Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do 20parolatków mieszkających z rozdzicami...

Polecane posty

Gość gość

Jak reagują na randkach kiedy mówicie, że jeszcze mieszkacie z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim mają mieszkać ? Nie każdego stać na wynajęcie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, zabieram je do akademika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Mnie samej nie stać, ale jednak sie tego wstydzę i nie wiem co zrobię jak facet mnie o to zapyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie zwlaszcza jak to uzasadnisz ze lepiej jest odkladac na swoje lokum pod dachem rodzicow niz na wynajmie za ktory sie buli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli kiepsko zarabiam i mieszkam w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam napisac, ze skad przyszlo ci do glowy by ktos oczekiwal wlasnego mieszkania od 20latka, ale zapomnialam ze to polska :O na zachodzie nikomu to w glowie, mimo ze bogatsze kraje, nawet nastolatek wie, ze kasa nie plynie z nieba, a jak sie nie chce mieszkac z rodzicami to sie wynajmuje wspolnie z obcymi (szok!!!) jakies mieszkanie by taniej bylo :O tylko w polsce sie wydaje, ze jak kogos nie stac na mieszkanie w wieku 20 lat (czyli jego rodzicow nie stac bo sam niczego bez nich nie ma) to to patologia i biedota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 20 lat to jeszcze ok, ale ja na przyklad jestem teraz 3 lata po studiach (28 lat) i niezbyt chcialabym byc z facetem, ktory nadal nie byl w stanie sobie poradzic na tyle, zeby nie miec nawet wynajmowanych 4 katow. szczegolnie, ze ja tez nie jestem nie wiem jak bogata, ale pracuje, wzielam sobie w ramach mdm mieszkanie w Soszkowie pod Gdańskiem - nie wiem, czy ktoś kojarzy, ale miejscówka jest naprawdę w porządku :) ale wiecie, wszystko zależy od ambicji. jak 2 ludzi mieszka u rodziców to przecież to nic strasznego. ale jak są osoby tak jak ja, robiące karierę i mające mieszkanie na własnosć, to juz jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 23 lata i pokoj z bratem i co, i zyje co mam sie powiesic albo byc sama przez to? niee mam juz gleboko gdzis co kto sobie mysli o mnie, bo ludziom nigdy nie dogodzisz a po co sie zalamywac tym co sobie mysla inni. Kazdy normlany czlowiek przejdzie obok tego faktu obojetnie, tylko ludzie z kompleksami beda sie wysmiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×