Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce jest taka ciemnota jesli chodzi o nagość?

Polecane posty

Gość gość

Mnie rodzice wychowywali tak, że nagość nie jest normalna. Że plaże nudystów, łażenie nawet po domu nago to takie rzeczy robią zboczeńcy. Bylam kiedyś nad morzem i jakaś dziewczyna (ok 20 lat) opalała sie bez biustonosza to moi rodzice krzywo sie na nią patrzyli a jacyś ludzie na nią najechali, zeby sie ubrala :/ to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo byłam w dzieciństwie z klasą na wycieczce na basenie i mamy moich koleżanek i kolegów zobaczyly nagą babke pod prysznicem to potem przez cały czas na basenie o niej dyskutowaly, pogardzały, jak ona tak moze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim temacie w Polsce nie ma ciemnoty??? tu KAZDY kto choc chcialby odejsc od 'normalnosci' polskiej jest wyszydzany i wysmiewany : O i to w kazdym apsekcie zycia, od ubioru po fryzure na cholernym imieniu skonczywszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cywilizowanym kraju kobieta nie chodzi z cyckami na wierzchu bo to sygnał, że chce seksu. w innej kulturze jest inaczej. chcesz latać z cyckami na wierzchu to jedź do afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sygnal do seksu bo facet widzi kawalek cycka? :D zatem w cywilizowanym kraju nie ma czegos takego jak cywilizowany mezczyzna, tylko nabuzowany testosteronem buchaj, ktory nie potrafi nawet zapanowac nad wlasna chucia :O takie zwierzeta to tylko spedzic do zagrody a nie wypuszczac na ulice cywilizowanego miasta :O zreszta mozna tez powiedziec, ze glupia morda czy natretny wzrok to sygnal do obica mordy takiego napalonego pustaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo np w Hiszpani na zwykłej plaży to co 2 kobieta chodzi bez biustonosza i nikogo to n8e dziwi... tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie naprawde dziwie tym, ze polacy sa tak przeciwni muzulmanom i w ogole nie stoja pierwsi w kolejce do islamizacji o.O tu w tym kraju nie mozna w ogole sie niczym wyrozniac! nic za bardzo kolorowego, skapego, nie w tym kierunku skierowanego, zadnych kolczykow wiecej niz jeden na jedno ucho, ZADNYCH na bogow tatuazy!!! NIC!! przeciez islamizacja to najlepsza dla polakow opcja! zakryja kobiete od stop do glow, i nie ebda sie juz wiecej martwic i przejmowac co ona pod tym workiem ma! ile kolczykow, ile tatuazy, czy ma koronkowa bielizne i czy w ogole ja ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo urodziłaś się człowiekiem i tym odróżniasz się od zwierząt chociaż gdy czytam takie jak ty dziecko to myślę że zwierze jest sto razy inteligentniejsze od takich osób jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opalanie toples jest niezdrowe to powie tobie każdy lekarz. zresztą chcesz latać z cyckami na wierzchu, chcesz być przedmiotem to jedź sobie do hiszpanii. W Polsce kobieta ma być kobietą i nie latać przed wszystkimi z cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego naturyści są tacy ciemni i muszą wszystkim się narzucać? I mają zero szacunku dla innych? Chcesz świecić nagim doopskiem to won na plażę dla nudystów albo na działkę, nie masz prawa świecić gołą doopą publicznie, nie każdy chce to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie zgadzam się z gościem wyżej ciemnotą to są takie ksenofoby jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, po o chcesz latać nago po plaży czy na basenie? Ja i podejrzewam dużo osób nie chce oglądać kogoś cycków, kuciapy czy obwisłych jaj ... są to miejsca intymne, nie do wystawiania na widok publiczny. Chcesz żeby Ciebie szanowano, to szanuj też potrzeby innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×