Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w Polsce są takie niskie marne zarobki

Polecane posty

Gość gość

Wytłumaczcie mi jak to k***a jest że tysiące ludzi haruje za 1200zł bez umów albo i z umowami a koszt wynajmu mieszkania przekracza czasem tyle albo jest równe z kwotą zarobków. A gdzie żeby coś kupić, gdzie pieniądze na jedzenie ? Dlaczego w tym kraju to wszystko takie p******e, kto odpowiada za takie coś żeby pensja wynosiła tyle samo ile wynajem mieszkania. Przecież k***a na zachodzie sprzątaczkę albo zwykłego drogowego robola stać na własny dom, jedzenie, samochód a u nas człowiek haruje jak idiota i dostaje marne ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO POLACY DAJĄ SIĘ DYMAC. gdyby nikt nie poszedł by do pracy napewno pensje by wzrosły. Ale zawsze znajdzie się grupa jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa dyskusja może być wpadne później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy ptak
1)jest tak bo ZUS oraz państwo nas okradają...mało gdzie są takie wysokie podatki, które wynoszę 1/3 pensji.składki do ZUS są zwykłym podatkiem,wszystko idzie na obecnych emerytów utrzymanie tej całej biurokratycznej machiny....chyba nikt się nie łudzi że ludzie mający teraz 20 lat lub mniej dostaną emeryturę po latach pracy, w wieku 67 lat? 2)Żeby mieć swoją działalność jednoosobową trzeba płacić 300zł a później 1000zł, mało kto ma taki pomysł żeby zarobić na siebie i jeszcze karmić rząd z swojej ciężko zarobionej pensji (zeby zarobić 1200zł, trzeba zarobić na czysto 2200).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce najniższa krajowa 1500zl? Nawet nie wiem dokładnie to skąd mają ludzie mieć pieniadze? Prywaciarze żerują na pracownikach, kantują jak tylko si da i to są efekty.Socjal jest kiepski, nawet w Afryce mają lepiej od Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o tym piszę, dlaczego k***a tego nie zmienią przecież tyle pieniędzy marnują bez sensu to nie szło by zrobić tak żeby ludzie zarabiali normalnie ? Przecież jak można wyżyć z pensji 1200/reke do tego haruje sie czasem caly tydzien na caly etat. To jest chore zeby w tym kraju bylo coraz gorzej. Skoro wszystko idzie w gore to dlaczego pensje stoja w miejscu ? W naszym kraju na dzien dzisiejszy po tych wszystkich podwyzkach minimalna pensja powinna wynosic conajmniej 1600zł/rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieli tuska Polacy to mają swoją zieloną wyspą - no i masz odpowiedź na swoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce jest mała wydajnosc pracy, słabe technologie, przemysł tez kiepski, glównie wszystko sie trzyma na handlu. na pensje ma tez wplyw bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam obiecanki przed wyborami p.premiera Tuska:D "Oby żyło się lepiej" jednak nie dodał żeby im żyło się lepiej! O siebie i swoją rodzine potrafil zadbać,a my ten ciemnogród niech żyje na wygnaniu.A miała być zielona wyspa w Polsce! Płakać mi sie chce że dałam się nabrać na jego puste slowa bez pokrycia.Na szczęście PO spada na dno, może będzie nowa lepsza partia P.Gowina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina Tuskaaaaa
wina Tuska!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste wyjście. załóż sobie firmę i płac pracownikom godnie tzn dużo. pokażesz, że tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownujecie Polske z najbogatszymi od wiekow krajami typu UK, USA, Francja, zamiast z tymi z podobna historią -postkomunistycznymi, tam zarobki sa podobne - Wegry, Bułgaria, Słowacja itp. Nie mowiac o tym,ze jest mnostwo krajow nieporownywalnie biedniejszych od Polski, nawet w Europie - Białorus, Ukraina. O Afryce , Azji, Ameryce PD nie a co gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najnizsza powinna byc minimum 2500 netto bo i tak po oplacie kawalerki malo co zostaje na chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zdajesz sobie debilu sprawe ze jesliby koszty robocizny wzrosly to by wszystko podrozalo i wyszloby na to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wreszcie do Polaków dotrze że jedyną deską w tym tonącym statku jakim jest Polska to Kongres Nowej Prawicy Janusza K***ina Mikke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zbierzcie się i wyjdźcie na ulicę zamiast narzekać przed komputerem. Wystarczyłoby średniej wielkości miasto żeby dorwać złodziei i powiesić ich za jądra na latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kongres Nowej Prawicy FAN
Wystarczy Obojęność dobrych ludzi by zło zwyciężyło- dlatego w najbliższych wybriach głosujcie na KNP Janusza K***ina MIkke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejnej wmówili ze jak podniosą pensje to wszystko podrożeje. I tak dymają polaków. Popatrz na zagraniczne ceny i pensje. Jakoś tam to wygląda normalnie i są wysokie pensje i nie wysokie ceny. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rombniety Mikke dopiero by ten narod udupil to pajac gorsz od Tuska ,a w sumie to obydwa kapitalisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitagorras
Bo trzeba byc z UB jak moj tatus i nie narzekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkaaaa
Dlaczego w Polsce są takie niskie marne zarobki ? Dlatego że Polacy nie umieją korzystać z demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111 sprytna
Ja skorzystam ze swojego konstytucyjnego prawa do oddawania moczu - przepraszam głosu i w najbliższych wyborach zagłosuję sobie na pana Bronisława K. a w kolejnych parlamentarnych na PSL - tak jak cała moja popie'rdolona rodzina :D - taka jestem demokratycznie sprytna :D bo z nami niewygracie, nawet nie próbujcie :D jestem lepsza od was patałachy i nie muszę pracować za grosze pokroju 2 tyś.-m/c tata ma firme i jestem w zarządzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż tata sobie znajdzie kochankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
tata kocha tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×