jak tu mozna normalnie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mozecie wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyty sa teraz w Polsce ogolnodostepne prawie dla wszystkich. jesli chodzi o mieszkanie to banki daja nawet przy minimalnych dochodach bo przeciez to kredyt hipoteczny:) a raty niewielkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi to powiedzieć
ale w każdym kraju tak jest. Bez kasy nic nie zrobisz. Wiec poczekać, znależć lepszą pracę i wtedy zakładać rodzinę. Ty bys chciała wszystko od razu... Przecież jeśli bardzo chcecie, to mieszkanie z rodzicami też musiałoby wystraczyć. Ile ludzi tak zyje i jakoś dają radę. Nikt nie obiecywał, że na starcie będzie lekko łatwo i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnuuu
Trzeby bylo sobie znalezc bogatego. 💤 Ja tak zrobilam i nie mam takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaaq
Moj chlopak jest po studiach i w dziecinstwie chorowal , nie nadaje sie do fizycznej pracy na budowie a tylko taka czeka na Polakow za granica Ja tez sie uczylam, studiowalam i nie chce sprzatac za granica . A moze ktos z was byl w podobnej sytuacji Jak sobie poradziliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi to powiedzieć
za darmo nic nikt nie ma. Wygraj w lotto jak ci źle i nie marudź. Wszyscy spłacamy, więc nie jesteś sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaaq
Ja nie jestem tania dziwka ktyora mozna przeleciec i ktora leci na kase Chce z nim byc i kocham go z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnuuu
tez nie jestem dziwka, wypraszam sobie :o bogatego tez da sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna tobie penie bogaty tatus wszytsko podal na tacy:P niektorzy nie maja takiego szczescia i musza splacac te zasrane raty... ale czasem jak to w zyciu role sie odwracaja i wtedy inni pracuja na to abys ty mogla splacac te zasrane raty:) wtedy .......... nawet do konca zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to jest
ale należy pójść tam, gdzie chleb dają , pracować można wszędzie i szukać dla siebie najlepszego rozwiązania, nasze zarobki w Polsce są jałmużną i należy to wszystkim jasno powiedzieć , dlaczego lekarz może się domagać podwyżki 3 razy kwoty średniej zarobków ( ok. 2700 zł jest średnia krajowa ) a sprzątaczka lub sprzedawczyni musi tyrać za 1000 zł. miesięcznie Dlaczego byle powymacz z Polski może zarobić w UK 7 funtów na godzinę , dlaczego spawacz lub elektryk może zarobić w UK 12 funtów na godzinę a w Polsce szuka pracy za 5 zł za godzinę ? tak, wyjedź natychmiast i żyj normalnie, pracuj i zarabiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego lekarz może się domagać podwyżki 3 razy kwoty średniej zarobków ( ok. 2700 zł jest średnia krajowa ) a sprzątaczka lub sprzedawczyni musi tyrać za 1000 zł. miesięcznie" z dość prostej przyczyny :D lekarz może zostać sprzątaczem a sprzątaczka lekarzem nie za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tatus mi nic na tacy nie poda...ale nie mam ochoty splacac do konca zycia kredytu za jakies M-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda wogóle gadać. W tym obesranym kraju nigdy nie będzie dobrze. Taka chyba popieprzona mentalność Polaków, że nie umieją żyć w zgodzie i wspólnie budowac przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to jest
oki, dlaczego my Polacy jesteśmy zachwalani i szanowani za fachowość a w Polsce wiele osób z dyplomami i z profesją są traktowani za persona non gratta albo za grosze muszą pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to jest
Polska mentalność - aby tylko sąsiadowi nie było lepiej i niech jego szkapa złamie nogę , wtedy się wszyscy bawić będą fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
tylko psioczyć potraficie, a gdzie to jest napisane, że musicie się zaraz pobierać ? przecież do zawarcie związku małżeńskiego też jest kasa potrzebna, a i jeszcze na dodatek pewnie ślub kościelny, a ksiądz za darmo się nie modli, mało tego - zamiast tych hucznych spędów rodzinnych , czas ludzi przyzwyczajać do czegoś innego- kupę kasy traci się na żarcie i picie, no i porządny lokal- no nie ??!!.A zapytajcie się własnych rodziców , co by na waszym miejscu dziś zrobili . Głupie gatki - ja kocham to się muszę hajtać - bzdura.A uczyć się , szkolić , coś więcej osiągnąć, z a i n w e s t o w a ć w siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaza - a kto powiedzial ze oni chca na wesele 30tysiecy wydac?:o poza tym jak maja w siebie insewtowac jak nie maja kasy? wez pomysl zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtac to sie niekoniecznie
trzeba... ale wspolne mieszkanie, dzieci? Ile mozna na to czekac :O I nie kazdy chce koniecznie wyjezdzac :O I jak sie zarabia 1000zl to sie nie ma zdolnosci kredytowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aja.
Ciezko jest dlatego że mielismy wojne. Wszystko bylo zniszczone i zabrane. I niestety caly czas jeszcze to da sie odczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeee tam
po wojnie nie bylo az tak nienormalnie jak teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po maturze wyjezdzam tak jak 90% moich znajomych co z tego ze mozna isc na studia, robic kursy jak i tak na poczatke marne 800zl zarobic a nawet i nie... za granica nawet bez studiow mozna zarobic 5razy tyle, a pozniej zaczac sie doksztalcac aby byc lepszym w polsce wszystko jest odwrotnie kiedy ceny wzrastaja powinna rosnac rowniez pensja a tu dupa zimna ja raz mialam taka sytuacje, rodzice nie pracowali z 8miesiecy i musielismy wyzyc za 600zl.... 5osoba rodzina... jakos dalismy rade ale! bez neta, bez kablowki, nie odkurzalismy tylko zmiotelka i jazda, kupowalismy w lidlu i to tak najtansze rzeczy... tylko ze to bylo po rozpoczeciu roku szkolnego wiec ksiazki i wszystko do szkoly mialysmy wiec to odpada ja sie zastanawiam jak w rodzinie jest wiecej osob i musza zyc np za 800zl... i tak moze byc latami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze w polsce nie da sie normalnie, uczciwie dorobic duzo ludzi odklada np decyzje o dziecku przez kase ale czekaja az bedzie lepiej, maja po 40lat i dziecka juz miec nie moga albo moga ale sie beda starac kilka lat... w polsce naprawde nie mozna byc uczciwym bo sie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest ciężko. można godnie żyć. a że z kredytem mieszkaniowym to co z tego? USA --> nabogatszy kraj świata a tam też ludzie na kredytach lecą. wszyscy pod hipotekę, więc to chyba raczej normalne nie? wy byście chcieli zarabiać 8 tysi i budować domy za 100 tys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się godnie żyć
powiedzieliśmy dyrektorowi, żeby sobie sam na tokarnii tyrał za te grosze i wyjeżdżamy do Szkocji, ciekawe jak będzie w Polsce gdy okaże się prawdziwe przysłowie: Dobry Bóg już zrobił co mógł, teraz trzeba zawołać fachowca. Przyjdą fachowcy z półksiężycem ze wschodu, albo z Rosji z kamachami i wtedy okaże się kto miał rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa czlowiek idzie
pracowac za 700zl a co niektorzy wydaja tyle na trunki:( malo tego jeszcze sie musisz cieszyc ze do cie przyjma za te kokosy:( autorko- nie ty jedna masz wyksztalcenie...i oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×